Skip to content

Fate: Eliot Salt z Winx Saga jest „podekscytowany i nad księżycem” o wielkim odkryciu Terra w drugim sezonie

17 de wrzesień de 2022
fate winx saga terra gay

Ostrzeżenie: Poniższy artykuł zawiera łagodne spoilery z odcinków 4 i 5 z Los: Saga Winx Sezon 2, teraz transmitowany na Netflix. Jeśli przeczytasz przed obejrzeniem, będziesz… bajecznie przykro!

Jeden z największych momentów drugiego sezonu Los: Saga Winx jest również jednym z najprostszych.

Podczas spotkania od serca ze swoją kuzynką Florą w odcinku 4 Terra dzieli się ważnym osobistym odkryciem: „Myślę, że wybieram gównianych nieosiągalnych facetów, ponieważ nie lubię facetów. Myślę, że jestem gejem. Czy to dziwne?” Oczywiście nie jest to dziwne, a Flora szybko informuje Terra dokładnie o tym.

„To miało dla mnie sens”, Eliot Salt opowiada TVLine o objawieniu jej postaci, przyznając: „Powiedziano mi, że to się stanie dość wcześnie w pierwszym sezonie. ”

Salt była „podekscytowana i podekscytowana”, gdy dowiedziała się o „pięknej” nowej podróży Terry. „To bardzo ważne, teraz bardziej niż kiedykolwiek, zobaczyć na ekranie dziwną radość” — mówi. „W otoczeniu, w którym dzieje się tak wiele innych rzeczy, miło było na chwilę odłożyć to wszystko na bok i powiedzieć, że to jest świetne”.

Terra opowiada reszcie swoich towarzyszy w odcinku 5 i kiedy jest gotowa przejść obok tego tematu, jej przyjaciele — na czele ze Stellą, która dosłownie stawia stopę — wprowadzają ją na uroczysty grupowy uścisk.

„W momencie, w którym Stella stawia stopę na dywanie, Hannah zrobiła to niezależnie” – mówi TVLine showrunner Brian Young. „To był taki idealny moment, że aż płaczę”.

Jak więc powstała ta historia?

„To, że Terra nie jest postacią kanoniczną z serialu, dało nam trochę więcej swobody w serialu” — wyjaśnia Young. „Dla mnie to trochę staromodna historia o coming oucie, ale muszę sobie przypomnieć, że to globalny show. Jestem w West Hollywood, więc jest to bardzo akceptowane tutaj, ale tak nie jest w reszcie świata. Myślę, że te historie są nadal potrzebne. Widzowie muszą zobaczyć ludzi walczących, a następnie wychodzących, a następnie mieć grupę przyjaciół, którzy ich kochają i wspierają. Jest w tym spełnienie życzeń”.

Jeśli chodzi o to, czy Terra mogłaby mieć romantyczną przyszłość z pewną specjalistką, Salt mówi: „Potencjalnie! Zobaczymy, czy uda nam się uzyskać sezon 3, jak to pójdzie. (Innymi słowy, rozpocznij te kampanie odnawiania już teraz!)

Twoje przemyślenia na temat emocjonalnej podróży Terry w tym sezonie? Wrzuć je w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?