Skip to content

„For All Mankind” dodaje Daniela Sterna jako regularną serię w sezonie 4

30 de sierpień de 2022
daniel stern

EKSKLUZYWNY: Daniel Stern dołączył do obsady serialu Apple TV+ Dla całej ludzkości w sezonie 4 jako regularna seria.

Stern zagra Eli Hobsona, nowego administratora NASA. Były dyrektor generalny branży motoryzacyjnej, miał za zadanie wprowadzić agencję w XXI wiek, co jest wyzwaniem znacznie większym, niż się spodziewał.

Dla całej ludzkości bada, co by się stało, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie skończył. Serial przedstawia aspirujący świat, w którym astronauci NASA, inżynierowie i ich rodziny znajdują się w centrum niezwykłych wydarzeń widzianych przez pryzmat alternatywnej osi czasu – świata, w którym ZSRR pokonuje USA na Księżyc.

Napędzający trzeci sezon serialu o alternatywnej rzeczywistości, którego premiera spotkała się z entuzjastycznymi recenzjami, zabrał widzów w nową dekadę, przenosząc się we wczesne lata 90. z wysokooktanowym wyścigiem na nową planetę: Mars. Czerwona Planeta stała się nowym frontem w wyścigu kosmicznym nie tylko dla USA i Związku Radzieckiego, ale także nieoczekiwanym nowym uczestnikiem, który ma wiele do udowodnienia i jeszcze większą stawkę. Bohaterowie musieli walczyć łeb w łeb, gdy ich ambicje dotyczące Marsa popadły w konflikt, a ich lojalność została przetestowana, tworząc szybkowar, który zbudowano do kulminacyjnego zakończenia.

W obsadzie znaleźli się także Joel Kinnaman, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Sonya Walger, Krys Marshall, Cynthy Wu, Casey Johnson, Coral Peña i Wrenn Schmidt.

Ronald D. Moore stworzył serial wraz z showrunnerami Ben Nedivi i Mattem Wolpertem. Trio pełni funkcję producentów wykonawczych, a Moore jest producentem wykonawczym wraz z Marilem Davisem za pośrednictwem Tall Ship Productions. David Weddle, Bradley Thompson i Nichole Beattie są również producentami wykonawczymi. Sony Pictures Television to studio stojące za serią.

Stern ostatnio zagrał chorego na raka ojca Aidy Bryant w oryginalnym serialu Hulu Przenikliwy. Wcześniej powtarzał i reżyserował odcinki serialu WGN America Manhattan jak również powtarzał się Dom kłamstw oraz Wsiadając. Po stronie filmowej Stern zagrał w Koniec gry, stary! dla Netflixa i James kontra Jego przyszłe ja. Jest powszechnie znany z grania kultowych postaci w niektórych ukochanych do tej pory filmach, w tym Marv Murchins in Sam w domuPhil Berquist w Mieszczuchy u boku Billy’ego Crystala i trenera Brickmy w przebojowej komedii wytwórni Fox z 1995 roku Debiutant roku którą również wyreżyserował.

Reprezentują go Buchwald i Yorn Levine Barnes Krintzman Rubenstein Kohner Endlich & Gellman.

Czy ten post był pomocny?