Skip to content

Dlaczego Kakashi zawsze się spóźnia w Naruto? Wyjaśnione

31 de grudzień de 2022
kakashi always late

Jedną z rzeczy, które fani serii Naruto byli w stanie zauważyć podczas wczesnych i późniejszych części fabuły, było to, że Hatake Kakashi zawsze spóźniał się na spotkania i treningi. Stało się to powtarzającym się kneblem w całej historii, ponieważ okazało się, że Kakashi nie był kimś, kto traktował sprawy poważnie ze względu na jego nieco wyluzowaną postawę. Dlaczego więc Kakashi zawsze spóźniał się na prawie wszystko w fabule Naruto?

Prawda o ciągłym spóźnianiu się Kakashiego była powiązana ze śmiercią jego przyjaciół i byłych kolegów z drużyny, Obito i Rina. Ze względu na to, co Obito i Rin znaczyli dla Kakashiego, zawsze upewniał się, że odwiedza ich każdego dnia, zanim pójdzie na spotkania i treningi. W związku z tym zawsze się spóźniał z powodu tego gestu.

Podczas gdy niesamowite było zobaczyć, że spóźnienie Kakashiego było spowodowane faktem, że odwiedził rzekomy grób Obito, zaskakujące było również to, jak bardzo był zszokowany, gdy dowiedział się, że przyjaciel, o którym myślał, że nie żył od dziesięcioleci, wciąż żyje. przez cały czas i ściśle współpracował z wrogiem. W związku z tym spójrzmy na spóźnienie Kakashiego i jego prawdziwy powód.

Spóźnienie Kakashiego było żartem

Od początku anime Naruto, Hatake Kakashi był jedną z najpopularniejszych i najważniejszych postaci w serii ze względu na to, co znaczył dla Naruto i innych członków Drużyny 7. Oczywiście, jako sensei Naruto, Sasuke i Sakura, prawie zawsze był w środku rzeczy, które dotyczyły jego uczniów. Ale chociaż prawdą jest, że był odpowiedzialny za dobre samopoczucie swoich uczniów, rzecz w tym, że zawsze spóźniał się na prawie każde wydarzenie, w którym musiał uczestniczyć.

W rzeczywistości Kakashi spóźnił się na pierwsze spotkanie z Drużyną 7. Zawsze był przedstawiany jako wyluzowana postać, która wszystko traktowała lekko. Pod tym względem człowiek zwany kopiującym ninja był postrzegany przez niektórych jako osoba nieodpowiedzialna, która nigdy nie traktowała rzeczy poważnie, z wyjątkiem sytuacji, gdy była taka potrzeba. Z tego powodu często spóźniał się na spotkania i treningi.

Ciągłe spóźnianie się Kakashiego wydawało się być częścią jego osobowości we wczesnej części Naruto, ponieważ większość ludzi po prostu myślała, że ​​zawsze jest spóźniony, ponieważ jest leniwy i nieodpowiedzialny. Jego spóźnienie było również jedną z rzeczy, które nieustannie przyciągały gniew Naruto.

Oczywiście, ilekroć próbował wytłumaczyć swoje spóźnienie, Kakashi zawsze używał absurdalnych wymówek, takich jak zgubienie się lub zapomnienie o ustawieniu budzika. I większość ludzi myślała, że ​​często się spóźniał, ponieważ spędzał dużo czasu na czytaniu książki Jiraiyi.

ZWIĄZANE Z:

Guy kontra Kakashi: Kto wygrałby w walce?

Niemniej jednak rzecz w Kakashim polegała na tym, że zawsze był skrytą osobą, która prawie nie otwierała się przed ludźmi, bez względu na to, jak blisko się z nimi stał. I choć jego spóźnienie było żartem, kryło się za tym głębsze znaczenie.

Dlaczego Kakashi zawsze się spóźniał?

