Skip to content

„Ghostbusters: Afterlife” z pułapką 40 mln $ + Weekend otwarcia – aktualizacja w sobotę rano

20 de listopad de 2021

Sobota rano: Odśwież, aby uzyskać więcej analiz i wykresów Jasona Reitmana Pogromcy duchów: życie pozagrobowe pokonuje oczekiwania branży o wartości 30–35 mln USD z oczekiwanym 40,5 mln USD weekend otwarcia po 16,6 mln USD Piątek, w tym czwartkowe zapowiedzi. Z tej liczby ekrany PLF i Imax generują 35% wartości brutto filmu Sony.

Firma analityczna Box Office Market EntTelligence obliczyła, że ​​widziało to 1,25 osoby Pogromcy duchów: życie pozagrobowe od czwartkowego pokazu 25% tej publiczności ogląda film w pierwszy wieczór w kinach. Prawie jedna trzecia działalności w dniu otwarcia filmu miała miejsce po godzinie 20:00, co oznacza, że ​​jest to wielki kierowca na poranek, wskazujący na to, że rodziny wybierają się, aby go zobaczyć. Według Comscore i Screen Engine’s PostTrak, blisko jedna trzecia widowni składała się z rodziny dorosłej i dziecka poniżej 12 roku życia. Rodzice PostTrak przyznali filmowi pięć gwiazdek, podczas gdy dzieci poniżej 12 roku życia dały mu 4,5 gwiazdki.

Niezależnie od tego, czy ta kontynuacja pójdzie wyżej, zależy od tego, czy dzisiaj pojawi się jeszcze więcej rodzin; poczta pantoflowa jest już świetna w tej kontynuacji, którą usłyszysz wielu Pogromcy duchów fani mówią, wreszcie dostarcza. Pogromcy duchów: życie pozagrobowe otrzymał ocenę A-CinemaScore, nieco wyższą niż wszystkie femme Paula Feiga 2016 Pogromcy duchów który otrzymał ocenę B+. PostTrak ma dobre 69% rekomendacji dla filmu, które jest wyższe niż 57% tego zespołu Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissy McCarthy i Leslie Jones. Ogólnie rzecz biorąc, publiczność ogólna dała Pogromcy duchów: życie pozagrobowe cztery gwiazdki, z wynikiem 82% pozytywnym. Dystrybutorzy lubią również zwracać uwagę na wskaźnik oglądalności Rotten Tomatoes, który jest o 95% niższy od 1000 zweryfikowanych ocen. Ze wszystkich dających dema Pogromcy duchów: życie pozagrobowe jego najlepsze oceny na PostTrak to grupa 45-54 (którzy mieli 11%), którzy przyznali zdjęciu ocenę 90%. Wszystko to wystarczy, aby zwiększyć proton Pogromcy duchów: życie pozagrobowe przez cały tydzień świąteczny aż do okresu Czarnego Piątku, zwłaszcza że dzieci coraz częściej wychodzą ze szkoły przed Świętem Dziękczynienia i całkowicie wychodzą na wakacje i piątek. Już teraz PostTrak informuje, że 61% z Pogromcy duchów: życie pozagrobowewidzowie kupili bilet w dniu; świetny znak, że chodzi o biznes.

Sony wiedziało, że trafili w ręce Pogromcy duchów: życie pozagrobowe i nie baliśmy się krzyczeć o tym światu. Film z zamrożoną twarzą obsadzony poza Paulem Ruddem (pierwotni członkowie obsady w filmie byli przez jakiś czas trzymani w marketingu) potrzebuje tyle wiadomości z ust, a Sony uruchomiło Pogromcy duchów: życie pozagrobowe na CinemaCon, który naprawdę zaimponował szefom obwodów, którzy lubili opowieść w stylu Spielberga. Sony podążyło za tym niespodziewaną zapowiedzią kontynuacji na nowojorskim Comic-Conie po rozmowie z Jasonem i Ivanem Reitmanem oraz obsadą, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem:

Nie miałem takiego doświadczenia jak wczorajszej nocy od premiery Juno w TIFF https://t.co/3LZ5PdloX4

— Jason Reitman (@JasonReitman) 9 października 2021

Dzieci poniżej 12 roku życia dały Pogromcy duchów: życie pozagrobowe 88% pozytywnych ocen i 55% zdecydowanych rekomendacji. Poprzednia Feiga Pogromcy duchów przyciągnął kobiety, a sequel wyreżyserowany przez Reitmana przyciągnął tu 60% mężczyzn, 40% kobiet. Starsza pochylona publiczność tutaj przez Pogromcy duchów: życie pozagrobowe z 72% powyżej 25. Ponadto demo, które kręci się w pierwszym filmie 18-34, reprezentowało tylko 44% tłumu. Osoby powyżej 35 roku życia stanowiły 47% kupujących bilety do kina, co jest bardzo zachęcające. Dalsze załamanie, mężczyźni powyżej 25 roku życia mieli 43% wszystkich Pogromcy duchów: życie pozagrobowe nabywcy biletów (klasa 85%), kobiety powyżej 25 roku życia reprezentowały 29% (klasa 88%), mężczyźni poniżej 25 roku życia mieli 17% (klasa 67%), a kobiety poniżej 25 roku życia 11% (klasa 75%). Różnorodność losowania to 48% rasy białej, silna frekwencja latynoska i latynoska 25%, 11% afroamerykańska i 9% azjatycka.

