Skip to content

Fani postaci z 3 sezonu „Zagubieni w kosmosie” uważają, że zasłużyli na lepsze

3 de grudzień de 2021
l intro 1638496083

Jedną z najsłynniejszych serii science fiction lat 60. była „Zagubieni w kosmosie”. Stworzony przez Irwina Allena program, który był emitowany na antenie CBS, śledził wyczyny rodziny Robinsonów, gdy próbowali przetrwać w kosmosie, przeskakując z planety na planetę, ponieważ brakuje im mocy silnika niezbędnej do powrotu do domu. Fani science fiction byli więc zaintrygowani, gdy dowiedzieli się o ponownym uruchomieniu serialu, tym razem dzięki uprzejmości serwisu streamingowego Netflix.

Stworzona tym razem przez Marka Sazamę i Burka Sharplessa, z których obaj wcześniej współtworzyli „Dracula Untold” i „Bogowie Egiptu”, nowa seria skupia się na grupie kolonistów, w tym rodzinie Robinsonów, która kończy się katastrofą. lądowanie na planecie po ataku na ich międzygwiezdny statek kosmiczny, Resolute, zmusza ich do oceny. W serialu występują Toby Stephens, wcześniej widziany w pirackim serialu „Czarne żagle”, a także Mina Sundwall, widziana także w „Legends of Tomorrow” oraz Taylor Russell, która swoją rolą w horrorze z 2019 roku przyciągnęła nowy legion fanów film „Escape Room” i jego kontynuacja z 2021 r. „Escape Room: Tournament of Champions”.

Trzeci sezon, wydany 1 grudnia, sprawił, że niektórzy fani poczuli się, jakby główna postać została potraktowana krótko, podczas gdy ich łuk mógł być bardziej satysfakcjonujący. To postać z trzeciego sezonu „Zagubieni w kosmosie”, która mogła zasłużyć na większą szansę na zabłyśnięcie.

Fani byli niezadowoleni z powodu śmierci Scarecrowa

Wielu fanów serialu uważało, że postać Stracha na wróble, grana przez Briana Steele’a, mogłaby zostać potraktowana lepiej.

W ogólnej dyskusji na temat sezonu 3 na subreddicie serialu użytkownik u/Pantherdraws napisał, że „Myślę, że Scarecrow zasłużył na coś lepszego. odnosząc się do śmierci Stracha na Wróble z rąk SAR, po torturach, aby ujawnić lokalizację Willa. Użytkownik u/MangoBird10 zgodził się, wskazując: „Tak, zrobili brudny strach na wróble… taki nagły koniec dla postaci. Powinien był przeżyć lub przynajmniej upaść, bujając się i zdobywając kilka zabójstw”.

Użytkownik u/ViqTriana miał nadzieję, że to nie koniec Stracha na wróble, wyjaśniając, że „jeśli SAR mógłby wrócić po zmiażdżeniu jak puszka, a Robot mógłby włożyć kawałek siebie w serce Willa i przejąć SAR od czubkiem palca, wtedy Strach na Wróble może zostać wskrzeszony zbyt gdi!”

Biorąc jednak pod uwagę, że jest to ostatni sezon serialu, wskrzeszenie Scarecrowa będzie musiało pozostać w pamięci fanów serialu. Wszystkie trzy sezony „Zagubieni w kosmosie” są obecnie dostępne w serwisie Netflix.

Czy ten post był pomocny?