Skip to content

Fate: Obsada Winx Saga reaguje na zgony, zdrady i inne zwroty akcji w finale drugiego sezonu — Grade It!

18 de wrzesień de 2022
fate winx saga season 2 finale ending

Teraz to nazywamy wróżka dobry finał.

Los: Saga Winx zakończył swój drugi sezon „All the Wild Witches”, odcinek pełen niesamowitych odkryć (Bloom jest Jak stary?!), emocjonalne konfrontacje (Aisha kontra Grey, ktokolwiek?), tragiczne zgony (RIP, Beatrix… na razie!) i epicki klif, który sprawi, że każdy fan będzie musiał się odrodzić. (Jedno słowo, ludzie: „…Mamo?”)

Wybuchowa, ostatnia godzina sezonu również stawia wróżki przeciwko Sebastianowi, bitwa, która w końcu zmusiła współtowarzyszy Blooma do rozwinięcia własnych skrzydeł.

„To była świetna zabawa”, Eliot Salt (aka Terra) mówi TVLine o długo oczekiwanej transformacji grupy. „Wspinanie się po małych sznurkach i kręcenie mnie rękami przez mężczyznę w zielonym garniturze było jedną z najbardziej surrealistycznych rzeczy, jakie kiedykolwiek mi się przydarzyły, i cieszyłem się każdą sekundą”.

„Nie każdy po drugie”, kontratakuje Hannah van der Westhuysen (aka Stella.) „Mam dość choroby lokomocyjnej, ale poza tym świetnie się bawiłam. Ta praca jest taka szalona i zabawna”.

Oceń finał i sezon w naszych ankietach poniżej, a następnie czytaj dalej, aby poznać reakcje obsady na te zmieniające zasady gry cliffhangery. Kiedy skończysz, dodaj komentarz z własną recenzją Los: Saga Winx Sezon 2.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?