Skip to content

Gabriel Basso z The Night Agent o zabliźnianiu ran, akcencie jego współgwiazdy i jednej poprawce do ostatniej sceny

16 de kwiecień de 2023
the night agent peter

Nie jest łatwo być facetem obsługującym telefon Nocnego Agenta.

Rozmawiając z TVLine niedługo po tym, jak thriller Netflix, którego akcja toczy się w DC, autorstwa Shawna Ryana, został niemal natychmiast przedłużony na sezon 2, odtwórca głównej roli Gabriel Basso mówił o upewnieniu się, że agent FBI Peter Sutherland wyglądał tak, jak powinien, wytarty, pocięty i poobijany. unikając wszelkiego rodzaju zabójców i zagrożeń w 10 pełnych akcji odcinkach.

W poniższych pytaniach i odpowiedziach Basso dzieli się również życzeniem, aby Luciane Buchanan, współgwiazda Tonga, uwolniła swój akcent, i ujawnia jedną poprawkę, o którą prosił w scenie zamykającej sezon 1.

TVLINE | Kto zadzwonił do ciebie z wiadomością o odnowieniu i kto był twoim pierwszym telefonem później?

Słyszałem o tym aluzje, ale [showrunner] Shawn [Ryan] zadzwonił do mnie i zweryfikował. A potem… Nie dzwoniłem potem do nikogo. Mój zespół zadzwonił do mnie, moi agenci i menedżerowie zadzwonili do mnie i powiedzieli: „Gratulacje!” Ale tak naprawdę do nikogo nie dzwoniłem.

TVLINE | Czy kiedy po raz pierwszy dostałeś scenariusz do tej serii i usiadłeś nad nim, uznałeś, że to przewracanie stron?

Tak, zdecydowanie chciałem wiedzieć, co będzie dalej, ale scenariusze zmieniły się tak bardzo podczas kręcenia, że ​​po prostu przestałem czytać do przodu. Ponieważ byłbyś do czegoś przywiązany lub byłbyś podekscytowany strzelaniem do czegoś, a potem to zostałoby zabrane lub wymienione. Zamiast tego po prostu skupiłem się na bokach, które dostałem na następny dzień — mimo że czasami się to zmieniało.

Nocny agent NetflixTVLINE | Czy w portretowaniu Petera istniała cienka granica, ponieważ oczywiście chciałeś, aby był zdolny, ale z drugiej strony daleko mu do superbohatera? Czy wyobrażałeś sobie go jako szczebel niżej od Johna McClane’a?

Próbowałem zmusić go do powrotu do treningu, ponieważ stresujące sytuacje zmuszają cię do treningu, a to czyni go zdolnym. Tak więc, podczas gdy wszyscy zostaną pokaleczeni w walce na noże, a podczas bójki ty zostaniesz trafiony, w ekstremalnych sytuacjach, w których może on stracić swoją głębię, cofnie się do swojego treningu.

TVLINE | Jedną rzeczą, którą ludzie zauważyli i polubili w serialu, jest to, że Peter gromadzi rany i skaleczenia przez 10 odcinków! I nie znikają magicznie. Zostaje uderzony.

Byłem bardzo nieugięty w tej kwestii, kiedy rozmawiałem z ekipą charakteryzatorów, Shawnem i wszystkimi. Spektakl trwa trzy dni i nie ma takiej możliwości, żeby rana, której doznał, skaleczenie łokcia czy cokolwiek innego, zagoiła się i zagoiła. Na przykład pod koniec sezonu jego szwy otwierają się ponownie po walce z Briggsem, a nacięcie, które zostało zadane w [Episode] 6. Zawsze było oddzwonienie do ran.

Zmieniono zgony nocnych agentówTVLINE | Porozmawiaj o pracy, którą ty i Luciane Buchanan wykonaliście, aby stworzyć dynamikę swoich postaci, ponieważ oczywiście była ona bardzo ważna dla serialu. Czy byłeś bardzo świadomy tego, jak postacie odbijają się od siebie?

Tak, robiliśmy co w naszej mocy, żeby nawiązać jakieś porozumienie, trochę przekomarzać się. Osobiście chciałbym zobaczyć z nią Luciane [native] Nowozelandzki akcent, tylko dlatego, że czasami byliśmy w danej chwili, poprawiając się nawzajem, a ona nie czuła się komfortowo, mówiąc rzeczy z amerykańskim akcentem. Pomyślałem: „Człowieku, powinni po prostu pozwolić jej riffować i mieć jej akcent!”

TVLINE | Czy dobrze odczytałam sytuację, że Peter pierwszy zakochał się w Rose?

Nie, nie sądzę, żeby którykolwiek z nich naprawdę się w sobie zakochał. Myślę, że byli w porządku, będąc przyjaciółmi, dopóki oboje nie znaleźli się na dnie. A potem spojrzeli na siebie i powiedzieli: „Och, s-t, nadal tu jesteś?” Nie sądzę, żeby było coś romantycznego, pierwotnie. [Peter] brzmiało: „Utrzymuję cię przy życiu”, a ona miała co do mnie wątpliwości, więc patrzyłem na nią jak na pracę, a ona patrzyła na mnie jak na potencjalnego szczura.

TVLINE | Jakie są twoje oczekiwania co do sezonu 2? Shawn był dość małomówny w stosunku do mnie, ale czy ci coś zwierzył?

Nie, jedziemy na tym samym wózku, człowieku. Wiem, że w pewnym momencie scenarzyści i Shawn skontaktują się ze mną, aby w pewnym sensie usłyszeć moje myśli, i wszyscy będziemy współpracować. Ale myślę, że teraz próbują po prostu nakreślić ogólny sens serialu.

TVLINE | Zastanawiam się, po tej końcowej sekwencji w finale, czy może jest jakaś niedokończona sprawa z ojcem Petera. Na przykład Piotr zna prawdę, ale czy wie Wszystko prawdy? Może chce wytropić ludzi, którzy stoją za tym całym bałaganem?

Myślę, że musiałby zdać się na Prezydenta, co jest trudną sytuacją, ponieważ to jest teraz jego praca. Tak więc, nawet jeśli chce coś zrobić, nie ma osobistej suwerenności. Zapisał się, żeby coś zrobić i nie wiem, czy jest w pełni świadomy tego, jak bardzo jest to teraz zaangażowane.

Gabriel Basso z The Night Agent o zabliznianiu ran akcencieTVLINE | Na koniec, czy były jakieś alternatywne ujęcia lub alternatywne zakończenia, które sfilmowałeś, które zakończyły się nieco inaczej w produkcie końcowym?

Nie. Mieli pomysł, aby zrobić scenę na końcu, w której, tak jak pierwotnie napisano, uśmiechnąłem się, gdy zeskanowałem swoją twarz, a następnie przeczytałem raport. A ja na to: „Nie, pieprzyć to”, ponieważ on wie o rządzie i zdaje sobie sprawę, jak głęboko jest w środku. Jest teraz w ich przestrzeni i ma pozwolenie, by to otworzyć, i jest nie uśmiechając się. To była jedyna rzecz, która się wydarzyła, kiedy powiedziałem: „Nie, nie robię tego”.

Chcesz zgarnąć Nocny agent Sezon 2czy na inny pokaz? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona za pośrednictwem wewnętrznej linii Matta.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?