Skip to content

Godzilla vs. Kong: Sequel jest w fazie rozwoju, wiadomo, kiedy rozpoczyna się produkcja

18 de wrzesień de 2022
837D745E D79D 432C BC7B A364075080B4

Warner Bros. i Legendary Pictures zdecydowali, że Godzilla kontra Kong najwyraźniej nie będzie konkluzją MonsterVerse.

Wspólny wszechświat skupiał się na stworzeniach, które czynią ludzi małymi jak myszy w porównaniu z rebootem Godzilli z 2014 roku, a kontynuacja Godzilla: King of the Monsters została wydana w 2019 roku. W międzyczasie reboot Konga, Kong: Skull Island, został wydany w 2017 roku. Seria miała swoją grę końcową w Godzilla vs Kong, która została wydana w marcu 2021 roku i był jednym z pierwszych filmów ery pandemii, któremu udało się osiągnąć sukces kasowy z 468,2 milionami dolarów brutto na całym świecie. Dla porównania, Godzilla: King of the Monsters zarobił tylko 386 milionów dolarów na całym świecie i został wydany rok przed pandemią. Cała franczyza zarobiła w sumie 19 miliardów dolarów na całym świecie.

Chociaż MonsterVerse zakończyło się w zeszłym roku Godzilla vs. Kong, wydaje się, że Legendary Pictures nadal nie jest gotowe do zakończenia serii. Niedawno wytwórnia Variety poinformowała, że ​​sequel, w którym ponownie pojawią się gigantyczne jaszczurki i gigantyczne małpy, rozpocznie produkcję jeszcze w tym roku w Australii. Film nie ma daty premiery, ale z pewnością możemy spodziewać się kolejnego festiwalu CGI, który warto obejrzeć w kinie, przynajmniej ze względu na projekt wizualny.

ZWIĄZANE Z:

Czy Godzilla może umrzeć? [4 Times He Did]

Wyreżyserowany przez Adama Wingarda film Godzilla vs Kong został wydany w marcu 2021 jednocześnie w kinach i na HBOMax. W filmie wystąpili Alexander Skarsgård, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri, Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler i Demián Bichir. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków i publiczności. Efekty wizualne i sekwencje akcji były szeroko chwalone, ale ludzkie postacie były krytykowane za ich nieistotność, podobnie jak w poprzednich filmach MonsterVerse. Ale bądźmy szczerzy, kto ogląda te filmy z powodu ludzkich charakterów?

„Wysoce wykwalifikowane ekipy, pierwszorzędne obiekty i wyjątkowe lokalizacje sprawiają, że kręcenie w Australii jest wspaniałym przeżyciem. Wsparcie zarówno rządu federalnego, jak i Queensland zawsze było kluczowe dla naszego sukcesu w osiąganiu wysokiego poziomu produkcji filmowej i niezrównanych wrażeń publiczności. — Eric McLeod, producent

Sequel Godzilla vs Kong wciąż nie ma oficjalnej daty premiery.

  • Łukasz Abramowicz

    Łukasz Abramowicz

    Miłośnik filmów, zagorzały fan DC/Marvel, fotoedytor i zapalony gracz. Interesuje się absolutnie wszystkim, co wychodzi z tych czterech kategorii, niezależnie od tego, czy jest to oldschoolowa klasyka, czy nowoczesne hity.

Czy ten post był pomocny?