Skip to content

„Dzikie karty”: Marvel postanawia zaadaptować serial o superbohaterach George’a RR Martina

27 de wrzesień de 2022
wild cards

Dzikie karty to seria uniwersum superbohaterów science fiction, napisana przez kolekcję ponad czterdziestu autorów i zredagowana przez Gra o tron autor George RR Martin i Melinda M.Snodgras. Serial śledzi ludzi, którzy zarazili się wirusem Wild Card, obcym wirusem, który przepisuje DNA i mutuje ocalałych.

Wild Cards World powstał w 1987 roku i od tego czasu wydano dwadzieścia siedem książek, które zostały przystosowane do powieści graficznych i gier fabularnych. Teraz Marvel ogłosił plany adaptacji Wild Cards do komiksu, przy czym adaptacja zaczyna się na początku mitologii Wild Cards, czyli od pierwszej powieści Wild Cards, napisanej przez samego George’a RR Martina. Miniserial komiksowy będzie miał tytuł Losowanie kart.

ZWIĄZANE Z:

Jak długo zajęłoby przeczytanie wszystkich komiksów Marvela?

W komunikacie prasowym Martin skomentował decyzję Marvela i jak bardzo cieszy się, że taka branża zamierza dostosować ten wyjątkowy świat superbohaterów, który „zajmuje szczególne miejsce” w jego sercu:

„Jak moi fani mogą już wiedzieć, Wild Cards World zajmuje szczególne miejsce w moim sercu, więc mieć przywilej ogłosić, że tytan branży, taki jak Marvel, będzie produkować narrację od początku, ponieważ komiks nie kończy mi się radości”.

Dzikie karty: losowanie kart #1 trafi do sprzedaży 1 czerwca.

  • Melody staw Melody staw

    Filmofil i początkujący pisarz. Od wczesnego dzieciństwa uwielbiała oglądać filmy i marzyć o magicznych światach, w które ją wprowadzili. Ma tendencję do nadmiernej analizy postaci i często szuka ukrytych symboli. Lubi każdy gatunek, ale na zawsze pozostanie zakochany w fantastyce.

Czy ten post był pomocny?