Skip to content

Fan Art ożywia Liama ​​Hemswortha jako Geralta Wiedźmina w żałobie po odejściu Henry’ego Cavilla

2 de listopad de 2022
l intro 1667427856

Liam Hemsworth na premierze filmu

Gdy „Wiedźmin” miał swoją premierę na Netflix pod koniec 2019 roku, fani powieści i gier wideo, z których powstał serial, byli uraczeni wierną fabułą i wierną wizualną reprezentacją materiału źródłowego. Serial opowiada historię Geralta z Rivii (Henry Cavill), tytułowego bohatera, i jego połączenia sił z księżniczką Ciri (Freya Allen) i czarodziejką elfów Yennefer z Vengerbergu, podczas walki z mitycznymi bestiami i złymi magami na „Kontynencie”. Chociaż niektórzy fani uważali, że pisanie sezonu 1 było najgorszym szczegółem serii, serial otrzymał ogólnie dobre recenzje za pracę CGI, aktorstwo i drugi sezon, który poprawił niektóre negatywy w debiucie (na czas).

Sezon 3 „Wiedźmina” został nakręcony, ale z wiadomością, że Cavill jest przekształcany z Liamem Hemsworthem jako Geraltem, wielu fanów jest zarówno niezadowolonych, jak i obawia się przyszłości serialu. Angielski aktor wcielił się w rolę z imponującą prezencją, humorem i charyzmą, z której stał się znany. Jest więc rzeczą naturalną, że widzowie odczuwają rozczarowanie, gdy aktor, którego znają, opuści program. Ale ponieważ niektóre dzieła fanów już ożywiły Hemswortha jako Geralta, przyszłość wygląda obiecująco, gdy nadejdzie okres żałoby po odejściu Henry’ego Cavilla.

Fanart przedstawiający Liama ​​Hemswortha w roli Geralta zdobywa uznanie

Dla Liama ​​Hemswortha bycie nowym Wiedźminem sprawiło, że aktor „naprawdę zaszczycił”, że przejął rolę Henry’ego Cavilla. Pomimo jego podekscytowania, dyskurs fanów miesza się z konsternacją wynikającą z odejścia Cavilla z tej części, którą tak wielu poznało za jego pośrednictwem. Redditor u/Starlight_26 skomentował na stronie subreddit serialu: „Cóż, w tym momencie, po spotkaniu z Henrym, kto może powiedzieć, że ktokolwiek inny kiedykolwiek będzie odpowiedni do tej roli?” Inny fan, u/Saphcia, potwierdził to uczucie, odpowiadając: „Szczerze, w tej chwili nie ma aktora na tej planecie, to jest właściwe dla Geralta (z wyjątkiem Cavilla).”

Ale reakcje na obsadę Hemswortha nie wszystkie były negatywne lub rozczarowujące, a niektóre z przykuwających wzrok fan artów, które przedstawiają aktora „Igrzysk śmierci” w postaci Geralta, zaczęły się pojawiać. Artysta cyfrowy royy_ledger udostępnił zdjęcie promocyjne na swojej stronie na Instagramie, które odtwarza podobne obrazy Henry’ego Cavilla jako Geralta z podobizną Hemswortha wstawioną w ramkę. Smith 5766 odpowiedział na grafikę, zamieszczając siedem emotikonów ognia, z oficjalnym komentarzem praneet364 z dwoma emotikonami ognia, po których następuje „niesamowity brat”. Jeśli ta grafika jest czymś, przez co można przejść, australijski aktor ma wygląd swojej roli.

Liam Hemsworth chwali Henry’ego Cavilla, gdy przejmuje rolę Geralta

Henry Cavill jako Geralt

Podobnie jak jego poprzednik z Geralta z Rivii, Henry Cavill, Liam Hemsworth nie jest obcy serii filmów akcji/przygodowych. Australijski aktor zagrał Gale’a Hawthorne’a w serii „Igrzyska śmierci”, a także główne role w „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” i „Pojedynek”. Hemsworth stwierdził w poście na Instagramie. „Jako fan Wiedźmina nie mogę się doczekać możliwości zagrania w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitym Geraltem, a ja jestem [honored] że wręcza mi lejce i pozwala mi wziąć ostrza Białego Wilka na kolejny rozdział swojej przygody”. co przyniosłeś tej ukochanej postaci. Może i mam kilka dużych butów do wypełnienia, ale jestem naprawdę podekscytowany, że wkroczę do świata Wiedźmina. @natalia_w_asa @witchernetflix.”

Widzowie przygotowują się do pożegnania z Cavillem w trzecim sezonie „Wiedźmina”, mając otwarty umysł na to, co Hemsworth może wnieść do tej roli, który przecież otrzymał pieczęć aprobaty od samej gwiazdy „Supermana”. Na Instagramie Cavill podzielił się: „Zamiast mnie fantastyczny pan Liam Hemsworth przejmie płaszcz Białego Wilka”. Swoje oświadczenie zakończył, dzieląc się swoim podekscytowaniem tym, co jego następca zrobi z tą rolą.

Czy ten post był pomocny?