Skip to content

Dzień Niepodległości jest gorszy niż myślisz

5 de lipiec de 2022
l intro 1655846191

Co roku w lipcu Amerykanie zbierają się, aby świętować ważną część dziedzictwa: wysadzanie rzeczy w powietrze i ekscytację, gdy to się dzieje, a nie ma lepszego filmu, który odzwierciedlałby tę kwintesencję patriotycznego pragnienia niż „Dzień Niepodległości” z 1996 roku. Nieustraszony centralny gang tego filmu, w tym znany amerykański prezydent Bill Pullman, kierowany przez samego Świeżego Księcia i Jeffa Goldbluma z czasów Jurassic Park, musi zebrać się po tym, jak tajemnicza rasa obcych atakuje Stany Zjednoczone, wybierając 4 lipca, aby rozpocząć atak własny, ponieważ ta grupa Amerykanów nie jest zaznajomiona z pojęciem „subtelności”.

Pomiędzy kosmitami, których usta nie są całkiem zwyczajnymi ustami, a faktem, że Will Smith w pewnym momencie uderza kosmitę (co zdecydowanie nie brzmi znajomo), w „Dniu Niepodległości” dzieje się wiele dziwnych rzeczy i OK, więc zasadniczo jest tutaj, aby omówić to na SnapChat i YouTube. Od wspomnianych wcześniej dziwnych ust obcych po superstare statki kosmiczne, jest wiele rzeczy, w które można się dostać, więc obejrzyj film, aby naprawdę się w to wczuć.

W porządku, więc Zasadniczo obejmuje mnóstwo rzeczy na YouTube i SnapChat, niezależnie od tego, czy interesuje Cię „Dzień Niepodległości”, „Turning Red” czy „Morbius”. Jeśli chodzi o „Dzień Niepodległości”, można go transmitować w Disney+.

Czy ten post był pomocny?