Skip to content

Fani biura stwierdzili, że ten Dwight One-Liner jest dziwnie oryginalny

7 de sierpień de 2022
l intro 1659755350

Dwight Schrute wyjaśnia coś

„Biuro” zachwycało widzów przez dziewięć sezonów i pozostaje jedną z najgorętszych usług streamingowych ponad dziewięć lat po wyemitowaniu finału. Być może żadna postać nie miała bardziej kłopotliwych dziwactw niż czołowy sprzedawca i farmer buraków Dwight Schrute (Rainn Wilson) i trudno sobie wyobrazić, że serial byłby zupełnie taki sam bez społecznej niezręczności Dwighta, jednomyślnego dążenia do pracy menedżera i przechwałek napędzanych testosteronem .

Wilson wniósł także głębię i urok do postaci, a Dwight w końcu doczekał się szczęśliwego zakończenia, poślubiając swoją bratnią duszę Angelę Martin (Angela Kinsey) i dziedzicząc pokaźną rodzinną farmę po zakończeniu serii. Udomowiony los zdecydowanie zrekompensował niektóre dziwniejsze chwile Dwighta, w tym kiedy zauważył, że „Oczy są pachwinami głowy”, „Na tej ziemi jest zbyt wielu ludzi. Potrzebujemy nowej plagi” i „Nie możesz sobie poradzić moją niepodzielną uwagę.” Ale było jedno zdanie, które pojawiło się podczas rzadkiej chwili powściągliwości i dało wgląd w głębszego Dwighta, który żył pod przechwałkami i dumnie dumnie.

Dwight na swój dziwny sposób próbuje pomóc Ryanowi stać się lepszym sprzedawcą

W sezonie 3, odcinku 5, „Inicjacja”, tymczasowy Ryan Howard (BJ Novak) pyta Dwighta, czy może dołączyć do niego podczas rozmowy handlowej. To okazja, którą Dwight wykorzystuje, by wymyślić dla Ryana rękawicę dziwnych wyzwań związanych z farmą. Pomimo zasiania nasion buraka i przejścia Długim Samotnym Spacerem Samotności, propozycja Ryana dotycząca sprzedaży firmie Axelrod Ltd została stanowczo odrzucona. Gdy wychodzą z budynku klienta, Ryan pyta, co zrobił źle, a Dwight odpowiada: „Nie wszystko jest lekcją, Ryan, czasami po prostu zawodzisz”. To szczery, delikatny moment i być może po raz pierwszy zobaczymy, jak Dwight upuszcza swoją przerażającą osobowość dla kogokolwiek innego niż Angela. Linia jest jednocześnie fatalistyczna i pełna nadziei, prowadząc Ryana do miejsca, w którym może oddzielić tę jedną porażkę i przejść dalej. Nie umknęło to takim graczom jak CinemaBlend, który pochwalił „Initiation” jako najlepszy odcinek w dziewięciu sezonach „The Office”.

Redditor u / steikul opublikował niedawno mem podkreślający wymianę, pisząc: „Pomimo dziwnego” treningu ”Dwighta, to jedno zdanie jest [bit of] naprawdę autentyczna, przydatna rada dla Ryana i dla nas”. Odrzucenie jest kluczową częścią sprzedaży, a komentator u/Ho2Me9 zauważył, że „Nawet najlepsi słyszą „Nie” częściej niż słyszą „Tak”.” Pomimo ogromnego ego, Dwight naprawdę stara się pomóc Ryanowi najlepiej, jak potrafi. To jego wypaczone poczucie własnej ważności sprawia, że ​​jest to dziwaczne, ale udaje mu się to szybko odłożyć na bok, gdy Ryan przychodzi do niego w szczerym momencie bezbronności.

Czy ten post był pomocny?