Skip to content

Glass Onion: A Knives Out Mystery: Zwiastun Netflix dokucza nowym Whodunnit, przedstawia 8 „kolorowych podejrzanych”

11 de wrzesień de 2022
knives out 2 daniel craig

Oto pierwszy materiał z długo oczekiwanego Netflixa Wyjęte noże dalszy ciąg, Szklana cebula: tajemnica z nożami.

Premiera w piątek, 23 grudnia, następująca po przeboju kasowym z 2019 roku, pokazuje, że detektyw Daniel Craig, Benoit Blanc „podróżuje do Grecji, aby odkleić warstwy tajemnicy obejmującej nową obsadę kolorowych podejrzanych”, zgodnie z oficjalnym logiem . Wśród niedoszłych winowajców są postacie grane przez Edwarda Nortona, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessicę Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson i Dave’a Bautistę.

„Zwrot, do którego ciągle wracałem i mówiłem o pierwszym filmie, brzmi:” To kolejka górska, a nie krzyżówka ”- powiedział w oświadczeniu scenarzysta / reżyser / producent Rian Johnson. „To częsty błąd w pisaniu kryminałów, myśląc, że układasz krzyżówkę i że zabawne jest to, że publiczność faktycznie to wszystko przeanalizuje i rozgryzie”.

Według Johnsona upodobanie Blanca do bombastyki jest częściowo zasługą tytułu sequela, który jest hołdem dla piosenki Beatlesów z 1968 roku o tym samym tytule.

„Zawsze łowiem coś zabawnego, co Blanc może uchwycić jako przesadną metaforę, którą może zatłuc na śmierć” – powiedział Johnson. „To wszystko jest widoczne od samego początku. Tak więc przyszedł mi do głowy pomysł szkła, coś jasnego. Będę bardzo szczery. Dosłownie wyjąłem iPhone’a i przeszukałem moją bibliotekę muzyczną ze słowem „szkło”. Muszą być jakieś dobre szklane piosenki. Pomyślałem: „Och, czy to szklana forteca? Czy to szklany zamek? Czy to człowiek ze szkła? Pierwszą rzeczą, która się pojawiła, ponieważ jestem wielkim fanem Beatlesów, jest „Szklana cebula”.

Przewijaj dalej, aby zobaczyć dodatkowe zdjęcia i pierwszy rzut oka na plakat filmu.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?