Skip to content

Ekstrakcja 2: Chris Hemsworth prowadzi pełną bójki ucieczkę z rosyjskiego więzienia w zwiastunie kontynuacji filmu Netflix

3 de kwiecień de 2023
extraction 2 teaser trailer

Tyler Rake, grany przez Chrisa Hemswortha, widzi, jak jego życie przelatuje przed nim w trakcie brutalnej bójki, w nowym zwiastunie Ekstrakcja 2kontynuacja jego przebojowego filmu akcji Netflix.

Na podstawie powieści graficznej Ciudad przez Ande Parks, oryginał Ekstrakcja miał swoją premierę w kwietniu 2020 roku i zagrał weterana MCU Hemswortha jako Tyler Rake, nieustraszony najemnik z czarnego rynku, który nie ma nic do stracenia, gdy jego umiejętności zostały poproszone o uratowanie porwanego syna uwięzionego międzynarodowego lorda przestępczego. Gdy Rake poruszał się po mrocznym podziemnym świecie handlarzy bronią i handlarzy narkotyków, śmiertelna misja stała się (prawie!) niemożliwa, na zawsze zmieniając życie Rake’a I uprowadzony chłopiec.

Ustawienie dla Ekstrakcja 2, który ma się ukazać w piątek, 16 czerwca? Po tym, jak (bardzo) ledwo przeżył wydarzenia z pierwszego filmu, Rake otrzymuje kolejną śmiertelną misję: uratowanie zmaltretowanej rodziny bezwzględnego gruzińskiego gangstera z więzienia, w którym są przetrzymywani.

Ze względu na powyższą karkołomną sekwencję, w której Tyler Rake znosi pięści i ogień podczas organizowania wspomnianej ucieczki z więzienia – i zostaje należycie oszołomiony po drodze,

Dla Ekstrakcja 2, Hemsworth ponownie połączył siły z reżyserem Samem Hargrave’em, Joe i Anthony Russo wyprodukowali, a Joe Russo napisał scenariusz. Golshifteh Farahani ponownie wciela się w swoją rolę z pierwszego filmu, z udziałem Adama Bessy, Olgi Kurylenko, Daniela Bernhardta i Tinatina Dalakishvili.

Wyzwaniem dla kontynuacji, jak powiedział powracający reżyser Hargrave, jest: „Mając „2” za swoim nazwiskiem, musisz wnieść co najmniej dwa razy więcej akcji” – co jest niemałym wyczynem, biorąc pod uwagę, że oryginalny film zasłużył na podziw , 12-minutowy „oner”, sekwencja, która z niewidocznymi zmianami przynajmniej wydawała się być sfilmowana w jednym, ciągłym ujęciu. A jednak Hargrave obiecuje, że część 2 „posunie to jeszcze dalej, z sekwencją bardziej skomplikowaną i bardziej ekstremalną niż wcześniej”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?