Skip to content

„For All Mankind” ponownie startuje wraz z wznowieniem sezonu 4 z Apple TV+; Alt-History Space Race Series zmierza w XXI wiek – Comic-Con

22 de lipiec de 2022
For All Mankind Photo 030703

Dla całej ludzkości dotarł na Marsa w trzecim sezonie serialu kosmicznego o wyścigach kosmicznych Apple TV+. Teraz dramat stworzony przez Ronalda D. Moore’a, Bena Nedivi i Matta Wolperta idzie jeszcze dalej w czasie i przestrzeni.

Serial z udziałem Joela Kinnamana i Krysa Marshalla został wznowiony na czwarty sezon, ujawniono go w piątek pod koniec panelu Comic-Con w San Diego.

„Jestem podekscytowany, że możemy kontynuować tę niesamowitą historię” – powiedział Moore Wszykina. „Od samego początku miałem nadzieję, że będzie to długa, wieloletnia podróż. „Cieszę się widzieć, co zrobiliśmy i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co możemy zrobić w przyszłości”.

„Nie mógłbym być bardziej podekscytowany kontynuacją rozwoju naszego programu w 2000 roku w sezonie 4” – powiedział Wolpert.

„Jak dotąd reakcja na sezon 3 jest niesamowita” – zauważył Nedivi. „Cieszę się, że Apple daje nam możliwość dalszego opowiadania naszej historii. Ron, Matt i ja zawsze mieliśmy długoterminowy plan na koncert i im głębiej wejdziemy w naszą historię alternatywną, tym bardziej publiczność zacznie widzieć, jak ta wizja ożywa”.

Produkcja w sezonie 4 geopolitycznego i coraz bardziej międzygwiezdnego Dla całej ludzkości ma rozpocząć się w przyszłym miesiącu, a debiut prawdopodobnie w przyszłym roku w usłudze przesyłania strumieniowego Apple.

Akcja serialu została pierwotnie osadzona w 1969 roku, kiedy ZSRR jako pierwszy dotarł na Księżyc, a następnie przeskoczył do 1983 na początku sezonu 2 i lat 90. w sezonie 3. Jak wyjaśnił Wolpert, serial ponownie przeskoczy dekadę w sezonie 4 i ziemia w XXI wieku.

Na zupełnie innej trajektorii niż prawdziwa Ameryka, świat FAM obecnie zastaje ZSRR w połowie lat 90. z byłą astronautką, a teraz kobietą GOP POTUS z tajemnicą, czarnoskórym astronautą gejem wychodzącym z Marsa, paliwami kopalnymi prawie do przeszłości i wyścigiem na Czerwoną Planetę mocarstwa i przemysł prywatny.

Sezon 3 produkcji telewizyjnej Sony Pictures FAM kończy się 29 lipca na Apple TV+

Wraz z Moore’em, Wolpertem i Nedivi na dzisiejszym panelu Comic-Con znalazła się EPka Maril Davis. Kinnaman (Ed Baldwin) i Marshall (Danielle Poole) byli tam również z innymi członkami obsady: Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Coral Peña (Aleida Rosales), Jodi Balfour (Ellen). Wilson), Casey Johnson (Danny Stevens), Sonya Walger (Molly Cobb) i Cynthy Wu (Kelly Baldwin).

Czy ten post był pomocny?