Skip to content

Gwiazda „Flash” Ezra Miller zgadza się na leczenie zdrowia psychicznego, gdy zbliża się data sądu włamaniowego

16 de sierpień de 2022
Screen Shot 2022 08 15 at 8.18.10 PM

Po miesiącach starć z prawem i narastającym kryzysem PR dla Warner Bros, Błysk gwiazda Ezra Miller zdecydowała się na leczenie, aby przeciwdziałać „czasowi intensywnego kryzysu”.

Tydzień po tym, jak niebinarna identyfikacja Millera została obciążona zarzutem włamania przez organy ścigania w stanie Vermont, Liga Sprawiedliwych Ałun powiedział dziś w oświadczeniu, że „po przejściu niedawno intensywnego kryzysu, teraz rozumiem, że cierpię na złożone problemy ze zdrowiem psychicznym i rozpocząłem ciągłe leczenie”.

„Chcę przeprosić wszystkich, których zaniepokoiłem i zdenerwowałem moim przeszłym zachowaniem” – dodali. „Zobowiązuję się wykonać niezbędną pracę, aby wrócić do zdrowego, bezpiecznego i produktywnego etapu mojego życia”.

Nagły ruch w poniedziałek jest następstwem co najmniej dwumiesięcznych wysiłków długoletniego agenta Millera z CAA, Warner Bros i innych bliskich współpracowników, przyjaciół i rodziny, aby zachęcić ich do szukania pomocy. Być może przechylając szalę na szali, 7 sierpnia Miller otrzymał wezwanie do stawienia się 26 września w wydziale kryminalnym Vermont Superior Court Bennington za oskarżenie o włamanie.

Podczas gdy planowane wydanie high-testingu Błysk następny czerwiec nigdy nie był zagrożony, lawina kłótni i wątpliwych działań Millera od Hawajów przez Islandię po Niemcy i stan Green Mountain sprawiła, że ​​wielu zastanawiało się, kiedy następny szybki but ma się upuścić. Wiedząc, że nie mieliby filmu o wartości 200 milionów bez Millera, który jest w prawie każdej scenie zdjęcia DC, szef Warner Bros od tygodni rozmawia z aktorem i jego przedstawicielami o bardziej „proaktywnej” strategii zdrowia psychicznego dla wykonawcy.

„Tu nie chodzi o biznes, chodzi o człowieka, który wyraźnie cierpi” – powiedział jeden z dyrektorów w rozmowie z Wszykina o wpływie, jaki firma zarządzana przez Davida Zaslava próbowała wywrzeć na sytuację Millera.

Podczas gdy wirusowe wideo Millera najwyraźniej dławiącego kobietę, która była patronką baru w Reykjaviku w kwietniu, nigdy nie doprowadziło do postawienia zarzutów, aktor został dwukrotnie aresztowany w 50. stanie Ameryki. Jedno aresztowanie w kwietniu dotyczyło napaści drugiego stopnia. Oprócz opłat Hawaiian i Vermont, Fantastyczne zwierzęta weterynarz Miller stanął przed zarzutami wykorzystywania seksualnego. Istniał również tymczasowy nakaz zapobiegania molestowaniu, który otrzymali w ciągu ostatnich kilku miesięcy od 12-latka i matki z Greenfield w stanie Massachusetts po tym, jak twierdzili, że aktor grozi im. Dodatkowo rodzice 18-letniej Tokaty Iron Eyes złożyli nakaz ochrony przeciwko Millerowi, oskarżając ich o pielęgnację i pranie mózgu nastolatka – stanowi rzeczy, którego ta dziewczyna stanowczo zaprzeczyła.

Miller po raz pierwszy pojawił się jako Barry Allen/The Flash w 2016 roku Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Następnie pojawili się w Legion samobójcówzostał przedstawiony w Liga Sprawiedliwychi pojawił się krótko w Rozjemca finał na początku tego roku z Aquamanem (Jason Momoa). Sterował wielkim budżetem Andy Muschietti Błysk zawinięty pod koniec zeszłego roku. Niektóre sesje zdjęciowe zostały przeprowadzone latem tego roku, gdy kończy się końcowa postprodukcja.

Firma Variety po raz pierwszy poinformowała o dzisiejszej decyzji Millera dotyczącej leczenia zdrowia psychicznego.

Czy ten post był pomocny?