Skip to content

Ekskluzywne ujawnienie Marvel Legends: Dwupak Venom: Kosmiczny Rycerz i Mania

13 de czerwiec de 2023
l intro 1686596876

Komiks Marvela

Stojące figurki Venom and Mania Two-Pack

Marvel Legends rozszerza swoją ofertę symbiontów o nowe sześciocalowe figurki, w tym Manię Andiego Bentona i Venom Space Knight Flasha Thompsona.

Hasbro i Marvel Legends strzelały na wszystkie cylindry w ostatnich miesiącach, ujawniając kilka nowych postaci z różnych linii. Od najnowszych zestawów Squadron Supreme, takich jak Hyperion, Doctor Spectrum, Blur i Nighthawk, po luksusowe figurki, w tym Joe Fixit, Gladiator Hulk i Cyborg Spider-Woman z „Spider-Man: Across the Spiderverse” i najnowsze X- Men 60th Anniversary ujawnia pakiety prezentujące takie postaci jak Jubilee, Storm i Gambit, wszystkie otrzymują figurki retro, a linia zabawek dotarła do wielu różnych zakątków wszechświata Marvela.

Looper może na wyłączność ujawnić nowy dwupak od Hasbro i Marvel Legends z dwoma ulubionymi przez fanów symbiontami, Venomem z „Venom: Space Knight” i Manią, już wkrótce. Wydanie będzie zawierało formy symbionta Flasha Thompsona i Andi Bentona oraz trzy akcesoria, dzięki którym Venom stanie się jeszcze bardziej przerażającym stworzeniem.

Kim są Venom: Space Knight i Mania?

Agent Venom, który po raz pierwszy zadebiutował w roli w „The Amazing Spider-Man” #654 autorstwa Freda Van Lente, Stefano Caselli, Marte Gracii i Joe Caramagny, to kryptonim Eugene’a „Flasha” Thomspona, byłego łobuza, który stał się przyjacielem Peter Parker. Po ukończeniu szkoły średniej Flash wstąpił do armii Stanów Zjednoczonych, służąc za granicą podczas wojny w Iraku. Jednak Thompson odniósł poważne obrażenia podczas strzelaniny, bohatersko stawiając się na linii ognia, aby chronić innych żołnierzy.

W wyniku odniesionych obrażeń Flash miał amputowane obie nogi i miał trudności z kontynuowaniem normalnego życia po traumatycznym doświadczeniu. Następnie stał się najnowszą wersją Venoma po zapisaniu się do Project Rebirth 2.0, gdzie związał się z symbiontem Venoma, aby zostać superżołnierzem armii amerykańskiej. Nogi Flasha odrosły, gdy był w formie Jadu, dając mu szansę ponownego chodzenia.

Agent Venom odgrywałby rolę w wielu superzespołach, w tym w Secret Avengers, Thunderbolts i Guardians of the Galaxy. W „Venom: Space Knight” bohater stał się Agentem Kosmosu i kluczowym obrońcą wszechświata, gdzie zyskał zupełnie nowy wygląd.

agenta Venoma

ujęcie z tyłu agenta Venoma

To, że Andi Benton stał się symbiontem Mania, wynikało bezpośrednio z działań Agenta Venoma. Po tym, jak licealistka Andi Benton została zaatakowana przez Jacka O’Lanterna i patrzyła, jak jej ojciec umiera z rąk złoczyńcy, Flash użył części swojego symbionta, aby utrzymać ją przy życiu. W trakcie Benton stał się Manią, a demoniczny Piekielny Znak został przekazany nastoletniemu bohaterowi, gdy ją opętał. Benton została później symbiontem Scream, co jest jej obecną rolą we wszechświecie Marvela.

Mania jadu

Mania w kostiumie

Co zawiera nowy dwupak Marvel Legends

Figurka kosmicznego rycerza Venoma z uniesioną szponiastą ręką

Figurka Venom: Space Knight jest oparta na wyglądzie, jaki nosił bohater podczas jego „Venom: Space Knight” prowadzonego przez Robbiego Thompsona, Ariela Olivettiego i Cory’ego Petita z VC, a wygląd „Space Knight” Flasha został zaprojektowany przez Valerio Schiti. Bohater nosił kostium symbionta podczas pobytu poza Ziemią.

Nowa figurka agenta Venoma zawiera trzy akcesoria inspirowane komiksami: dwa ostrza symbionta, które można przymocować do każdego ramienia, oraz wymienną głowę z przerażającymi zębami. Dodatkowo na ramieniu widać logo Strażników Galaktyki, które nosił w tym czasie.

Space Knight Venom i jego akcesoria

Biorąc pod uwagę, że Flash Thompson pomógł Andi Benton w stworzeniu jej symbionta, który stał się Manią, bardziej niż właściwe jest postrzeganie tej postaci jako drugiej postaci dostępnej w dwupaku.

Andi Benton jako Mania

Oto oficjalna zapowiedź tekstowa dwupaku oraz informacja o dacie zakupu:

„Aby chronić licealistkę Andi Benton, Flash Thompson przypadkowo związuje z nią swojego symbionta, dopiero później dowiaduje się, że symbiont Venoma przekazał jej swój demoniczny Piekielny Znak. Świętuj wszechświat Marvela dzięki Venom Space Knight z serii Marvel Legends i Marvel’s Zestaw figurek Mania. Te wysokiej jakości 6-calowe figurki Venom Space Knight i Marvel’s Mania mają dekorację inspirowaną występami postaci z komiksów Marvel’s Venom: Space Knight! Zawiera 2 figurki i 3 inspirowane komiksami akcesoria, w tym alternatywną głowę dla figurki Venoma ”.

Dwupak Venom Space Knight/Marvel’s Mania z serii Marvel Legends będzie wyceniony na 55,99 USD i będzie dostępny jesienią 2023 r. Elementy można zamówić w przedsprzedaży 22.06 o 13:00 czasu wschodniego. Ten dwupak jest dostępny wyłącznie w Target.

Czy ten post był pomocny?