Skip to content

Greta Lee, Laith Nakli, Isabella Rossellini, RZA & More Board Film Julio Torresa dla A24 i drzewo owocowe Emmy Stone

11 de listopad de 2021
MEGA511135 092 e1636659197695

EKSKLUZYWNY: Spike Einbinder (Los Espookys), Greta Lee (Poranny pokaz), Laith Nakli (Ramy), Larry Owens (Wysokie koszty utrzymania), Izabela Rossellini (Niebieski aksamit), RZA (Wu-Tang: amerykańska saga), James Scully (Ty) i Greta Titelman (Strona wyszukiwania) dołączyli do obsady filmu bez tytułu, który czterokrotnie nominowany do nagrody Emmy Julio Torres (Los Espookys, SNL) reżyseruje dla A24, w swoim pełnometrażowym debiucie.

Fabuła filmu trzymana jest w tajemnicy. Torres reżyseruje na podstawie własnego scenariusza, a także gra razem ze zdobywczynią Oscara Tildą Swinton.

Emma Stone i Dave McCary’s Fruit Tree są produkowane razem z A24, a ta druga zajmuje się dystrybucją filmu na całym świecie.

Einbinder pojawił się na stronie telewizyjnej w Los Espookys (serial HBO Torres stworzony z Fredem Armisenem i Aną Fabregą), Wysokie koszty utrzymania oraz Horacy i Pete. Następnie pojawią się w ostatnim sezonie HBO Max Strona wyszukiwania.

Twórczość telewizyjna Lee obejmuje Nauczony porządku, Poranny pokaz, Rosyjska lalka, Szansa, Wewnątrz Amy Schumer, krnąbrne sosny, Nowa dziewczyna, Dziewczyny, Pielęgniarka Jackie oraz Wysokie koszty utrzymania. Do jej osiągnięć filmowych należą: Spider-Man: W Spider-Verse, Pottersville, Pieniądze potwór, szewc, Pierwsza piątka, Gdy jesteśmy młodzi oraz cześć, muszę iść. Niedługo zobaczymy ją w dramacie scenarzysty i reżyserki Celine Song, Przeszłe wcielenia.

Nakli pojawi się następnie w serialu Disney+ Pani Marvel, m.in. Telewizyjne osiągnięcia aktora obejmują 10-letni Tom, Ramy, Długa droga do domu oraz 24: Dziedzictwo. Pojawił się po stronie filmu w Jaskółka, Awanturnik, 12 Silne, Wierność, SzczęśliwyDziękujęwięcejProszę, Gość i więcej.

Owens pojawi się ponownie w nadchodzącym sezonie Strona wyszukiwania. Niedawno użyczył również głosu w serialu animowanym Amazona, Fairfax. Dodatkowe kredyty telewizyjne obejmują Nowoczesna miłość, Kreska i lilia oraz Wysokie koszty utrzymania.

Rossellini jest nominowana do nagrody Emmy i Złotego Globu oraz zdobywczyni nagrody Independent Spirit Award, znana z przełomów w takich klasycznych filmach jak Niebieski aksamit, Dzikie serce, Śmierć staje się nią oraz Wyatt Earp. Aktorka pojawiła się ostatnio w filmach, w tym Iniemamocni 2, Davida O. Russella Radość i Denisa Villeneuve’a Wróg. Jej osiągnięcia telewizyjne obejmują: Dom Sowy, Zamknij oko, Alias oraz Napoleon.

RZA to raper, aktor, filmowiec i producent muzyczny znany jako lider kultowej grupy hip-hopowej Wu-Tang Clan. Do osiągnięć nominowanych do nagród Emmy i BAFTA należą Hulu’s Wu-Tang: amerykańska saga, który produkuje. RZA pojawiła się wcześniej w seriach m.in. Kalifornacjaoraz w takich filmach jak Życie za rok, Pieśń miłosna pecha oraz Umarli nie umierają. Wyreżyserował także filmy Miasto wyciąć gardło, Miłość bije rymy oraz Człowiek z żelaznymi pięściami.

Scully jest prawdopodobnie najbardziej znany z roli brata Love Quinn (Victoria Pedretti) Forty w Netflixie Ty. Pojawił się także na stronie telewizyjnej w Nowoczesna miłość, 9-1-1, Wrzosy i więcej. Niedługo zobaczymy go w filmie Hulu Andrew Ahna Wyspa Ognia, a w dramacie Jaya Alvareza Coś to więcej niż jedna rzecz.

Titelman pojawi się ponownie w ostatnim sezonie Strona wyszukiwania. Wcześniej pojawiła się w Los Espookys i Hulu Przenikliwy, wraz z niezależną komedią Nikole Beckwith, Razem razem.

Einbinder jest reprezentowany przez 3 Arts Entertainment i HJTH; Lee przez UTA, Range Media Partners i Jackoway Austen Tyerman; Naikli przez APA; Owens przez 3 Arts, WME i Ginsburg Daniels; Rossellini przez UTA; RZA przez CAA i Deluxe Management Inc.; Scully autorstwa artystów i przedstawicieli oraz Circle of Confusion; Titelman przez UTA i 3 Arts; Stone autorstwa WME, Anonymous Content i Ziffren Brittenham; McCary autorstwa Mosaica i Mymana Greenspana; Torres autorstwa UTA, 3 Arts i HJTH.

Czy ten post był pomocny?