Skip to content

Gdzie oglądać Haikyu!! w 2022 roku? Czy to na Netflix, Crunchyroll, Hulu czy Disney+?

14 de sierpień de 2022
Haikyuu2 1

Haikyū!! to manga napisana i narysowana przez Haruichi Furudate. Został opublikowany od lutego 2012 r. do lipca 2020 r. i zebrano w sumie czterdzieści pięć tomów. Adaptacja serialu anime wyprodukowana przez studio Production IG wyemitowana od kwietnia do września 2014 roku, następnie drugi sezon od października 2015 do marca 2016 i trzeci sezon od października do grudnia 2016. Czwarty sezon wyemitowany między styczniem 2020 a grudniem 2020 i fani spodziewają się, że piąty i ostatni sezon zakończy historię, niedawno ogłoszono, że Haikyu!! zakończy się dwuczęściowym filmem anime, który zakończy historię. W tym artykule powiemy Ci, gdzie możesz oglądać Haikyu!! anime online.

Jedyne miejsce, w którym możesz obecnie oglądać Haikyu!!, oprócz japońskiej telewizji jest Crunchyroll. W tej chwili żadna duża usługa strumieniowania nie ma tej serii, ale prawdopodobnie zmieni się to w przyszłości, chociaż nie jesteśmy pewni, czy stanie się to globalnie. Jeśli chodzi o Crunchyroll, usługa będzie oferować pierwsze trzy odcinki w modelu darmowym z reklamami, ale jeśli chcesz zobaczyć pozostałe odcinki, musisz subskrybować Crunchyroll.

Haikyu!! szybko staje się światowym fenomenem i choć pierwszy sezon miał swoją premierę dopiero niedawno, zyskał wiele uwagi i stał się tematem rozmów wśród otaku społeczności na całym świecie. W tym artykule przedstawimy Ci najlepszy przewodnik po oglądaniu serialu anime online.

Gdzie oglądać Haikyu!!?

Od sierpnia 2022 r. Haikyu!! jest dostępny tylko w ograniczonej liczbie miejsc, a dokładniej na jednym serwisie streamingowym – Crunchyroll. Crunchyroll zaoferuje pełny program z angielskimi i innymi napisami, gdy odcinki wyjdą w Japonii (simulcast). Chociaż Crunchyroll jest teraz w pełni płatną usługą subskrypcyjną, umożliwi użytkownikom strumieniowanie pierwszych trzech odcinków Haikyu!! za darmo, po czym będziesz musiał wykupić abonament.

Niestety anime nie jest dostępne do przesyłania strumieniowego na żadnej innej platformie, chyba że znajdujesz się w określonych częściach świata. Może się to jednak zmienić w przyszłości, ale w obecnej sytuacji jest tylko jedno miejsce, w którym możesz znaleźć Haikyu!! online.

Jest Haikyu!! dostępny na Netflixie?

Haikyu!! w rzeczywistości nie jest dostępna w serwisie Netflix, niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie. Haikyu!!, ani w formacie dubbingu, ani w formacie subbed, nie można oglądać w serwisie Netflix; nie powinno to dziwić, ponieważ Netflix tak naprawdę nie inwestuje w starsze seriale anime, zwłaszcza te, które są już licencjonowane przez inne serwisy streamingowe. Przyczyna tego jest prawdopodobnie związana z różnymi przyczynami licencjonowania.

To może być trochę rozczarowujące, że wiodąca sieć, taka jak Netflix, nie tworzyła odcinków z dubbingiem Haikyu!! dostępny do przesyłania strumieniowego, ale zakładamy, że musi coś zrobić z prawami licencyjnymi i dystrybucyjnymi, chociaż nie możemy być pewni, że to jest prawdziwy powód.

Netflix wykonuje świetną robotę, dostarczając swoim subskrybentom świetne treści przesyłane strumieniowo, ale ogólnie ma pewne ograniczenia. Jeśli więc mieszkasz w kraju z ograniczeniami geograficznymi, możesz nie być w stanie oglądać niektórych treści w serwisie Netflix nawet z pełną subskrypcją. I tak, jeśli się zastanawiasz, możesz sprawdzić bezpośrednio w serwisie Netflix, czy Twój kraj jest ograniczony geograficznie.

Ale to wszystko nie ma znaczenia, ponieważ angielski dub of Haikyu!! nie jest dostępna w serwisie Netflix, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jeśli chcesz obejrzeć program, wystarczy poszukać gdzie indziej.

Jest Haikyu!! do dyspozycji na Crunchyroll?

Wszystkie odcinki Gra Tomodachi Seria anime będzie dostępna do streamowania na Crunchyroll z angielskimi napisami. Crunchyroll ma obecnie wszystkie odcinki, które były emitowane w momencie pisania tego artykułu, a my będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, kiedy ostatnia dwuczęściowa Haikyu!! film zostanie udostępniony. Dubbingowana wersja serialu miała swoją premierę jakiś czas temu na platformie, a także będzie regularnie aktualizowana.

Tak więc, jeśli chcesz obejrzeć wszystkie Haikyu!! odcinki anime, Crunchyroll to najlepsza opcja, jeśli nas o to poprosisz.

Jest Haikyu!! dostępny na Disney+?

Disney+ nie oferuje żadnych Haikyu!! treści, co, jak zapewne już wiecie, nie jest zaskakujące, ponieważ Disney+ jest ogólnie bardzo konserwatywny, jeśli chodzi o oryginalne treści tworzone przez inne studia, a anime to nie tylko to, ale także bezpośrednia konkurencja dla Disneya, który jest dumny ze swoich oryginalne animowane treści. Co więcej, tego rodzaju treści zdecydowanie nie są kompatybilne z Disneyem.

