Skip to content

Festiwal filmowy Sundance ustawia platformę internetową, ekrany satelitarne i szczegóły dotyczące biletów na hybrydową edycję 2022

28 de wrzesień de 2021
SFF.Marquee.Credit Jemal Countess e1632783802331

Sundance Institute uruchomił platformę internetową dla Sundance Film Festival 2022, który ma się odbyć jako wydarzenie hybrydowe w dniach 20-30 stycznia, również nazywając kina wybrane jako „ekrany satelitarne” i ujawniając informacje dotyczące biletów.

Platformę na nadchodzący festiwal można znaleźć tutaj. Tam festiwalowicze mogą zapoznać się z programem, kupić bilety, poznać pełny program fabularny, filmy krótkometrażowe, prace epizodyczne i projekty New Frontier oraz nawiązać kontakt ze społecznością Sundance.

Siedem kin studyjnych w całym kraju zostało wybranych na tegorocznych kin Satellite Screen, które będą gościć wybór filmów Festiwalu podczas ostatniego weekendu festiwalu. Te kina to Amherst Cinema (w Amherst, MA), a/perture cinema (Winston-Salem, NC), Indie Memphis (Memphis, TN), mama.film (Lawrence, KS), Media Arts Center of San Diego/Digital Gym (San Diego, Kalifornia), Northwest Film Forum (Seattle, WA) i SNF Parkway Theatre (Baltimore, Maryland).

Pakiety biletów trafią do sprzedaży dla wybranych szczebli członków Sundance Institute 15 grudnia, otwarcie dla publiczności 17 grudnia. Sprzedaż biletów indywidualnych dla Członków Instytutu rozpocznie się 5 stycznia, a następnego dnia zostanie otwarta dla reszty świata kinomaniaków. Wydarzenia na ekranie satelitarnym będą sprzedawane niezależnie.

Dzisiejszą zapowiedź Sundance ogłosiła dyrektor festiwalu Tabitha Jackson. „Nasz zespół programistów, kierowany przez nieustraszonych Kim Yutani, jest głęboko zajęty przeglądem góry zgłoszeń, które otrzymaliśmy już w tym roku” – powiedziała. „Ponieważ nasze biura prasowe i branżowe otwierają się w ramach przygotowań do kolejnej edycji naszego festiwalu, jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się szczegółami, które możemy dzisiaj, przewidywać udostępnianie więcej, ponieważ wiemy więcej i nie możemy się doczekać spotkania z publicznością, gdziekolwiek się znajdują, w tym w Utah, w styczniu.

Osoby uczestniczące osobiście w festiwalu i wydarzeniach sankcjonowanych przez festiwal będą musiały zostać w pełni zaszczepione przeciwko Covid-19 szczepionką zatwierdzoną przez Światową Organizację Zdrowia, jak wcześniej ogłoszono.

Maski będą musiały być noszone przez cały czas, zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych, jak i w kolejkach (w tym na obszarach zewnętrznych, takich jak namioty, toalety i konstrukcje tymczasowe); festiwal zaleca noszenie ich również we wszystkich innych plenerach. Więcej informacji o tym, jak dostarczyć dowód szczepienia, zostanie udostępnionych bliżej Festiwalu.

Czy ten post był pomocny?