Skip to content

Globalna kasa potrzebuje bohatera: „Czarny Adam” szaleje na światowe otwarcie 135 milionów dolarów

19 de październik de 2022
black adam 3

Wreszcie, po bardzo długiej suszy w kasie, ziejący ogniem maszt z teatralnym oknem pojawia się w tytule Dwayne Johnson New Line, Czarny Adam.

Ale czy to zapewni?

Zapukaj w drewno, wszyscy mają nadzieję, że ten film DC, który został nakręcony za mniej niż 200 milionów dolarów.

Film pojawił się w tym miesiącu gorąco na krajowym nagraniu z projekcją 65-70 milionów dolarów. Jednak ta prognoza się uspokoiła 60 mln USD, zwłaszcza że recenzje na Rotten Tomatoes są obecnie na 53% zepsute. Tam leży Czarny Adamkryptonit. Mam nadzieję, że te liczby nie spadną. Start w USA/Kanadzie na poziomie 60 mln USD znajduje się w górnej części nie-szybcy i wściekli otwory domowe, tj Powrót Mumii (68 mln USD, 2001) i Jumanji: następny poziom (59 mln USD, 2019 r.). Jeśli film osiągnie zbyt dobre wyniki, stanie się tak dlatego, że od czasu Sony nie było zbyt wiele dla fanów Pociąg pocisków w pierwszy weekend sierpnia, który zadebiutował na poziomie 30 mln USD i przekroczył 103 mln USD w Stanach Zjednoczonych. Tak, był Universal/Blumhouse/Miramax Halloween się kończy w ostatni weekend, który rozpoczął się od 40 mln USD, zgodnie z jego prognozami 55 mln USD z powodu jednoczesnego wydania na Peacock. Spodziewaj się, że kontynuacja mają stromy spadek a la jego poprzednik z 2021 r. Halloween zabija w zakresie 70%. Zapowiedzi dla Czarny Adamie, który będzie miał wszystkie formaty premium, w tym Imax, rozpocznie się w czwartek o 15:00.

Po DC Wonder Woman 1984 oraz Oddział samobójców od Jamesa Gunna, który wszedł do kin z HBO Max w latach 2020-21 i widział odpowiednio okrojone otwarcia 16,7 mln i 26,2 mln, marka wróciła w tym roku z Mattem Reevesem Batman, który otworzył się do 134 mln USD i osiągnął 369,3 mln USD w Stanach Zjednoczonych z 45-dniowego ekskluzywnego okna kinowego, zanim trafił do HBO Max.

POWIĄZANE: „Czarny Adam” podejmuje „dużo zmian”, aby uniknąć oceny R

Pracować w Czarny AdamPrzysługą jest głośnik globalnej mocy mediów społecznościowych Johnsona, w połączeniu z ognistym marketingiem Warner Bros., który dał do zrozumienia, że ​​​​ten film wychodzi od czasu wirtualnej konfasji DC Fandome w sierpniu 2020 r., Kiedy megagwiazda pokazała animowane grafiki koncepcyjne, i ujawnione postacie, przez całą obecność na innym wirtualnym FanDome DC w zeszłym roku i wielki, osobiście obsadzony splash na San Diego Comic-Con i Johnson w całości Czarny Adam rajstopy. Johnson ujawnił nawet datę premiery podczas turnieju NCAA w marcu 2021 r. Nie można powiedzieć, że Warner Bros nie promował tego filmu. Zdecydowanie tak było w przypadku tego pasjonującego projektu Johnsona, do którego realizacji marzy od lat. Czarny Adam ponownie łączy Johnsona ze swoim Rejs po dżungli filmowiec Jaume Collet-Serra.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dwayne Johnson (@therock)

Spodziewaj się, że film, jak to jest w przypadku taryfy Johnsona, będzie wyróżniał się za granicą. Spodziewamy się startu na morzu w okolicach 65 mln USD-75 mln USD. To stawia światowe otwarcie tytułu DC między 125–135 mln USD+. Czarny Adam W środę zaczyna uderzać za granicą — zwłaszcza we Francji i Korei — a do piątku trafi na 76 międzynarodowych rynkach, w tym na inne główne rynki w Niemczech, Australii, Meksyku, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Japonia dołączy do foldu 2 grudnia. Obecnie nie ma daty w Chinach.

To międzynarodowe otwarcie jest w zasięgu takich kompozycji jak 2019 Shazam! i zeszłoroczne Jad: Niech będzie rzeź. Te tytuły zarobiły odpowiednio 57 mln USD i 77 mln USD w otwarciach typu „like-for-like” i po dzisiejszych kursach. Przypomnijmy, że dolar jest na ekstremalnie wysokim poziomie i ma około 15% wpływ na zwroty z kołowrotów na morzu.

Kursy walut wpływają na potencjalną huśtawkę dla Czarny Adam tutaj, podobnie jak brak świadomości głównego nurtu tytułowej postaci. Ale z drugiej strony publiczność jest głodna nowych produktów, ograniczenia Covid zasadniczo się skończyły, a Johnson jest ogromnym globalnym przyciąganiem. Był właśnie w Londynie z Piercem Brosnanem i innymi członkami zespołu w poniedziałek, a także spędził w tym miesiącu czas w Mexico City na imprezie promującej film na czarnym dywanie.

Spodziewamy się dobrych wyników w Ameryce Łacińskiej i niektórych częściach Azji Południowo-Wschodniej, podczas gdy główne kierunki z Wielkiej Brytanii i Francji zbliżają się do wakacji szkolnych.

W ten weekend na rynek amerykański wchodzi także komedia romantyczna George’a Clooneya-Julii Roberts Bilet do raju. Film Universal od filmowca Ola Parkera opowiada o rozwiedzionej parze, która łączy siły i podróżuje na Bali, aby powstrzymać swoją córkę przed popełnieniem tego samego błędu, o którym myślą, że popełnili 25 lat wcześniej. Film jest zarezerwowany w 3500 kinach, a przedpremiera zaczyna się w czwartek o 17:00. Bilet do raju już ulokował ponad 73 mln USD na 75 rynkach i był numerem 1 w ponad 45 terytoriach, w tym w Brazylii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Starsze kobiety są dominującym pokazem w tym, co ma być a 12 mln USD Otwarcie w USA/Kanadzie, dawanie lub branie.

Jeszcze w tym tygodniu Jill Goldsmith będzie miała program podnoszący kurtyny artystyczne, w tym film Amazona o Harrym Styles Mój policjant, Netflix Wendell i Wild oraz Dobra Pielęgniarka, A24′ Po słońcu i Sony Classics Powrót Tanyi Tucker: z udziałem Brandi Carlile.

Czy ten post był pomocny?