Skip to content

Haikyu!! Dostaje 2-częściowy film końcowy ze zwiastunem, datą premiery i grafiką!

13 de sierpień de 2022
Haikyuu2

Haikyū!! to manga napisana i narysowana przez Haruichi Furudate. Został opublikowany od lutego 2012 r. do lipca 2020 r. i zebrano w sumie czterdzieści pięć tomów. Adaptacja serialu anime wyprodukowana przez studio Production IG wyemitowana od kwietnia do września 2014 roku, następnie drugi sezon od października 2015 do marca 2016 i trzeci sezon od października do grudnia 2016. Czwarty sezon wyemitowany między styczniem 2020 a grudniem 2020 i fani spodziewają się, że piąty i ostatni sezon zakończy historię, niedawno ogłoszono, że Haikyu!! zakończy się dwuczęściowym filmem anime, który zakończy historię. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o nadchodzącym filmie.

13 sierpnia oficjalnie potwierdzono, że Haikyu!! kończyłoby się dwuczęściowym filmem anime zatytułowanym wstępnie Haikyu!!: FINAŁ, a nie z piątym sezonem. Potwierdzono, że produkcja IG powraca, aby zakończyć historię po pięciodniowym odliczaniu na oficjalnej stronie serii, która drażniła kilka wiadomości o przyszłości serialu. Nie podano jeszcze terminu wydania, chociaż nie spodziewamy się niczego zobaczyć przed końcem 2023 roku.

W dalszej części tego artykułu przedstawimy wszystkie znane i nieznane informacje związane z nadchodzącym dwuczęściowym zakończeniem filmu Haikyu!! seria. Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być historia i wiele więcej o tej wspaniałej serii anime.

Haikyu!! FINAŁ data premiery filmów

Adaptacja serialu anime jest w produkcji w Studio Production IG od 2014 roku. Pierwsze trzy sezony wyreżyserował Susumu Mitsunaka, a scenariusz napisał Taku Kishimoto. Projekt postaci był autorstwa Takahiro Kishida, a kierownictwo artystyczne objął Ichirō Tatsuta. 24-minutowe odcinki pierwszego sezonu były emitowane przez MBS od 6 kwietnia 2014 r. do 21 września 2014 r. w Japonii, a także na pozostałych 28 stacjach w sieci TBS.

Drugi sezon, Haikyū!!: Drugi sezon, emitowany od 7 października 2015 do marca 2016 z kolejnymi 25 odcinkami, a także w CBC TV, Tokyo MX, BS11, RKB Mainichi Hōsō, Hokkaidō Hōsō, Tōhoku z tygodniowym opóźnieniem Hōsō i TV-U Fukushima. Trzeci sezon Haikyū!! Karasuno Kōkō kontra Shiratorizawa Gakuen Kōkō z kolejnymi 10 odcinkami emitowanymi od 8 października do 10 grudnia 2016 r. w TBS, MBS i CBC TV, a także w BS-TBS, Hokkaidō Hōsō, RKB Mainichi Hōsō, Tōhoku Hōsō z opóźnieniem do trzech tygodni, TV-U Fukushima, Shizuoka Hōsō, i-Television oraz IBC Iwate Hōsō.

Czwarty sezon, Haikyū!! Na szczyt, emitowany w Japonii od 10 stycznia 2020 r., w dwóch częściach. Emisja 13-odcinkowej pierwszej części zakończyła się 3 kwietnia 2020 r. i miała być kontynuowana z 12-odcinkową drugą częścią od lipca 2020 r. Jednak emisja drugiej części została przesunięta na 2 października 2020 r. z powodu COVID -19 pandemii i zakończył się 18 grudnia 2020 r.

Z angielskimi napisami anime jest pierwotnie dostępne jako simulcast w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii i RPA na platformie Crunchyroll. dwa jaja, Ziemia i niebo oraz Droga do siatkówkizostały również zwolnione.

Kinematografia Gekijō-ban Haikyu!! Owari do Hajimari został wydany 3 lipca 2015 roku. Jest podsumowaniem pierwszych 13 odcinków serialu. 18 września 2015 r. sequel Gekijō-ban Haikyu!! Shōsha do Haisha, który podsumowuje pozostałe odcinki pierwszego sezonu, również został wydany. 15 września 2017 r. trzeci film Haikyu!! Sainō do Sense został wydany, który podsumowuje wydarzenia drugiego sezonu. Czwarty film Haikyu!! Koncepcja nie Tatakai ukazał się 29 września 2017 roku, podsumowując dziesięć odcinków trzeciego sezonu.

8 sierpnia oficjalna strona Haikyu!! seria wydała pięciodniowe odliczanie, które zakończyło się 13 sierpnia. Tego dnia potwierdzono, że Haikyu!! kończyłby się dwuczęściowym finałem filmu, a nie piątym sezonem. W związku z wydarzeniem zaplanowanym na 19 sierpnia istnieje szansa, że ​​wkrótce ujawnimy więcej informacji. Oficjalna data premiery nie została jeszcze podana, ale nie spodziewamy się, że filmy pojawią się przed 2023 rokiem.

