Skip to content

Grendel, na podstawie komiksów Dark Horse, nie posuwa się do przodu w serwisie Netflix

28 de wrzesień de 2022
grendel netflix series

Netflix zlikwidował swoje Grendel adaptacja komiksowa, rok po przyznaniu jej ośmioodcinkowej serii.

Pochodzący z Nadprzyrodzony co-showrunner Andrew Dabb z udziałem Abubakr Ali (Katy Keene) jako zamaskowany strażnik z wielokrotnie nagradzanego komiksu Matta Wagnera/Dark Horse, serial miał podążać za Hunterem Rose, utalentowanym szermierzem, pisarzem i zabójcą, który chcąc pomścić śmierć utraconej miłości, wyrusza na wojnę z Kryminalny półświatek Nowego Jorku. Tyle że wtedy uświadamia sobie: „Po co ich bić, skoro możesz do nich dołączyć?”

Dabb był scenarzystą i showrunnerem oraz producentem wykonawczym u boku Wagnera, Mike’a Richardsona z Dark Horse Entertainment, Keitha Goldberga i Chrisa Tongue’a.

Zgodnie z naszą siostrzaną stroną Termin, Grendel, który zakończył większość zdjęć, ale nie jest skończony, może być kupiony gdzie indziej.

The Grendel w obsadzie znalazł się także Jaime Ray Newman (Północ w Teksasie) jako Jocasta Rose, Julian Czarna Antylopa (Plemienny) jako Argent, Madeline Zima (Kalifornacja) jako Liz Sparks, Kevin Corrigan (Ojciec chrzestny Harlemu) jako Barry Palumbo, aktorka dziecięca Emma Ho jako Stacy Palumbo, Erik Palladino (NCIS: Los Angeles) jako Teddy Ciccone, Brittany Allen (Spadająca woda) jako Annabelle Wright i Andy Mientus (Błysk) jako Larry’ego Stohlera.

We wrześniu 2021 roku autor komiksów Wagner powiedział: „Nie mógłbym być bardziej podekscytowany sagą Grendela, jedną z najdłużej emitowanych niezależnych serii komiksów, która w końcu została przetłumaczona na ekranową grę aktorską. Pod ostrym przewodnictwem showrunnera Andrew Dabba, nasz niesamowity zespół kreatywny, z pewnością gwiazdorska obsada i Dark Horse Entertainment połączyły siły z Netflix, aby wyprodukować tę prowokacyjną adaptację, która przybliży moje postacie i koncepcje zupełnie nowej publiczności, a jednocześnie zapewni emocje i niespodzianki dla zagorzałych fanów.

„Jestem szczególnie podekscytowany widząc, jak Abubakr Ali ożywia postać Grendela/Huntera Rose” – dodał Wagner. „Ma charyzmę, styl i witalną zadziorność, które wyobrażam sobie w tej roli od lat”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?