Kiedy był jeszcze młody, Kakashi pracował w drużynie ojca Naruto, Minato Namikaze. Ta drużyna składała się z Kakashiego, Obito Uchiha i Rin Nohary. Oczywiście, ze względu na fakt, że Rin był zakochany w Kakashim i że Obito kochał Rin, Kakashi stał się rywalem Obito, gdy pracowali w tej samej drużynie. Ich dynamika była podobna do dynamiki pomiędzy Naruto i Sasuke.

Dlaczego Kakashi zawsze sie spoznia w Naruto Wyjasnione.webp

Jednak podczas jednej z ich misji trio brało udział w incydencie, w którym nie uczestniczył ich sensei, który był jednym z najsilniejszych ninja w tamtym czasie. Jako taki, Kakashi musiał przewodzić swojej drużynie, ale znalazł się w trudnej sytuacji, w której Obito musiał się poświęcić, gdy zobaczył, że Kakashi miał zostać zmiażdżony przez głaz.

Połowa ciała Obito została zmiażdżona przez głaz, gdy oddał swojego niedawno przebudzonego Sharingana Kakashiemu, aby mógł uratować Rin. Tak więc, podczas gdy Kakashi i Rin rzekomo przeżyli tę misję, myśleli, że Obito umarł.

Wiele lat później Kakashi i Rin byli zaangażowani w misję związaną z Trójogoniastym. Rin został zmuszony do zostania Jinchurikim Trójogoniastego podczas tej misji. Jednak odebrała sobie życie, stawiając się przed Chidori Kakashiego, ponieważ myślała, że ​​jest to jedyny sposób na uratowanie Kakashiego i upewnienie się, że nie będzie odpowiedzialna za bezpieczeństwo Konohy.

ZWIĄZANE Z:

Naruto: Jak Kakashi zdobył swoją bliznę?

Pod tym względem obaj koledzy z drużyny Kakashiego zmarli, gdy byli jeszcze młodzi. W związku z tym Kakashi zawsze upewniał się, że zatrzymuje się przy ich grobach i spędza trochę czasu ze swoimi poległymi przyjaciółmi, zanim wyruszy na misje, spotkania i szkolenia. Wzruszyły go słowa Obito, które brzmiały:

„Na świecie ci, którzy łamią zasady, są szumowinami. Ale ci, którzy porzucają przyjaciół, są gorsi od szumowin”.

W związku z tym Kakashi upewnił się, że nigdy nie porzucił pamięci o swoich przyjaciołach, odwiedzając ich groby tak często, jak tylko mógł. Dlatego zawsze spóźniał się o kilka minut, ponieważ potrzebował spędzić czas ze swoimi upadłymi przyjaciółmi. Oznacza to, że jego spóźnienie nigdy nie wynikało z jego wyluzowanej natury, ale wynikało po prostu z faktu, że był kimś, kto naprawdę cenił swoich towarzyszy i przyjaciół. I to Obito pomógł rozwinąć tę stronę Kakashiego, kiedy zobaczył, jak bezinteresowny był jego przyjaciel.

Niemniej jednak wiemy, że Obito żył przez cały czas, ponieważ w rzeczywistości był zamaskowanym mężczyzną o imieniu Tobi, który pracował razem z członkami Akatsuki i był protegowanym Madary. Obito był oczywiście jednym z głównych antagonistów Czwartej Wielkiej Wojny Ninja.

Oczywiście Kakashi był zarówno zaskoczony, jak iz ulgą, widząc, że jego przyjaciel wciąż żyje. Ale byli po przeciwnych stronach podczas Wielkiej Wojny, ponieważ przeszłe doświadczenia Obito zmieniły go w wściekłego człowieka, który chciał jedynie przekształcić świat zgodnie ze swoją wolą. Niemniej jednak on i Kakashi pogodzili się w ostatniej chwili, gdy Obito ponownie oddał swoje życie, aby upewnić się, że Naruto i pozostali będą w stanie ocalić świat.

  • Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael Delicana

    Ysmael jest samozwańczym maniakiem, który kocha wszystko, co jest związane z fantasy, science fiction, grami wideo i anime. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów, programów telewizyjnych i graniu w gry.

Czy ten post był pomocny?