Skip to content

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

20 de wrzesień de 2022
image 1

Projekt Adam to najnowszy film Ryana Reynoldsa, który opowiada o tym, jak postać Ryana Reynoldsa spotkała się z młodszym sobą kilka lat temu. Ta przygoda z podróżami w czasie jest pełna zabawy i emocji science fiction dla całej rodziny. Oprócz tego, że jest to film, który bada możliwości podróżowania w czasie, prezentuje również wyjątkowe scenerie, które są piękne i bardzo atrakcyjne. Więc gdzie kręcono Projekt Adam?

Projekt Adam był kręcony głównie w Vancouver w prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie. To bardzo osobisty film dla Ryana Reynoldsa, ponieważ on sam pochodzi z Vancouver. Cały film trwał trzy miesiące w Kolumbii Brytyjskiej. Rozpoczął się w 2020 roku i zakończył na początku 2021 roku.

Jedną z najlepszych części Projektu Adam jest fakt, że prezentuje dobrą mieszankę miejskich krajobrazów i lasów. Wynika to w dużej mierze z tego, jak film był kręcony w wybranych miejscach, które pozwalają nam zobaczyć piękno Vancouver i Kolumbii Brytyjskiej jako całości. Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się dobrze, gdzie kręcono Projekt Adam.

Gdzie kręcono projekt Adam?

c/o Netflix

Jednym z najnowszych filmów Netflix, które można dziś przesyłać strumieniowo, jest Projekt Adam, w którym występuje Ryan Reynolds w zupełnie nowej dla niego roli, ponieważ gra on rolę dojrzałej wersji samego siebie zamiast zwykłego śmiesznego i zwariowanego charakteru. do którego przyzwyczailiśmy się, jeśli chodzi o Ryana Reynoldsa.

To powiedziawszy, Projekt Adam to dobry film, który był w stanie pokazać wiele różnych scenerii, które obejmują obszary miejskie i oczywiście domek, w którym mieszka rodzina Reedów. Więc gdzie kręcono Projekt Adam?

Projekt Adam był kręcony głównie w prowincji Kolumbia Brytyjska w Kanadzie. Sam Ryan Reynolds pochodzi z Kolumbii Brytyjskiej, ponieważ dorastał w Vancouver. Oznacza to, że film jest dla niego dość osobisty, bo zna okolicę na pamięć.

Ryan Reynolds i reszta ekipy kręcili The Adam Project przez prawie cztery miesiące w Vancouver, ponieważ film zakończył kręcenie w marcu 2021 r. Po rozpoczęciu kręcenia w drugiej części 2020 r.

To powiedziawszy, oto niektóre obszary Vancouver, w których kręcono projekt Adam:

Metropolita Vancouver

Projekt Adam był kręcony głównie w obszarze metropolitalnym Vancouver, ponieważ jest to zurbanizowane i gęsto zaludnione miasto położone na zachodnim wybrzeżu Kanady, szczególnie w prowincji Kolumbia Brytyjska. Nie było tajemnicą, że ekipa nakręciła wiele różnych scen w Vancouver, ponieważ mieszkańcy miasta widzieli je w wielu różnych miejscach metropolii.

ZWIĄZANE Z:

Recenzja „The Adam Project”: Ryan Reynolds wciąż dostarcza świetne filmy rodzinne

Vancouver jest powszechnie uważane za Hollywood północy ze względu na fakt, że kręcenie tam filmu jest znacznie tańsze dla ekip produkcyjnych, zwłaszcza w porównaniu z różnymi lokalizacjami w całych Stanach Zjednoczonych. W związku z tym w Vancouver nakręcono wiele różnych filmów i programów telewizyjnych. Lista obejmuje Peacemaker, Man of Steel, Titanic, Doctor Strange In the Multiverse of Madness oraz programy telewizyjne Arrowverse.

W związku z tym, niezależnie od tego, czy sam Ryan Reynolds pochodzi z Vancouver, czy nie, miasto jest po prostu jednym z najlepszych miejsc do nakręcenia filmu, ponieważ jest to zurbanizowany obszar, który może być sceną każdego filmu rozgrywającego się w nowoczesnym Miasto. Do tego dochodzą różne obszary leśne otaczające Vancouver.

Niektóre z różnych obszarów wokół Vancouver, w których zauważono ekipę filmową, obejmują:

1. Plac Jacka Poole’a

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

Jest to lokalny punkt orientacyjny w Vancouver i jest jednym z najpopularniejszych celów podróży dla turystów w całej prowincji Kolumbia Brytyjska.

2. Park Królewski

Park-Royal-West-Vancouver-62bf5adb5056b3a_62bf5cb4-5056-b3a8-49b1cc5a2f6ebbe7

Park Royal to lokalne centrum handlowe w Vancouver i jest jednym z najlepszych miejsc dla osób, które chcą robić zakupy, gdy tylko są w mieście.

3. Centrum kongresowe w Vancouver

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

Vancouver Convention Center znajduje się tuż obok Jack Poole Plaza, dlatego też widziano tu ekipę filmową podczas filmowania.

4. Uniwersytet Kolumbii Brytyjskiej

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

Ojciec Adama, którego w filmie gra Mark Ruffalo, faktycznie pracował w akademii i był odpowiedzialny za odkrycie podstaw podróżowania w czasie. W związku z tym zrozumiałe jest, dlaczego ekipa filmowałaby na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej.

ZWIĄZANE Z:

Fiction Horizon przedstawia najbardziej oczekiwane filmy i programy telewizyjne 2022 r

5. Restauracja Beach House

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

Restauracja Beach House to kolejna z najlepszych lokalnych miejsc w Vancouver ze względu na niesamowitą atmosferę i wspaniałe jedzenie.

6. Kamień z Blarney

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

The Blarney Stone to popularny pub w Vancouver i prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny pub w całej prowincji Kolumbia Brytyjska.

Lynn Valley, Północne Vancouver

Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

Oprócz tego, że film rozgrywa się w Vancouver, niektóre sceny zostały nakręcone w Lynn Valley w północnym Vancouver, który jest naturalnie zalesionym obszarem, który rząd utrzymuje na tyle dobrze, aby zapewnić mieszkańcom Vancouver ucieczkę z miasta.

Powodem, dla którego pojawiły się sceny, które musiały zostać nakręcone w Lynn Valley, jest fakt, że w filmie są przypadki, które rozgrywają się w zalesionym terenie. Co więcej, dom rodziny Reedów w filmie znajduje się na zalesionym terenie. Dlatego musiały być sceny, które trzeba było nakręcić w lesie.

Należy jednak zauważyć, że dom Reeda został nakręcony w studiu, a nie w lesie. W centrum konferencyjnym musiał powstać prowizoryczny dom, który służył jako jedno z głównych studiów filmowych.

Mimo to sceny, które należało nakręcić w lesie, zostały nakręcone w Lynn Valley, a nie w studiu.

 • Gdzie kręcono projekt Adam? Zbadane lokalizacje Netflix (mapa w zestawie)

  Ysmael Delicana Ysmael Delicana

  Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który uwielbia wszystko, co ma związek z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Spędza wolny czas na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i grach.

Czy ten post był pomocny?