Skip to content

Gwiazda Kości, której prawdopodobnie nie zdawałeś sobie sprawy, pojawiła się na znajomych

3 de lipiec de 2022
l intro 1656808785

Dzięki nienagannej komedii fizycznej, kultowej obsadzie i nie brakuje dramatów, „Friends” stał się synonimem telewizji sitcomowej. Program z pewnością wyrobił sobie markę w ciągu dziesięciu lat. Mimo że wiele seriali próbowało, nic nie zbliżyło się do odtworzenia fantastycznego pisania, prostego założenia i chemii między aktorami, dzięki którym serial stał się tak popularny. Chociaż tytułowi przyjaciele zawsze byli w centrum narracji, seria zawierała również wiele scen znanych ze znanych nazwisk.

To samo dotyczy setnego odcinka serialu. Odpowiednio zatytułowana „Stosta”, fabuła podąża za Phoebe (Lisa Kudrow), gdy przygotowuje się do urodzenia trojaczków. Tymczasem Monica (Courteney Cox) i Chandler (Matthew Perry) wciąż ukrywają przed grupą swój rozkwitający związek, a Joey (Matt LeBlanc) jest osłabiony atakiem kamieni nerkowych. Kolejne pół godziny jest zabawne i emocjonalne, zakończone słodko-gorzkim akcentem, który pozwala Kudrow pokazać rozmach jej umiejętności aktorskich. Ta część jest tak pełna akcji, że być może nawet nie zauważyłeś epizodu jednego z głównych aktorów w „Bones”.

Gościnnie TJ Thyne jako lekarz Phoebe

Aktor TJ Thyne pojawia się w odcinku jako doktor Oberman, lekarz, którego Ross (David Schwimmer) rekrutuje jako alternatywę po tym, jak pierwszy lekarz Phoebe wyraża niezwykłą fascynację Arthurem „Fonzie” Fonzarellim (Henry Winkler) z sitcomu „Happy Days”. Jednak ta nowa opcja nie satysfakcjonuje Phoebe, która zwraca uwagę, że Oberman nie wygląda na wystarczająco starego, by mieć doktorat. To uczciwa ocena, a Thyne wykazuje młodzieńczy entuzjazm, który bardziej odpowiada nastolatkowi niż lekarzowi. Chociaż jego pojawienie się jest krótkie, obecność doktora Obermana daje Phoebe okazję do rozdania kilku jej charakterystycznych tekstów. Ona nawet żartuje z „Doogie Howser, MD”, zanim wyśle ​​go w drogę.

Chociaż głównym celem „Bones” jest dynamika między antropologiem sądowym, dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) i agentem specjalnym FBI Seeley Booth (David Boreanaz), inne postacie serialu są równie przyjemne. Thyne występuje w dramacie kryminalnym jako entomolog dr Jack Hodgins, pełen ducha naukowiec z ironicznym poczuciem humoru i zamiłowaniem do teorii spiskowych. Romans Hodginsa z koleżanką Angelą Montenegro (Michaela Conlin) był powtarzającym się wątkiem w całej serii, dając fanom kolejną historię miłosną, na której mogli się skupić, podczas gdy Booth i Brennan pracowali nad wyzwaniami w ich własnym związku.

Czy ten post był pomocny?