Skip to content

Fani Conners byli poważnie zniesmaczeni wojną domową Becky i Darlene

16 de marzec de 2023
l intro 1678939982

Harris i Darlene patrzą na Becky z boku

Zawiera spoilery dotyczące sezonu 5, odcinka 18 „The Conners” — „Road Trip and Guilt Trip”

Niekończąca się rywalizacja między rodzeństwem Becky Conner-Healy (Lecy Goranson) i Darlene Conner (Sara Gilbert) w „The Conners” rozciągała się od ich wspólnego dzieciństwa do wspólnej dorosłości. Teraz, mieszkając razem w tym samym domu, szybko zorientowali się, że ich styl rodzicielstwa i prowadzenia domu kolidują ze sobą. Żaden odcinek nie ujawnił tego objawienia bardziej niż „Road Trip and Guilt Trip”.

W trakcie wycieczki Becky buntuje się przeciwko kontrolującej naturze Darlene i dziwactwu, szalejąc i zostawiając w zamian sarkastyczne karteczki samoprzylepne. Darlene czuje się lekceważona; Becky myśli, że Darlene próbuje zwrócić uwagę na fakt, że ona i jej córka Harris Conner-Healy (Emma Kenney) żyją z darowizn Darlene, pozostając w jej domu bez czynszu, podczas gdy Becky kończy studia. Okazuje się, że Darlene jest zazdrosna o nowy związek Becky z Harrisem. Jednak zanim to nastąpi, ta dwójka wchodzi w wojnę domową, w której Becky robi coś wyjątkowo niesmacznego – wyciera kuchenny stół tym samym mopem, którym czyściła podłogę w kuchni. Końcowym rezultatem jest Ben (Jay R. Ferguson) zarażony norowirusem.

Publiczność była co najmniej zniesmaczona takim obrotem wydarzeń. „Becky! Chodź! Nie wycieraj stołu!” płakał @OscarSm61194655. Ich komentarze były dość reprezentatywne dla uczuć większości innych fanów na ten temat.

Fani byli zbulwersowani wyczynem Becky z mopem

Fani byli co najmniej znudzeni pracą mopa Becky. „Darlene ma rację!!!! I ma też rację, że to takie obrzydliwe!! Fuj!!” powiedział @sonyab1974. Później skomentowali, że „Becky musiała wytrzeć stół po umyciu podłóg!” dodając emoji z mdłościami. Wygląda na to, że ta scena sprawiła, że ​​wielu wielbicieli „The Conners” było tak chorych i zielonych na twarzy jak biedny, wiecznie cierpiący Ben.

Niektórzy kupowali osobiste doświadczenia ku swemu obrzydzeniu. „Dzieciaki w moim liceum czyściły stoły w stołówce mopami. To była najobrzydliwsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem” — zauważył @JoshMarino420. W rzeczywistości „Nasty” było słowem operacyjnym, którego wielu fanów używało do opisania swoich emocji. @TommieGirlsWurl podsumował przerażone uczucia wielu ludzi prostym „Becky, to paskudne”.

Nie oznacza to, że widzowie nie mieli kilku powodów do śmiechu z tej sytuacji. Niektórzy widzowie uznali trollowanie Darlene przez Becky za zabawne, a innym po prostu podobało się obserwowanie, jak kobiety poruszają się po swoich dorosłych związkach w sposób, który odzwierciedla ich relacje z dzieciństwa. Ale może następnym razem zespół scenarzystów serialu powinien pamiętać, że niektórzy ludzie lubią łączyć program z kolacją – miejmy nadzieję, że na całkowicie czystym stole kuchennym.

Czy ten post był pomocny?