Skip to content

Emily w Paryżu żongluje zainteresowaniami miłosnymi i konkurującymi pracami w zwiastunie sezonu 3

30 de listopad de 2022
emily in paris season 3

Brak wyboru jest nadal wyborem dla Emilii w Paryżu w nowo wydanym zwiastunie sezonu 3, którego premiera ze wszystkimi 10 odcinkami odbędzie się w środę, 21 grudnia w serwisie Netflix.

Na powyższym filmie Emily jest rozdarta między lojalnością wobec Madeline w Savoir a nowym przedsięwzięciem biznesowym Sylvie, więc zamiast podjąć decyzję o tym, gdzie chce pracować, Emily potajemnie wykonuje podwójne obowiązki. Również w życiu osobistym Emily jest na rozdrożu ze swoim chłopakiem Alfie (nowo awansowany stały regularny serial, Lucien Laviscount) i (prawdziwą miłością?) Gabrielem, który zamieszkał ze swoją dziewczyną Camille pod koniec zeszłego sezonu. Ale wszystkie tęskne spojrzenia między nim a Emily, do której wyznaje, zmieniły jego życie, opowiadają inną historię o tym, kim jest naprawdę w sercu Gabriela.

„To nie jest albo albo. Czy naprawdę jesteśmy tutaj, aby kochać tylko jedną osobę? pyta niewidzialny głos.

„Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża w poszukiwaniu wymarzonej pracy, Emily znajduje się na kluczowym rozdrożu w każdym aspekcie swojego życia” – czytamy w oficjalnym streszczeniu. „Stawiając czoła dwóm bardzo różnym ścieżkom, Emily będzie musiała zdecydować, gdzie dokładnie leży jej lojalność — w pracy i w życiu uczuciowym — i co te decyzje oznaczają dla jej przyszłości we Francji, a jednocześnie nadal zanurza się w przygodach i zaskakujących zwrotach akcji i zwroty, jakie daje życie w Paryżu”.

Naciśnij PLAY, aby obejrzeć zwiastun, a następnie podziel się w komentarzach swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego sezonu! Poza tym sprawdź poniżej nową kluczową grafikę serialu.

Emily w Paryżu sezon 3 plakat

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?