Skip to content

Grendel Star wyraża „szok” po anulowaniu na Netflix: „Cały sezon może teraz pozostać niezauważony”

28 de wrzesień de 2022
Grendel Cancelled

Decyzja Netflixa o złomowaniu Grendel adaptacja komiksu po nakręceniu wszystkich ośmiu odcinków nie pasuje do jednej z gwiazd serialu.

„Setki utalentowanych, niestrudzonych, wspaniałych ludzi nakręciło nie tylko pilota, nie tylko kilka odcinków, ale cały sezon, który teraz może pozostać niezauważony” Błysk ałun Andy Mientus (alias Grendelas Larry Stohler) ubolewał w środę na Instagramie. „Jestem przyzwyczajony do zamykania lub odwoływania koncertów, ale dopiero po tym, jak przynajmniej poznają świat, o ich losie decyduje (w większości) publiczność. To, co się tutaj wydarzyło, jest dla mnie czymś nowym i szokiem i nie będę udawał, że tak naprawdę nie kłuje”.

Mientus dodał, że pozostaje „optymistyczny, że znajdziemy nowy dom”.

Pochodzący z Nadprzyrodzony co-showrunner Andrew Dabb z udziałem Abubakr Ali (Katy Keene) jako zamaskowany strażnik z wielokrotnie nagradzanego komiksu Matta Wagnera/Dark Horse, Grendel było śledzenie Huntera Rose, utalentowanego szermierza, pisarza i zabójcy, który chcąc pomścić śmierć utraconej miłości, wyrusza na wojnę z przestępczym półświatkiem Nowego Jorku. Tyle że wtedy uświadamia sobie: „Po co ich bić, skoro możesz do nich dołączyć?”

The Grendel w obsadzie znalazł się także Jaime Ray Newman (Północ, Teksas) jako Jocasta Rose, Julian Czarna Antylopa (Plemienny) jako Argent, Madeline Zima (Kalifornacja) jako Liz Sparks, Kevin Corrigan (Ojciec chrzestny Harlemu) jako Barry Palumbo, aktorka dziecięca Emma Ho jako Stacy Palumbo, Erik Palladino (NCIS: Los Angeles) jako Teddy Ciccone i Brittany Allen (Spadająca woda) jako Annabelle Wright.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?