Skip to content

Fani Ricka i Morty’ego debatują, czy serial potrzebuje Halloween Specials

24 de wrzesień de 2022
l intro 1663971056

Rick Sanchez z Rick and Morty

Większość programów animowanych i innych sitcomów ma specjalne odcinki na popularne święta, takie jak Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia, Walentynki, Wielkanoc, Halloween i inne. Spośród wszystkich świąt Halloween jest jednym z najbardziej zabawnych i zapewnia duży potencjał komediowy jako tło dla odcinka serialu takiego jak „Rick and Morty”. Jednak chociaż „Rick and Morty” wyemitował świąteczne odcinki na Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia, nie było jeszcze specjalnego odcinka Halloween.

Oczywiście, niektórzy fani „Rick and Morty” pragną odcinka Halloween, ponieważ podobne programy stworzyły udane. Przykładami tego są odcinki Simpsonów „Domek grozy na drzewie” i Halloweenowy odcinek „Family Guy”, który według IMDb jest jednym z 30 najlepszych odcinków „Family Guy”. Halloweenowy odcinek „Rick and Morty” z pewnością byłby interesujący, ponieważ serial zawiera już tak wiele odniesień do horrorów. Jednak, jak fajnie byłoby zobaczyć odcinek Halloween, niektórzy fani uważają, że nie jest to konieczne – lub że nie byłoby korzystne, aby program zawierał jeden z nich.

Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia mogą być lepsze dla tematów serialu

Chociaż „Rick and Morty” wydali krótki anime na Halloween, nie mieli jeszcze odcinka „Halloween”. Na Reddit, u/ReallySmartInEnglish zadało pytanie, dlaczego nie było żadnego odcinka „Rick and Morty” na Halloween, biorąc pod uwagę, że program wyemitował specjalne na inne święta. Oczywiście fani byli podekscytowani tą możliwością i zaproponowali pomysły na to, co można by zawrzeć w odcinku Halloween. u/BatofZion zasugerował, że Jerry może naprawdę zainteresować się dekoracjami na Halloween i przypadkowo zdenerwować kosmitę, który wygląda jak papierowy nietoperz. u/jessebona zasugerował, że Rick może być zbyt leniwy, by kupować cukierki na Halloween, więc robi własne – co ostatecznie przekształca dzieci w prawdziwe potwory.

Pomimo entuzjazmu wielu fanów dla odcinka Halloween „Rick and Morty”, inni wątpili, czy to się kiedykolwiek wydarzy. u / wolfey200 twierdził, że serial nie miał odcinka Halloween „Prawdopodobnie dlatego, że Halloween nie jest świętem rodzinnym. Bitwa Ricka toczy się między nim, wiedząc, że istnieją nieskończone wersje jego rodziny, ale jego nie żyje i rośnie niechciane i niepotrzebne przywiązanie do rodziny, z którą jest. Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie mogą być dla niego bitwą, ponieważ [of] ten dylemat. Halloween nie powoduje szkód emocjonalnych dla Ricka. „To z pewnością prawda: Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia mogą być lepszym tłem do odkrywania emocjonalnego krajobrazu Ricka. Ale Halloween z pewnością można wykorzystać do lżejszego odcinka – lub do odkrywania obcych światów i wymiarów, które podróżuje Rick do.

Czy ten post był pomocny?