Skip to content

Elitarny sezon 6 ma datę premiery — plus ujawniono los Samuela

26 de wrzesień de 2022
elite season 6 teaser

Elita wraca do szkoły — bez kilku członków obsady! — później tej jesieni, kiedy premiera 6. sezonu odbędzie się w piątek, 18 listopadaNetflix ogłosił w poniedziałek za pośrednictwem powyższego filmu.

„Po śmierci Samuela Las Encinas czeka nowy rok szkolny, próbując przeprowadzić lifting, ukrywając katastrofy z przeszłości”, czytamy w oficjalnym podsumowaniu. „Jednak konflikt w klasach ma charakter systemowy: rasizm, seksizm, przemoc domowa czy fobia wobec osób LGTBI to tylko niektóre z trudnych kwestii, które będą przewijać się przez korytarze tej prestiżowej instytucji w tym sezonie. Jeśli osoby, które prowadzą system, nie podejmą aktywnych działań w celu rozwiązania tych problemów, będą musieli to zrobić sami studenci”.

Po finałowym klifie 5 sezonu Samuel (w tej roli Itzan Escamilla) nie jest jedyną postacią, która opuściła serial: Omar (Omar Ayuso), Rebeka (Claudia Salas) i Cayetana (Georgina Amorós) są również nieobecni w Netflixie. komunikat prasowy.

Powracający członkowie obsady sezonu 6 to André Lamoglia (Iván), Valentina Zenere (Isadora), Carla Díaz (Ari), Martina Cariddi (Mencía), Adam Nourou (Bilal) i Manu Ríos (Patrick). Dołączą do nich nowe dodatki Ander Puig (Ser o no ser, El Trayecto), Carmen Arrufat (HIT, La inocencia), Álvaro de Juana (HIT, Luimelia), Ana Bokesa (Capítulo Cero, La que se avecina) i Álex Pastrana (Witamy w Eden, Los protegidos).

Naciśnij PLAY powyżej, aby obejrzeć ogłoszenie, a następnie dodaj komentarze swoimi przemyśleniami na temat ostatniej zmiany obsady serialu.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?