Skip to content

Uncoupled wciąga Neila Patricka Harrisa z powrotem na gejowską scenę randkową w Nowym Jorku, gotowy czy nie — Obejrzyj zwiastun Netflix

15 de lipiec de 2022
uncoupled trailer

Jeśli Cher nie potrafiła sprawić, że uwierzysz w życie po miłości, być może nowa komedia Netflixa załatwi sprawę.

Rozłączony występuje w roli Neila Patricka Harrisa jako Michaela, 50-letniego nowojorskiego agenta nieruchomości, którego światem wstrząsa, gdy niespodziewanie, bezceremonialnie porzuca go 17-letni chłopak (w tej roli Tuc Watkins).

Randki są wystarczająco trudne, ale bycie gejem w Nowym Jorku w wieku Michaela to zupełnie inna sprawa. Jak Michael wkrótce odkryje, to wszystko to Grindr i „żałosne trójkąty” i złośliwi asystenci, którzy otwarcie oceniają twoje kurze łapki.

Do Michaela w jego nowej podróży – niektórzy chętniej niż inni – dołączają Tisha Campbell, Brooks Ashmanskas, Emerson Brooks i Marcia Gay Harden. Gościnnie występują Andre de Shields, Colin Hanlon, Dan Amber, Gilles Marini, Jai Rodriguez, Nic Rouleau i Peter Porte.

Stworzony i wyprodukowany przez Darrena Star (Seks w wielkim mieście, młodszy) i Jeffrey Richman (Nowoczesna rodzina, Frasier), RozłączonyPierwszy sezon rozpoczyna się w piątek 29 lipca z ośmioma półgodzinnymi odcinkami. Dodatkowi producenci wykonawczy to Tony Hernandez (Full Frontal z Samantha Bee), Lilly oparzenia (Emilia w Paryżu) i Harrisa.

Kliknij przycisk PLAY na powyższym zwiastunie, aby uzyskać więcej informacji na ten temat Rozłączonynastępnie upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?