Skip to content

Fearne Cotton Behind Sky Dramat dla dzieci, gdy kanał staje się liniowy; „Kosmologia potworów”; Lenny Abrahamson dołącza do zarządu DIFF – Global Briefs

22 de listopad de 2022
GettyImages 1407129460 e1669108722525

Fearne Cotton Behind Sky Dramat dla dzieci, gdy kanał staje się liniowy

Brytyjska prezenterka Fearne Cotton jest wykonawcą produkcji dramatu Sky Kids, gdy kanał uruchamia telewizję liniową bez reklam, zmierzając w przeciwnym kierunku niż starszy rywal BBC dla dzieci CBBC, który wkrótce będzie dostępny tylko online. Kanał Sky Kids zostanie uruchomiony w Sky linear TV jako kanał 24-godzinny w lutym z oryginałami, w tym wyprodukowanym przez Cotton-exec Moja Przyjaciółka Misty, podążając za animowaną postacią, która postanawia zbudować odporność emocjonalną u dzieci. Misty zaskakuje grupę dzieci w serialu magicznymi wizytami, pomagając im radzić sobie z ich dobrymi i złymi uczuciami, dostarczając serii wskazówek i praktycznych ćwiczeń, które pomogą im w trudnych sytuacjach. Bawełna prezentowała się w CBBC, GMTV i CITV, a także w innych Top Popów oraz Sok celebrytów. Do show dołączą nowe oryginały Gotowy, Eddie, GO!, prowadzony przez autystyczną postać oraz pokaz dinozaurów Klub Dino. Sky Kids jest obecnie dostępny do oglądania na żądanie i za pośrednictwem aplikacji Sky Kids, we współpracy z takimi firmami jak Cartoon Network i Nickelodeon. Ten ruch pojawia się, gdy starszy kanał BBC dla dzieci CBBC przygotowuje się do pójścia w przeciwnym kierunku i przejścia tylko do internetu, chociaż CBeebies w wieku przedszkolnym pozostaje liniowy.

Saloon Media zaadaptuje powieść Shauna Hamilla „Kosmologia potworów” jako serial

Zobacz producenta No Evil Saloon Media nabyło prawa do debiutanckiej powieści Shauna Hamilla Kosmologia potworów jako „podniosły” dramat rodzinny. Książka zostanie zaadaptowana do ośmioczęściowej serii, podążając za rodziną Turnerów, która prowadzi wciągające doświadczenie nawiedzonego domu, ale zaczyna zdawać sobie sprawę, że prawdziwe potwory są u ich drzwi. Frytkownice Caitlin D. (Wyonna Earp, prywatny detektyw) jest twórcą i producentem wykonawczym i będzie współpracować z wiceprezesem Saloon, Scripted Content, Melissą Williamson, nad rozwojem. Należący do Blue Ant Media Michael Kot z Saloon i autor Hamill są również EP-kami. Firma Fryers jest reprezentowana przez firmę Meridian Artists.

Lenny Abrahamson i Trish Long dołączają do zarządu DIFF

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Dublinie (DIFF) powołał do zarządu Walt Disney Studios Ireland wiceprezes i dyrektor generalny Ireland Trish Long oraz nominowanego do Oscara Lenny’ego Abrahamsona. „Oboje wnoszą bogate doświadczenie i ważne umiejętności i będą nieocenionym dodatkiem do naszego obecnego zespołu” — powiedział dyrektor festiwalu Gráinne Humphreys. Abrahamson, którego cecha Pomieszczenie była nominowana do Oscara w czterech kategoriach w 2016 roku, zdobywając nagrodę Brie Larson dla najlepszej aktorki, od lat jest stałym gościem festiwalu. Jego thriller psychologiczny Mały nieznajomy pokazywany tam w 2018 roku, a także prowadził wywiady z międzynarodowymi gośćmi, w tym z Mikiem Leigh. „Nie mogę się doczekać wspierania Gráinne i całego zespołu, którzy będą nadal zapewniać publiczności w Dublinie szansę zobaczenia najlepszego kina irlandzkiego i światowego” – powiedział reżyser. Inni obecni członkowie zarządu to Elaine Gill (wiceprzewodnicząca), Aidan Greene, Neasa Hardiman, Ruth Hunter, Louise Kiely, Laurence Mackin, Ola Majekodunmi, Ronan Murphy, Bashir Otukoya i Paula Woods.

Czy ten post był pomocny?