Skip to content

Dlaczego fani Dungeon & Dragons nie wstrzymują oddechu dla honoru wśród złodziei po nowych plakatach

21 de lipiec de 2022
l intro 1658429657

Rege-Jean Page w garniturze

Pomiędzy różnymi celebrytami, którzy lubią tę grę, a faktem, że niezwykle popularna seria Netflix „Stranger Things” czerpie inspirację z niektórych potworów z serii, można śmiało powiedzieć, że gra fabularna „Dungeons & Dragons” cieszy się dużą popularnością. wzrost znaczenia kulturowego. Bez wątpienia będzie to kontynuowane tylko w nadchodzącym filmie fabularnym Paramount zatytułowanym „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”.

Jonathan Goldstein i John Francis Daley reżyserują film, który ma się ukazać 3 marca 2023 roku, i zwerbowali imponującą listę gwiazd, aby ożywić zupełnie nową przygodę inspirowaną grą. W obsadzie występuje Chris Pine, gwiazda „Star Trek”, gwiazda pierwszego sezonu serialu „Bridgerton”, Rege-Jean Page, główna bohaterka „Szybcy i wściekli”, Michelle Rodriguez, Hugh Grant, Sophia Lillis i Justice Smith.

Pine powiedział wcześniej Colliderowi, że publiczność czeka na uroczą zabawę, gdy w kinach pojawi się „Honor wśród złodziei”, mówiąc: „To świetna zabawa. Ma wiele emocji. Jest mak, to lata osiemdziesiąte z głębi serca, jest tam trochę Goonies. „Projekt do tej pory był trzymany głównie w tajemnicy, a teraz, gdy pojawiły się pierwsze plakaty z postaciami na Comic-Conie w San Diego, niektórzy fani dali to jasno do zrozumienia że nie pokładają nadziei w filmie.

Niektórym fanom nie podoba się wygląd nowych plakatów z postaciami Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Paramount zabrał się na Comic-Con w San Diego, aby dać fanom pierwszy wgląd w „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” w ramach Tavern Experience, która obejmuje serię plakatów ruchowych prezentujących obsadę (przez ComicBook.com). Ujawniają barda Chrisa Pine’a, barbarzyńcę Michelle Rodriguez, paladyna Regé-Jeana Page’a, druida Sophii Lillis, czarnoksiężnika Justice Smitha i łotra Hugh Granta. Wszystkie sześć plakatów pokazuje gang pozujący, by drażnić się, czego można oczekiwać od swoich postaci, ale gracze „Dungeons & Dragons” na Reddicie nie są sprzedawani na pierwszym obrazie z filmu.

Redditor u/Idletalker żartował, że plakaty wyglądały jak materiał promocyjny reality TV, mówiąc: „Co w konkursie reality show się tu dzieje?” Tymczasem u/realblush dodał: „Uwielbiam obsadę, nienawidzę wyglądu”. Wreszcie, u/Cthulusdream zauważył, że film jest bezpieczny dzięki doborowi postaci, mówiąc: „Wszyscy ludzie i elfy, nudni! Wyobraź sobie, że masz każdy dostępny smak lodów i zbierasz wanilię”. Auć.

John Francis Daley wziął do Świergot w sierpniu 2021, aby potwierdzić, że zdjęcia do „Honor wśród złodziei” zostały zakończone, więc możliwe, że wkrótce pojawi się zwiastun. Miejmy nadzieję, że pierwszy materiał spodoba się długoletnim fanom o wiele lepiej niż te plakaty ruchowe. „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” trafi do kin 3 marca 2023 roku.

Czy ten post był pomocny?