Skip to content

Fate: Zwiastun sezonu 2 Winx Saga dokucza wielkiej tajemnicy Bloom, zaległemu trójkątowi i kilku kluczowym zmianom

23 de sierpień de 2022
fate winx saga season 2 03

W Alfea College for Fairies robi się gorąco (na więcej niż jeden sposób).

Netflix opublikował we wtorek pełnometrażowy zwiastun drugiego sezonu Los: Saga Winxktóry wypuszcza wszystkie siedem odcinków w piątek, 16 września.

Szczerze mówiąc, nawet nie wiemy, od czego zacząć. Bloom dowiaduje się o swoich biologicznych rodzicach? Jej współtowarzysze przechodzą transformacje, potencjalnie wypuszczając własne skrzydła? Dane-Riven-Beatrix dające nam trójkąt, na który wszyscy czekaliśmy? Jest tak wiele!

Oprócz tego, że dogonił nas Bloom & Co., zwiastun oferuje również wgląd w kilka nowych twarzy dołączających do serialu w tym sezonie – w tym wróżkę wody o imieniu Grey, której genialny mistrzowski plan, by zdobyć Aishę, obejmuje [1] wygląda na gorąco i [2] nosi bardzo mało. W tym sezonie pojawi się również długo wyczekiwana postać Musy, popularnej postaci z oryginału Klub Winx serial animowany.

A niektóre z nowych twarzy będą tylko wyglądać Nowy. Nominowana do Oscara Miranda Richardson wkroczy jako nowa Rosalind, zastępując Lesley Sharp, a Daniel Betts zagra teraz profesora Harveya, rolę pełnioną przez Alexa Macqueena w 1. sezonie.

Kliknij ZAGRAJ na powyższym zwiastunie, aby poznać smak sezonu 2, a następnie przewiń w dół, aby zobaczyć nową partię zdjęć z pierwszym wyglądem. Kiedy już to wszystko przyjmiesz, zostaw komentarz z nadziejami na Los: Saga Winxnastępny rozdział poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?