Skip to content

Dyrektorzy generalni Netflix wyjaśniają, że miłość jest ślepa. Transmisja zjazdu na żywo zakończyła się fiaskiem, ujawniając, że oglądało je 6,5 miliona widzów

19 de kwiecień de 2023
Love Is Blind Live Reunion

Miłość jest ślepaZjazd sezonu 4, który miał być transmitowany na żywo w minioną niedzielę o 8/7 c na Netflix, zmienił się w opóźniony strumień, który spóźnił się o 75 minut dla tych, którzy mieli do niego dostęp. W międzyczasie wszyscy inni musieli czekać, aż streamer oficjalnie opublikuje odcinek w następny poniedziałek o 15:00 ET.

Współzarządzający, Ted Sarandos i Greg Peters, otwierają się na temat klęski transmisji na żywo, która, jak twierdzą, była wynikiem błędu technicznego. „Naprawdę nam przykro, że zawiedliśmy tak wiele osób. Nie spełniliśmy standardów, których oczekujemy od siebie, aby służyć naszym członkom” – powiedział Peters podczas prezentacji zarobków we wtorek, per Różnorodność. „Z technicznego punktu widzenia mamy infrastrukturę, mieliśmy tylko błąd, który wprowadziliśmy, wprowadzając pewne zmiany, aby poprawić wydajność transmisji na żywo po [Chris Rock’s live comedy special] w marcu.”

Peters dodał, że „po prostu nie zauważyliśmy tego błędu w testach wewnętrznych, ponieważ stał się on widoczny dopiero wtedy, gdy umieściliśmy wiele współpracujących ze sobą systemów pod obciążeniem milionów ludzi próbujących oglądać Miłość jest ślepa”. Dodał, że do tej pory 6,5 miliona ludzi obejrzało odcinek zjazdu, w tym podobno ci, którzy oglądali opóźnioną transmisję na żywo i ci, którzy transmitowali oficjalne wydanie później.

Spotkanie, którego gospodarzami byli Nick i Vanessa Lachey, było pierwszym spotkaniem z obsadą sezonu 4 po dramatycznym finale sezonu, w którym trzy pary powiedziały „Tak”, a czwarta zerwała przy ołtarzu. (Przeczytaj nasze podsumowanie finału tutaj.)

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?