Skip to content

Avatar: The Last Airbender Live Action Netflix Series dodaje Daniela Dae Kim

4 de listopad de 2021
daniel dae kim avatar

Jest to Lord Daniel Dae Kim do ciebie! Aktor wszedł na pokład filmowej adaptacji Netflixa Awatar: Ostatni Władca Powietrza, grając rolę Lorda Ognia Ozai, potwierdziło TVLine.

Oczywiście nie jest to wejście Kim w świat Awatara. Oprócz głosu generała Fonga w oryginalnym serialu animowanym, Kim dała także życie Horishiemu Sato w Nickelodeon Awatara seria kontynuacyjna Legenda Korrai.

Wersja Netflixa Władca Ognia Ozai jest opisywana jako „bezwzględnie napędzany przywódca Narodu Ognia, który wymaga, aby wszyscy spełniali jego niemożliwe standardy, zwłaszcza jego nastoletni syn, książę Zuko. Dążenie Ozaia do podboju i zjednoczenia świata pod rządami magów ognia jest ciężarem rodzinnym – wierzy, że jego przeznaczeniem jest zakończenie wojny rozpoczętej przez jego przodków.

Kim dołącza do wcześniej ogłoszonych członków obsady Gordona Cormiera jako Aanga, Kiawentiio Tarbella jako Katary, Iana Ousleya jako Sokki i Dallasa Liu jako Zuko. Albert Kim (Jeździec bez głowy, Nikita) będzie pełnił rolę showrunnera.

Najbardziej znany z występów w ABC Zaginiony (2004-2010) i CBS” Hawaje Pięć-0 (2010-2017), życiorys Kima na małym ekranie zawiera także niezapomniane role w ABC Dobry Doktor, Lis, 24 i WB Anioł.

Twoje przemyślenia na temat castingu Kim? Adaptacja w ogóle? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?