Skip to content

Fani teorii wielkiego podrywu mają pikantny wybór dla swojego ulubionego cytatu Amy

22 de lipiec de 2022
l intro 1658328708

Mayim Bialik uśmiechnięty

„Teoria wielkiego podrywu” minęła już od kilku lat, pozostawiając fanom 12 sezonów śmiechu, na które mogą spojrzeć wstecz. Główna obsada Leonarda (Johnny Galecki), Sheldona (Jim Parsons), Penny (Kaley Cuoco), Raja (Kunal Nayyar), Howarda (Simon Helberg), Bernadette (Melissa Rauch) i Amy (Mayim Bialik) przechodzą razem przez życie jednocześnie równoważąc skomplikowane relacje i jeszcze bardziej złożoną naukę. Jednak każdy członek grupy niekoniecznie był na „Teorii wielkiego podrywu” od samego początku.

Fani są przedstawiani Leonardowi i Sheldonowi w pierwszym odcinku serialu, gdy spotykają Penny, dziewczynę, która przeniosła się przez korytarz. Wkrótce potem spotykamy Howarda i Raja, ale Bernadette debiutuje w sezonie 3, odcinku 5, a Amy pojawia się dopiero w sezonie 3, odcinku 23. Howard i Bernadette są w związku, mają dwoje dzieci pod koniec ” Teoria wielkiego podrywu”, a Amy i Sheldon doskonale do siebie pasują. Jednak w przeszłości fani często krytykowali działania Amy, niektórzy nawet zauważali, że jest „wstrętna” i „jęcząca” (poprzez Quora).

Tak czy inaczej, każda postać wnosi coś do stołu i zapewnia humor na swój sposób, w tym Amy, której udaje się mieć wiele pamiętnych cytatów podczas „Teorii wielkiego podrywu”. Oto ulubione i pikantne propozycje fanów na ich ulubiony cytat Amy.

Amy, która chce masła i mówi Penny o swoich małpach, to ulubione cytaty fanów

W wątku Reddit fani „Teorii wielkiego podrywu” dyskutują o swoich ulubionych momentach z serialu Amy, a u/bandit0314 inicjuje rozmowę, mówiąc: „Kocham Amy i jej mroczne komentarze/humor. [is] twój ulubiony cytat z Amy?” Zawarli również klip wideo z sezonu 6, odcinka 12, w którym Amy informuje Penny, że na wypadek, gdyby asystent Sheldona próbował zrobić krok w sprawie Leonarda, ma „laboratorium pełne uzależnionych od kokainy małp bez niczego przegrać. Jeden z nich mógłby wylądować na tylnym siedzeniu jej samochodu. Albo jej prysznic”. To był z pewnością nagły cytat Amy w tamtym czasie, ale od tego czasu fani oczekują od jej dziwacznych jednolinijek.

Inni fani, tacy jak u/veemar1977, wyjaśnili: „Uwielbiam, proszę, omijaj scenę masła”. U / GoZahnGo powiedział również, że kochają Amy w tej kolejności, zwłaszcza że przeciwstawiła się Sheldonowi, gdy był nierozważny. Ten szczególny moment ma miejsce w sezonie 7, odcinku 19, kiedy Sheldon gada o różnicach w systemach gier do Amy, nie słuchając jej.

Obydwie są bez wątpienia do śmiechu, choć ulubione sceny Amy Mayima Bialika to wciąż te bardziej czułe momenty między Amy i Sheldonem (poprzez TBS). W odcinku Podział Mayima Bialika z Kevinem Sussmanem, Bialik wyjaśniła, że ​​jej występy były pełne niepokoju, aby uzyskać właściwe kwestie, więc będzie zadowolona, ​​że ​​wielu fanów uwielbia jej komediowe przedstawienie.

Czy ten post był pomocny?