Skip to content

Gayle King i Charles Barkley ogłaszają nowy cotygodniowy program CNN „King Charles”

22 de kwiecień de 2023
Gayle King Charles Barkley

Gayle King i Charles Barkley oficjalnie ogłosili w sobotę nowy cotygodniowy serial dla CNN: Król Karol.

Program na żywo ma zadebiutować tej jesieni i potrwać do 2024 roku i jest głównym elementem wysiłków szefa CNN, Chrisa Lichta, mającego na celu ożywienie harmonogramu sieci w czasie największej oglądalności. Godzina 21:00 ET nie miała stałego gospodarza, odkąd Chris Cuomo został zwolniony w grudniu 2021 roku.

Jednak King i Barkley wypełnią jedną noc w tygodniu, w środę.

Licht przyjął inne podejście do programowania automatu o 21:00 czasu wschodniego, łącząc programy i formaty, zamiast dawać jednej osobowości koncert pięć razy w tygodniu. Sieć wypróbowała mieszankę wydarzeń na żywo, takich jak ratusze i wywiady jeden na jednego, w tym spotkanie Jake’a Tappera z Billem Maherem w slocie.

POWIĄZANY: Daty premier nowych i powracających seriali w 2023 r. w transmisji, telewizji kablowej i transmisji strumieniowej

King i Barkley poinformowali o tym w relacji przedmeczowej TNT dotyczącej play-offów NBA.

„Myślę, że to, co jest tak wspaniałe dla nas obojga, to to, że jest to telewizja na żywo” — powiedział King. „Dla mnie telewizja na żywo jest jak praca bez sieci. Więc cokolwiek się stanie, to się stanie. Lubię to.”

Powiedziała, że ​​”nie szukała innej pracy”, ponieważ pozostaje na podstawie umowy o pracę CBS porankia Barkley będzie kontynuował program WBD Sports.

Barkley powiedział, że też nie „chciał być więcej w telewizji”, ale zgodził się na to, gdy zaoferowano mu możliwość współpracy z Kingiem.

Król Karol jest reklamowany jako program dyskusyjny. W notatce dla pracowników Licht napisał, że program będzie „ekscytującym sposobem dostarczania naszym widzom kulturowo odpowiednich programów i wyjątkowych perspektyw, od dwóch niesamowicie dynamicznych osobowości”.

King powiedział, że w programie będą rozmawiać o polityce, ale Barkley dodał: „ale nie chcemy powiedzieć, że jesteśmy liberałami, konserwatystami, republikanami, demokratami. To jedna z rzeczy, które już zrujnowały telewizję w ogóle. Ona będzie strzelcem prostym, a ty wiesz, że ja będę strzelcem prostym.

Dodał: „Chcę tylko, żeby ludzie, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam, byli ze mną szczerzy. Nie chcę, żeby mówili rzeczy, żeby dostać clickbait. To jedna z rzeczy, która doprowadza mnie teraz do szaleństwa w stosunku do ludzi z naszego zawodu”.

Powiedział King: „Każdy, kogo znam, ma opinię na jakiś temat. Po prostu myślę, że musimy znaleźć sposób na dobrą rozmowę bez niszczenia się nawzajem, myślę, że możemy to zrobić.

Na przykład Barkley zasugerował, że fala strzelanin w tym tygodniu byłaby tematem programu, gdyby był teraz nadawany. „Wizerunek, jaki ludzie mają o nas na całym świecie, nie jest tak dobry” – powiedział King. „Znam przyjaciół, którzy myślą o wyjeździe z Ameryki, ponieważ ich dzieci mają iść do szkoły”.

Wspomniała również o możliwości lżejszych tematów, takich jak jedzenie i popkultura.

„Chcę, żeby ludzie dostroili się i zobaczyli:” Co zamierzają zrobić Charles i Gayle? ”- powiedział King, dodając, że „fajnie będzie obserwować dynamikę między nami”.

Oto pełna notatka Lichta dla personelu:

Do moich kolegów z CNN,

Z radością informuję, że CNN będzie domem dla nowego programu z udziałem niezwykłego duetu Gayle King i Charlesa Barkleya, trafnie zatytułowanego Król Karol, który będzie emitowany co tydzień w czasie największej oglądalności, począwszy od tej jesieni do 2024 roku. Ten program będzie ekscytującym nowym sposobem dostarczania naszym widzom kulturowo odpowiednich programów i wyjątkowych perspektyw dzięki dwóm niezwykle dynamicznym osobowościom. Cieszymy się, że obaj mogą do nas dołączyć, oprócz swoich obecnych ról, a Gayle nadal jest kotwicą CBS poranki. Król Karol jest przykładem mentalności jednej drużyny i jednej firmy, w której Charles pełni podwójną rolę w CNN i w swojej roli w WBD Sports.

W nadchodzących miesiącach będzie o tym więcej, ale w międzyczasie dołączcie do mnie i powitajcie Gayle i Charlesa w CNN.

Chris

Czy ten post był pomocny?