Warner Bros. Król Ryszard nie radzi sobie tak dobrze, znacznie poniżej oczekiwań 10 mln USD z szacunkowymi 5,95 mln USD za czwarte miejsce. To nie jest szokujące: jeśli jesteś starszym kinomaniakiem, zobaczysz markę kina vintage Pogromcy duchów z rodziną, nie wspominając o ciągłej ospałości starszej publiczności podczas pandemii z poważniejszymi opłatami. Co więcej, jest to długi film trwający 2 godziny i 18 minut, co oznacza mniej seansów; nie wspominając o tym, że starsza publiczność jest ostrożna, jeśli chodzi o oglądanie filmów w kinach podczas pandemii. O tak, i dzień i data HBO tego wszystkiego. Mimo to, biorąc pod uwagę wszystkie te starsze, przekrzywione nagrody, filmy przynęty w tym roku, ich los nie zostanie napisany w kasie. Market EntTelligence donosi, że zaprogramowanych miejsc było 3,5 razy więcej dla Pogromcy duchów: życie pozagrobowe niż Król Ryszard. Można to przypisać większej liczbie seansów i większym audytorium, które poświęcono filmowi Jasona Reitmana.

Mimo małej frekwencji Król Ryszard otrzymał od publiczności A CinemaScore, z 94% pozytywnym wynikiem PostTrak i ogromną rekomendacją w 89%. Osoby, które się pojawiły, to 58% kobiet i 77% w wieku powyżej 25 lat, a 39% w wieku powyżej 45 lat. Afroamerykańscy widzowie stanowili 41% widowni, następnie 37% rasy białej, 12% Azjatów/innych oraz 10% Latynosów i Latynosów. Ponieważ Czarny Piątek jest tradycyjnie jednym z największych dni kinowych w roku, zobaczmy, jak to zrobić Król Ryszard wytrząsa się w tym czasie.

Disney/Marvel’s Wiecznościowcy w trzeci weekend chwali się drugim miejscem, zarabiając 3,07 mln USD wczoraj w drodze do szacowanego 10,8 mln USD, -60% dla sumy bieżącej do końca niedzieli 135,8 mln USD. Drugi weekend eOne w Paramount Clifford Wielki Czerwony Pies oczekuje się, że spadnie o 52% za 8 mln USD w trzecim i 33,5 mln USD suma bieżąca do końca niedzieli.

JESZCZE…

1.) Pogromcy duchów: życie pozagrobowe (Sony) 4315 teatrów, pt 16,5 mln USD, 3 dni: 40,5 mln USD/tydzień 1

2.) Wiecznościowcy (Nie) 4055 kin (-35), piątek 3,07 mln USD (-61%), 3 dni 10,8 mln USD (-60%), Razem 135,8 mln USD/tydzień 3

3.) Clifford Wielki Czerwony Pies (Par) 3628 (-72) teatrów, Fri 2 mln USD (-53%), 3 dni 8 mln USD (52%) Razem 33,5 mln USD/tydzień 2

4.) Król Ryszard (WB) 3302 teatry, pt 1,9 mln USD, 3 dni 5,95 mln USD/tydzień 1

5.) Wydma (WB/Leg) 2467 (-815) teatrów, pt 885 tys. USD (-46%), 3 dni 3,1 mln USD (-44%) Razem 98,2 mln USD/tydzień 5

Piątek rano: Sony Pogromcy duchów: życie pozagrobowe ma obiecujący początek w kasie przed Świętem Dziękczynienia z 4,5 mln USD, przed rebootem Sony w 2016 roku, który zaksięgował w piątek 3,5 miliona dolarów. Podczas gdy Sony przewidywało 27-28 mln USD, a branża wyższa o 30-35 mln USD, sprzedaż biletów w czwartek wieczorem (która rozpoczęła się o 16:00 w 3450 lokalizacjach) sprawia, że ​​reżyserowany przez Jasona Reitmana film może potencjalnie przewyższyć obie te prognozy. Jakakolwiek dodatkowa siła napędowa tutaj w kasie nie jest czysta z ust do ust. Sequel jest zarezerwowany w 4300 kinach.

Poprzednia wersja Paula Feiga Pogromcy duchów następnie zarobił 17,1 mln USD w piątek, w tym zapowiedzi, 46 mln USD w kraju otwarcia i zakończył z wielokrotnością 2,8-krotności B+ CinemaScore z 128,3 mln USD. Ten wynik publiczności spadł w porównaniu z sequelem wyreżyserowanym przez Ivana Reitmana z 1989 roku Pogromcy duchów 2 który miał A-. Pogromcy duchów: życie pozagrobowe w ten weekend będzie miał do dyspozycji wszystkie kina Imax i PLF.

