Skip to content

Ginny i Georgia odnowione na sezony 3 i 4 w serwisie Netflix z nowym showrunnerem

20 de maj de 2023
ginny and georgia renewed cancelled

Ginny i GeorgiaSkomplikowany duet matka-córka dostanie nie jeden, ale dwa kolejne sezony, aby rozwiązać swoje problemy.

Netflix odnowił dramat na sezony 3 I 4, ogłoszono w środę podczas prezentacji streamera Upfront. Dodatkowo Sarah Gliński (Degrassi: następna klasa) przejmie rolę showrunnera, zastępując Debrę J. Fisher.

Ginny i Georgia powrócił na sezon 2 5 stycznia po prawie dwuletniej przerwie. W finale sezonu Georgia zwierzyła się Paulowi ze swojego agresywnego byłego Gila, jej podejrzanych czynów i nie tylko z jej burzliwej przeszłości – ale pominęła prawdę o tym, jak zabiła swoich dwóch byłych mężów. Pomimo wszystkiego, co mu powiedziała, Paul wciąż chciał poślubić Georgię, ponieważ ona już go zrujnowała, powiedział. Para związała się podczas pięknej ceremonii, ale ich pierwszy taniec przerwała policja. Władze aresztowały Georgię za zabójstwo umierającego męża Cynthii, Toma, pozostawiając Paula, Georgię, Austina (który był świadkiem, jak jego mama dusiła Toma poduszką) i resztę gości, którzy patrzyli w szoku, jak została zabrana w kajdankach .

Zapytana, czy Paul zacznie postrzegać swoją żonę w nowym świetle i zacznie podejrzewać, że jest coś więcej, o czym ona mu nie mówi, twórczyni/producentka wykonawcza Sarah Lampert odpowiedziała ze śmiechem: na powierzchnię”.

Gdzie indziej w finale Ginny pojawiła się jako przyjaciółka swojego byłego Marcusa, który zmagał się z depresją, podczas gdy Georgia i Joe (który miał romans z Cynthią) również doszli do miejsca przyjaźni w ich związku, zaprzeczając swoim uczuciom do siebie Inny.

„To, co dzieje się w odcinkach 8, 9 i 10 między Joe, Cynthią i Georgią, odgrywa rolę ogromny rolę w sezonie 3”, drażnił się Lampert w wywiadzie pośmiertnym, dodając, że niekoniecznie jest to romantyczne. „Jeśli chodzi o fabułę, zasiewamy nasiona, o których nie zdasz sobie sprawy, dopóki nie otrzymamy sezonu 3, a jeśli będziemy w stanie opowiedzieć historię, którą chcemy opowiedzieć, wszystko będzie miało sens. I wszystko wróci w sposób, którego się nie spodziewałeś.

Karta wyników odnowienia transmisji strumieniowej TVLine została zaktualizowana wraz z odbiorem. W komentarzach podziel się swoimi nadziejami na nadchodzące sezony!

Ginny i Georgia zostały przedłużone na sezon 3 — i sezon 4! pic.twitter.com/mPXSEFA0o9

— Netflix (@netflix) 17 maja 2023 r

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?