Skip to content

Fate: Saga Winx odwołana w Netflix po 2 sezonach

1 de listopad de 2022
fate winx saga

Netflix skraca zjazd rodzinny Blooma, odwołuje Los: Saga Winx po dwóch sezonach.

„To nie jest fajna wiadomość, ale Netflix [has] postanowił nie iść naprzód z trzecim sezonem Fate: The Winx Saga ”- napisał showrunner Brian Young we wtorek w poście na Instagramie. „Jest to szczególnie trudne, ponieważ wiem, ilu z was pokochało ten sezon. To łamiące serce srebrne podszewki, ale jednak srebrne podszewki.

Doszedł do wniosku: „To były niesamowite cztery lata. Mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłości”.

LosSiedmiodcinkowy drugi sezon zakończył się serią przełomowych ujawnień dla Bloom – w tym, że została umieszczona w zastoju jako dziecko 1000 lat temu – co wysłało ją na nową misję do Królestwa Ciemności, gdzie w końcu się spotkała. kobieta, która ją urodziła ponad sto lat temu.

Dodatkowe zwroty akcji w finale obejmowały przetwarzanie Aishy, ​​że Gray jest w rzeczywistości wiedźmą krwi, co jest przełomem bez względu na to, ile nosi Speedo; Terra, która niedawno ujawniła się jako wesoły, rozpoczyna nowy związek z Kat; i Beatrix poświęca swoje życie w walce z Sebastianem, tylko po to, by Cień pozornie ją wskrzesił.

W drugim sezonie serialu zagrali Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa, Danny Griffin jako Sky, Sadie Soverall jako Beatrix, Freddie Thorp jako Riven, Robert James- Collier jako Saul, Miranda Richardson jako Rosalind, Theo Graham jako Duńczyk, Jacob Dudman jako Sam, Ken Duken jako Andreas, Brandon Grace jako Gray i Paulina Chávez jako Flora.

Young służył jako showrunner nadprzyrodzonego dramatu, adaptacji popularnego filmu na żywo Klub Winx serial animowany. Young był także producentem wykonawczym u boku Judy Counihan i Krisa Thykiera.

Nasza karta wyników transmisji strumieniowej TV została zaktualizowana, aby odzwierciedlić Los: Saga Winxanulowanie. Twoje przemyślenia na temat serialu Netflix? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?