Jeśli chodzi o promocję, firma analityki społecznej RelishMix informuje, że Pogromcy duchów: życie pozagrobowe upuścił swój pierwszy zwiastun 9 grudnia 2019 r. i zaczął nabierać rozpędu do daty lipca 2020 r. Tylko po to, by nacisnąć przycisk pauzy Covida.

Przez cały kolejny rok — do kwietnia ubiegłego roku — studio umieszczało cotygodniowe klipy na facebookowych stronach filmu, gdy branża się resetowała. Życie pozagrobowe, ma 105 filmów dla 7,6 mln wyświetleń, głównie organicznych, „co jest mocne”, mówi RelishMix.

Na YouTube 11 filmów opublikowanych z wirusowym wskaźnikiem 41:1 zgromadziło 94,3 mln wyświetleń „z wyjątkową ilością miejsc z recenzjami”. 40,9-milionowy świat mediów społecznościowych firmy Sony jest promowany krzyżowo z filmem, który ma 3,2 miliona fanów, a PlayStation ze 104,2 — które to wszystkie zostały umieszczone w łącznym wszechświecie mediów społecznościowych sequelu, który liczy 275,6 miliona.

Rozmowa dla Pogromcy duchów: życie pozagrobowe opiera się pozytywnie „z entuzjazmem dla nowych członków obsady, Finnem Wolfhardem i Paulem Ruddem – i radosnymi odniesieniami do oryginału z 1984 r. wraz z powrotem Dana Aykroyda, Billa Murraya, Erniego Hudsona, Sigourney Weaver i Annie Potts”, mówi RelishMix. „Drugie przerobienie jest mocno nostalgiczne dla fanów i ich wspomnień z Nowego Jorku w latach 80. i poczucia, że ​​Ghostbusters są tutaj, aby uratować dzień.

Fani Wolfharda wskazują na oczywisty związek, gdy obsada Dziwne rzeczy przebrani za pogromców duchów w odcinku. Gozer the Gozerian and the Stay Puff (sic.) oraz plotki o grze wideo prowadzą również do krzyżowych promocji, które można zobaczyć w uniwersum PlayStation. Sceptycy dotykają pierwszego restartu z 2016 roku i teraz, z odcinkiem dla dzieci i jak to będzie grać.

Do gwiazd mediów społecznościowych tego zdjęcia należą Dan Aykroyd z 1,8 mln fanów, McKenna Grace z 1,6 mln. i Wolfhard z 20,9 mln na Instagramie. Jason Reitman liczy ponad 228 tys. między swoimi kontaktami na Instagramie i Twitterze.

Łaska z Pogromcami Duchów:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mckenna Grace (@mckennagraceful)

Dzisiaj otwiera się także biografia Warner Bros. Richard Williams Król Ryszard o ojcu Wenus i Sereny Williams, w 3250 kinach i HBO Max. Zdjęcie ma nadzieję na start w wysokości 10 milionów dolarów.

Disneya Wiecznościowcy zakończył drugi tydzień z szacunkową 33,7 mln USD na pierwszym miejscu w 4090 kinach, po 1,3 mln USD Czwartek, -19% od środy, stawiając tytuł MCU na 124,9 mln USD. Oczekuje się, że film zmniejszy się o 50% w weekend 3 z około 13 milionami dolarów za slot nr 2, chyba że Król Ryszard znacznie przewyższa wydajność.

Teatralne wydanie Paramount z Clifford Wielki Czerwony Pies, który jest również dostępny w domach na Paramount+, przyniósł w czwartek 655 tys. USD na 3700 stronach, -8% od środy i łącznie 25,4 mln USD. Clifford wygląda na co najmniej 40% z trzydniowego 16,6 miliona dolarów przy prawie 10 milionach dolarów. CliffordOstatnie siedem dni na BO przyniosło 19,8 mln USD.

Warner Bros./Legendary Wydma, który jest w ostatni weekend na HBO Max, zanim będzie dostępny wyłącznie na wystawie w swoim drugim miesiącu, nadal utrzymuje się, zajmując trzecie miejsce z szacunkowym 7,5 mln USD czwarty tydzień w 3282 kinach, szacunkowo 450 000 USD Czwartek i bieżąca suma nieco się skończyła 95 mln USD. Zdjęcie usunie znak stulecia w krajowym kasie w tym tygodniu, Warner jest drugim, który zrobił to podczas pandemii po Legendary Godzilla kontra Kong.

Na czwartym jest UAR/MGM Nie ma czasu na śmierć, który też jest w domach na PVOD, na którym zarobił $385K wczoraj o 2867, -2%, za 6,1 mln USD szósty tydzień i bieżąca suma w USA i Kanadzie z 152 mln USD.

Piąte miejsce należy do Sony Jad: Niech będzie rzeź, zarezerwowane za 2538 z czwartkiem szacowanym na 250 000 USD, 7% zniżki od środy, przez 7 tydzień 5 mln USD i bieżąca suma 203,7 mln USD.

Czy ten post był pomocny?