Skip to content

Dlaczego mama fanów deszczu komplementuje Kristen Johnston jako Tammy

29 de lipiec de 2022
l intro 1659120789

Mama Tammy Twarz Zmartwiona

8. sezon sitcomu CBS „Mama” spowodował największe jak dotąd wstrząsy w serialu, kiedy jego premiera odbyła się bez Anny Faris, która wcześniej grała główną bohaterkę, Christy Plunkett. Fani „mama” w dużej mierze ubolewali nad odejściem Faris i opisali serial jako nieco pozbawiony jej bez niej, być może przyczyniając się do tego, że serial został odwołany po ósmym sezonie.

Mimo to „Mama” była w stanie przez jakiś czas pozostać nieobecna w swoim głównym bohaterze dzięki drugoplanowej obsadzie. Wśród głównych wspierających graczy jest Tammy Diffendorf, grana przez Kristen Johnston, zaczynając od sezonu 5 i kontynuując przez cały serial. Niektóre z dokonań Johnston przed jej pierwszym występem w „Mama” to między innymi „Austin Powers: Szpieg, który mnie przeleciał” i „Trzecia skała od słońca”. W rzeczywistości, „Mama” zawiera „3rd Rock from the Sun” spotkanie Johnston i jej byłej koleżanki z sitcomu, francuskiego Stewarta, wkrótce po jej wprowadzeniu.

Pomimo, że niektórzy fani martwią się o Tammy w 8 sezonie „Mama”, postać Johnstona jest ulubieńcem fanów, zdobywając komplementy od wielu użytkowników online, którzy szczególnie lubią to, co wnosi do serialu.

Fani wysoko oceniają talent Kristen Johnston

Jeden użytkownik na oficjalnym subreddicie „Mama” założył wątek zatytułowany „Kocham Tammy”, w którym po prostu wyznali, że doceniają postać „Mama” Kristen Johnston, a nie nic innego. W odpowiedzi większość komentatorów zgodziła się, że Tammy jest postacią z najwyższej półki i podkreśliła zdolności aktorskie Johnstona jako główny powód, dla którego Tammy jest tak zabawna.

Na przykład użytkownik ruadhan1334 opisał Johnstona jako całkowicie niedoceniany talent, zdolny zarówno do występów komediowych, jak i dramatycznych. Podobnie użytkownik miker279 przytoczył swoją rolę w „3rd Rock from the Sun” jako precedens w swojej zabawnej pracy nad „Mama”. W międzyczasie użytkownik Bindid24 wymienił Tammy jako swoją ulubioną postać i zgodził się z wieloma innymi komentatorami, którzy opisali Johnstona jako skarb narodowy.

Również na Twitterze fani wyróżnili Johnstona jako wyróżniającego się wykonawcę. Na przykład, @Isaleewolf napisał: „Bez wątpienia #Mom jest najlepszym programem w CBS. A Kristen Johnston jakoś uczyniła go jeszcze lepszym”.

W wywiadzie dla The New York Post, Johnston podzieliła się swoim podejściem do grania Tammy w „Mom”. „Jestem aktorem teatralnym, więc mój instynkt jest wielki” – powiedział Johnston. „Ujmijmy to w ten sposób: nikt nigdy nie kazał mi iść na większy”.

Chociaż „Mama” już się skończyła, Johnston dołączy do obsady trzeciego sezonu „The Righteous Gemstones” (przez Variety), co oznacza, że ​​jej liczni fani wciąż mogą się spodziewać tego, co może stać się kolejnym wyjątkowym występem komediowym.

Czy ten post był pomocny?