Skip to content

Dwie operacje Chicago Med, które zarobiły show, zwrócił się w centrum uwagi

24 de wrzesień de 2022
l intro 1663621071

Nick Gehfuss uśmiecha się

Hitowy dramat medyczny stacji NBC „Chicago Med”, będący częścią franczyzy One Chicago, serwuje zabiegi na wysokie stawki i zabiegi na krawędzi fotela, takie jak Olive Garden serwuje darmowe paluszki chlebowe. Weźmy na przykład „On Shaky Ground” z trzeciego sezonu. Jak zauważył One Chicago Center, tylko w tym jednym odcinku mamy kilka niezapomnianych chirurgicznych wydarzeń. Po pierwsze, postać, którą fani uważają za najgorszą, dr Harriet Manning (Torrey DeVitto), musi przeprowadzić procedurę życia lub śmierci, która albo uratuje wcześniaka ciężarnej kobiety, albo uratuje samą kobietę. Więc nie ma żadnej presji, prawda?

Załóżmy, że to niewystarczający dramat teatru operacyjnego dla widzów. Później, w tym samym odcinku, nieżyjąca już dr Ava Bekker (Norma Kuhling) jest na pokładzie, aby wyciąć guza od swojego mentora, dr Marvina Jaffreya („Star Trek: Generations” Malcolm McDowell). Ale Jaffrey chce być świadomy podczas operacji, obserwować i komentować.

A te przerywniki o wysokim napięciu to tylko dwa z wielu przypadków, w których lekarze serialu pokazali swoje najnowocześniejsze techniki skalpela. Ale to powiedziawszy, jakie dwie godne uwagi operacje w szczególności przyniosły „Chicago Med” zasłużone uznanie za wybitne umiejętności chirurgiczne?

Te zaimprowizowane operacje w sezonie 4 przyniosły wysokie noty Chicago Med

Dwie wyjątkowe operacje, które znalazły się w centrum uwagi dla „Chicago Med” pojawiają się w odcinku zatytułowanym „The Poison Inside Us”, kiedy toksyczny wyciek substancji chemicznych zatruwa wiele ofiar i personel fikcyjnego Gaffney Chicago Medical Center (według One Chicago Środek).

W pierwszej scenie chirurgii „po prostu wyskoczymy” była gwiazda serialu, dr Connor Rhodes (Colin Donnell), zamyka swoją specjalnie wyposażoną hybrydową salę operacyjną i podejmuje ryzykowną operację usunięcia śledziony krwawiącego mężczyzny. Tymczasem dr Manning zostaje uwięziony z ciężarną kobietą z chorobą afektywną dwubiegunową wraz z szefem psychiatrii Danielem Charlesem (Oliver Platt). Nie mając odpowiednich zasobów, gdy są uwięzieni, Charles używa sprytnego podstępu, aby pomóc Manning zaufać jej instynktowi, gdy wykonuje swoje pierwsze w historii cesarskie cięcie, aby uratować życie kobiety (za pośrednictwem Chicago Med Wiki). I chociaż te operacje same w sobie stanowią porywającą telewizję, są również wyróżnione w powyższym artykule One Chicago Center jako „Moment tygodnia” witryny dla franczyzy.

Czy ten post był pomocny?