Haikyu!! FINAŁ zwiastun filmów

Znasz już wszystkie fakty i nasze przemyślenia związane z finałem filmu Haikyu!! co oznacza, że ​​prawdopodobnie sami wywnioskowaliście, że zwiastun nadchodzącego dwuczęściowego finału filmu Haikyu!! może być online. Mianowicie takim zapowiedziom – na ogół – towarzyszy przynajmniej teaser trailer oraz Haikyu!! nie zawiodło nas w tym aspekcie. Ponieważ naprawdę mamy zwiastun nadchodzącego zwiastuna Haikyu!! finał filmu, możesz to sprawdzić tutaj:

To dobry wgląd w nadchodzące filmy, ponieważ mówi, czego możesz się spodziewać. Data premiery zostanie podana później.

Haikyuu! FINAŁ fabuła filmów

Wiedząc to, co wiemy teraz, nadchodzący dwuczęściowy Haikyu!! Finałem filmu będzie adaptacja pozostałej części serii Nekoma vs. Karasuno, co oznacza, że ​​zobaczymy, jak historia dobiega końca. W tym artykule przedstawimy przegląd całej historii, abyś wiedział, jak poruszać się po narracji i czego się spodziewać.

Uczeń gimnazjum Shōyō Hinata pasjonuje się siatkówką odkąd obejrzał transmisję z mistrzostw kraju. Grał nawet mały sportowiec, taki jak on, który wciąż był lepszy od innych. Z nim jako wzór do naśladowania, Hinata dołącza do szkolnego klubu, ale jest w nim jedynym chłopcem i musi trenować sam lub z dziewczynami.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych anime jak Haikyū !! Musisz oglądać

Mimo to wykazuje duży talent i zaangażowanie. W końcu może znaleźć kolegów z drużyny na mistrzostwa okręgu młodzieżowego, ale przegrywają pierwszy mecz. Przysięga kapitanowi drużyny przeciwnej, dobrze znanemu Tobio Kageyamie, że pewnego dnia go pokona. Kiedy Hinata idzie do liceum, wybiera Liceum Karasuno, które słynie z drużyny siatkarzy i dokąd trafił jego wzór do naśladowania.

Ale tam spotyka Kageyamę, który również przechodzi do tej szkoły. Teraz obaj są w tej samej drużynie i muszą się zebrać na rozkaz kapitana. Po tym, jak obaj szanują się nawzajem podczas wspólnych treningów, dochodzi do sporu z innymi nowicjuszami w klubie. Po wielu treningach, meczach towarzyskich i mniejszych turniejach siatkarka Karasuno coraz bardziej się zrasta. W szczególności Hinata i Kageyama grają teraz coraz lepiej razem, pomimo początkowych kłótni, i radzą sobie z zaskakująco szybkimi atakami.

Kapitan dostrzega w drużynie duży potencjał i ma nadzieję, że Karasuno w końcu wróci do krajowych mistrzostw w siatkówce. Aby osiągnąć ten cel, drużyna musi pokonać w turniejach inne silne drużyny licealne. W miarę postępów w grze powstają nowe rywalizacje, ale starzy rywale, tacy jak drużyna Nekoma High School, znów stają się przeciwnikami.

Haikyu!! FINAŁ filmy obsada

Główna obsada nadchodzącej Haikyu!! filmy nie przejdą wielu zmian w porównaniu z poprzednim sezonem, przynajmniej o ile nam wiadomo. Pewne jest wprowadzenie kilku nowych postaci, ale główna obsada pozostanie – w większości – niezmieniona do samego końca. Dlatego uważamy, że główna obsada głosowa, ponieważ jest to niepisana zasada we współczesnych adaptacjach anime, powróci w nadchodzącym dwuczęściowym finale filmu. Oto kogo możesz spodziewać się ponownie:

Postać Japoński aktor głosowy (Seiyū)
Shōyō Hinata Ayumu Murase
Tobio Kageyama Kaito Ishikawa
Daichi Sawamura Satoshi Hino
Koshi Sugawara Miyu Irino
Ryūnosuke Tanaka Yū Hayashi
Kei Tsukishima Koki Uchiyama
Tadashi Yamaguchi Soma Saitō
Yū Nishinoya Nobuhiko Okamoto
Asahi Azumane Toshiki Masuda
Chikara Ennoszita Toshiki Masuda
Keishin Ukai Kazunari Tanaka
Kiyoko Shimizu Kaori Nazuka
Ittetsu Takeda Hiroshi Kamiya
Yuutarō Kindaichi Makoto Furukawa
Yui Michimiya Asami Seto
Tooru Oikawa Daisuke Namikawa
Hajime Iwaizumi Hiroyuki Yoshino
Yuusuke Takinoue Shuuhei Sakaguchi
Makoto Shimada Tomoaki Maeno
Kenma Kozume Yuki Kaji
Tetsuro Kuroo Yūichi Nakamura
Satori Tendō Subaru Kimura
Wakatoshi Ushijima Ryota Takeuchi
Takahiro Hanamaki Tōru Sakurai

Gdzie możesz oglądać Haikyu!! kino?

Obecnie nie można oglądać Haikyu!! filmy wszędzie, ponieważ filmy jeszcze się nie ukazały. Jeśli chodzi o poprzednie sezony, wiemy, że były one transmitowane na Crunchyroll, największym źródle anime na Zachodzie, więc można śmiało założyć, że Crunchyroll zachowa prawa do transmisji strumieniowej do obu filmów, gdy się ukażą.

Czy ten post był pomocny?