Skip to content

Groovy Venice Campus Google został dotknięty dużą epidemią Covid

19 de sierpień de 2022
Screen Shot 2022 08 18 at 4.43.43 PM

Nawet gdy liczba codziennych przypadków Covid spada w Los Angeles, doszło do wysypu infekcji pod jednym z najbardziej błyskotliwych adresów w mieście: 321 Hampton Dr w Wenecji. To jest lokalizacja kampusu Silicon Beach firmy Google.

Kompleks był oczywiście sławny jeszcze przed dekadą temu, zanim gigant wyszukiwania założył tam sklep. Zaprojektowany przez Franka Ghery, tak zwany „budynek lornetki” jest najbardziej godny uwagi ze względu na gigantyczną rzeźbę artystów Claesa Oldenburga i Coosje van Bruggena z przodu.

Dziś jednak lokalizacja ta jest godna uwagi, ponieważ zgodnie z raportami z Los Angeles County Public Health, jest to miejsce jednej z największych epidemii w miejscu pracy w regionie. Strona LA County Covid Epidemie wskazuje, że pod adresem 321 Hampton Drive wystąpiło 145 infekcji. Zawiera również listę kolejnych 15 pod sąsiednim adresem Hampton Drive 320, również określanym jako Google. To daje łącznie 159 infekcji.

Google ogłosił częściowy powrót do pracy w niektórych swoich biurach w USA na kwiecień. Nie jest jasne, jak rozległy był powrót w Wenecji.

159 infekcji w Wenecji to jedna z największych obecnych epidemii w hrabstwie, a na pewno największa w sektorze mediów/technologii. Ostateczny termin informował kilka tygodni temu, że w pobliżu szczytu wzrostu Omicron BA.5 w hrabstwie na rozległej działce Warner Bros. w Burbank odnotowano 67 przypadków. Według oficjalnych danych LADPH liczba ta wzrosła do 71 na dzień dzisiejszy.

Nie jest jasne, jaki jest stan infekcji w Google. Termin dotarł do Google i doda każdy otrzymany komentarz. Może wystąpić opóźnienie między wykryciem infekcji, jej zgłoszeniem i momentem, w którym pulpit nawigacyjny hrabstwa ostatecznie odzwierciedla tę liczbę, ale witryna LADPH jest aktualizowana codziennie, a epidemia Google nie była tam wymieniona w zeszłym tygodniu.

Z perspektywy, inne duże epidemie biznesów technologicznych i medialnych obejmowały jeden w Lionsgate w maju, kiedy studio odnotowało 21 infekcji. Ponad połowa z nich była wśród pracowników powracających z CinemaCon w Las Vegas.

W zeszłym miesiącu na liście znalazły się 24 przypadki przypisane Sony Pictures Studios, 11 infekcji w LA Center Studios – liczba ta wzrosła do 52 – i aż 46 osób chorych na Crypto.com Arena. Ten obiekt odnotował również 61 infekcji w szczycie pierwszej fali Omicron w styczniu.

Obecnie w hrabstwie występują dwie większe epidemie w miejscu pracy, ale dotyczą one sektora turystycznego i mają do czynienia z konsumentami.

American Airlines w LAX, Terminal 4 odnotowały ostatnio aż 235 infekcji. TSA naliczył 274 infekcje.

Czy ten post był pomocny?