Skip to content

Emily w Paryżu „Niesamowita noc seksu” komplikuje jej życie w zwiastunie drugiego sezonu

18 de listopad de 2021
emily in paris season 2 photos 6

Emilia w Paryżu ma trudności z zapomnieniem o nocy pełnej pasji, którą dzieliła z gorącym sąsiadem Gabrielem w nowo wydanym zwiastunie drugiego sezonu (premiera w środę, 22 grudnia na Netflix) i czy można ją winić? Ich parne połączenie zdecydowanie pozostawiło trwałe wrażenie, tak bardzo, że Gabriel zdecydował nie przenieść się do Normandii.

Ale teraz jego była dziewczyna Cami — kim jest także Kumpel Emily — ma podejrzenia co do powodów pozostania Gabriela w Paryżu. „Muszę się wytłumaczyć” — nalega Emily swojej przyjaciółce Mindy.

Jakby życie uczuciowe Emily nie było wystarczająco skomplikowane, powyższy film wprowadza również nowe zainteresowanie miłością, czarującego cynika Alfiego (w tej roli Katy KeeneLucien Laviscount).

Jeśli chodzi o szefa Emily, amerykański przeszczep powinien iść na całość. „Kiedy tu jesteś, zakochaj się” – namawia Sylvie. „Robić błędy. Jeśli zamierzasz jechać do Paryża przez rok, na litość boską, zrób to dobrze.

„Teraz bardziej zakorzeniona w swoim życiu w Paryżu, Emily jest coraz lepsza w poruszaniu się po mieście, ale wciąż zmaga się z dziwactwami francuskiego życia” – czytamy w oficjalnym dzienniku drugiego sezonu. „Po tym, jak wpadła w miłosny trójkąt ze swoją sąsiadką i pierwszą prawdziwą francuską przyjaciółką, Emily jest zdeterminowana, aby skupić się na swojej pracy, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej skomplikowana. Na lekcjach francuskiego poznaje kolegę z emigracji” – znanego również jako Alfie – „który ją irytuje i intryguje”.

Oprócz wiodącej damy Lily Collins, powracającymi bywalcami serialu są Lucas Bravo (Gabriel), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), Camille Razat (Cami). i William Abadie (Antoine Lambert). Laviscount, Kate Walsh (Madeline), Jeremy O. Harris (Gregory Elliott Dupree) i Arnaud Binard (Laurent G) powracają.

Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć zwiastun, a następnie sprawdź plakat sezonu 2 (zawierający niezwykle sprytny i zabawny slogan) poniżej!

Emily w Paryżu Plakat 2 sezonu

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?