Jeśli jednak wolisz zachodnią animację i może jakieś inne seriale anime (choć oferta jest dość ograniczona), Disney+ ma więcej niż świetną bibliotekę pełną niesamowitych animowanych treści, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Jednym z tych seriali animowanych jest Simpsonowiektóry jest nadal bardzo popularny z 33 sezonami według stanu na grudzień 2021 r. Inne podobne programy, zarówno animowane, jak i aktorskie, które mogą przyciągnąć Twoją uwagę, to m.in. Gravity Falls, Potężne kaczkia Gwiezdne Wojny seriale, w tym bardzo popularne Mandalorianin.

Jest Haikyu!! do dyspozycji na Funimation?

Haikyu!! nie jest również dostępny w Funimation. Najlepsze źródło z dubbingiem anime w USA nie oferuje tej serii swoim subskrybentom, co jest nieco zaskakujące, ale seria jest licencjonowana przez Crunchyroll, więc zrozumiałe jest, że chcą zachować swoje aktywa dla siebie.

Jednym z głównych problemów związanych z Funimation jest to, że nie jest dostępny na całym świecie, więc nawet jeśli możesz przesyłać strumieniowo cały Haikyu!! dostęp do tej serii można uzyskać tylko z ograniczonej liczby krajów. Na szczęście te problemy nie dotyczą tego spektaklu.

Jest Haikyu!! do dyspozycji na Hulu?

W tym momencie, Haikyu!! nie jest dostępny do przesyłania strumieniowego w Hulu, ani w subbed, ani w dubbingowanej wersji programu. Hulu nie jest jednym z głównych graczy w świecie streamingu, ale mimo to ma solidną bibliotekę anime, dlatego jest to bummer Haikyu!! nie ma w nim.

Hulu to usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje przede wszystkim programy i filmy akcji na żywo, ale, jak powiedzieliśmy, jest też dużo anime, chociaż Haikyu!! niestety nie znajduje się wśród anime w bibliotece Hulu. Innym ważnym problemem jest to, że Hulu nie jest dostępny na całym świecie, więc istnieją pewne ograniczenia, jeśli nie mieszkasz w Stanach Zjednoczonych.

Jak widać, Hulu nie jest dobrym miejscem do szukania Haikyu!!ponieważ nie ma go w swojej bibliotece, ale nie byłby to najlepszy wybór, nawet gdyby go miał, ponieważ ograniczenia dotyczące lokalizacji na Hulu są duże i jeśli jesteś fanem spoza USA, miałbyś dużo kłopotów z Hulu.

Jest Haikyu!! do dyspozycji na HBO Max?

Haikyu!! nie można też przesyłać strumieniowo na HBO Max. Mianowicie, usługa przesyłania strumieniowego po prostu nie ma programu wśród swoich tytułów, więc jeśli jesteś subskrybentem i chciałeś zobaczyć program, nie mamy dla ciebie żadnych dobrych wiadomości. HBO Max ma kilka seriali anime, którymi możesz się cieszyć, ale Haikyu!! nie ma na nim.

Ale jeśli faktycznie masz bezpłatną wersję próbną lub stałą subskrypcję HBO Max, możesz także oglądać inne świetne programy anime, z których niektóre są prawdziwymi klasykami, które należy oglądać niezależnie od tego, czy jesteś fanem, czy nie.

Na szczęście HBO Max ma naprawdę świetną bibliotekę anime, więc fani na pewno znajdą coś dla siebie, jeśli chcą poznać inne programy poza Haikyu!!. Inne świetne anime na HBO Max to Fullmetal Alchemist: Bractwo, Notatnik śmierci, Jujutsu Kaisenoraz Odp:ZERO.

Jest Haikyu!! do dyspozycji na Amazon Prime?

Haikyu!! nadal nie jest dostępny do przesyłania strumieniowego w Amazon Prime. Jest to dość dziwne, ponieważ Amazon Prime ma na swoim koncie solidną listę anime, ale wydaje się, że Haikyu!! nie jest na nim w tej chwili. Obejmuje to, niestety, również bibliotekę płatną za oglądanie w formacie non-Prime firmy Amazon, co oznacza, że ​​nie można wypożyczyć ani kupić danej osoby. Haikyu!! również odcinki.

Teraz, jak powiedzieliśmy powyżej, najbardziej zaskoczył nas fakt, że Amazon nie oferuje nawet odcinków anime do zakupu, podobnie jak wiele innych programów za pośrednictwem modelu pay-per-view (na przykład Jeden kawałek lub Czarna koniczyna). Takich seriali nie można przesyłać strumieniowo, ale każdy odcinek można kupić osobno, a następnie je posiadać, dzięki czemu można je oglądać w dowolnym momencie.

Jedną z zalet opcji wynajmu lub kupna na Amazon jest brak ograniczeń czasowych lub lokalizacyjnych. W dowolnym miejscu na świecie możesz kupić dowolny dostępny sezon lub odcinek programu, co jest dobrą rzeczą, ponieważ niektóre usługi przesyłania strumieniowego nie oferują pełnej listy we wszystkich krajach. Po wypożyczeniu masz tylko ograniczoną ilość czasu na obejrzenie każdego odcinka za tę samą cenę, podczas gdy z zakupioną kopią masz nieograniczony czas.

Ale niestety nic z tego nie dotyczy Haikyu!!niezależnie od tego, czy jesteś członkiem Amazon Prime, czy nie.

Czy ten post był pomocny?