Skip to content

Dlaczego Evie z Opowieści o żywych trupach wygląda tak znajomo?

16 de sierpień de 2022
l intro 1660598215

Olivia Munn ma ciężki dzień w Tales of the Walking Dead

„The Walking Dead” wyrósł z jednego programu telewizyjnego inspirowanego komiksem w rozległe imperium medialne, z wieloma programami i różnymi osiami czasu. Do tej pory nie trzeba dodawać, że wśród wszystkich spin-offów, które już pojawiły się na antenie, a także tych planowanych na przyszłość (według Insidera), seria „Walking Dead” jest tak samo wytrzymała i nieugięta jak wygłodniałe hordy chytrych nieumarłych że bohaterowie są udręczeni. „Opowieści o żywych trupach” to najnowszy spin-off, który zawiera zwrot w stosunku do zwykłych tropów fabularnych zombie dzięki wykorzystaniu formatu antologii.

Ten narracyjny projekt oznacza, że ​​każdy odcinek jest niezależną historią osadzoną w świecie już opanowanym przez zombie lub w trakcie dochodzenia do celu. Pierwszy odcinek, zatytułowany „Evie / Joe”, skupia się na próbach przygotowania do końca świata do spotkania z przyjaciółmi. Joe gra Terry Crews, a Evie to Olivia Munn, aktorka, która zdecydowanie powinna wyglądać znajomo.

Pierwszy poważny występ Munna miał miejsce w G4 Attack of the Show

Program, który pomógł umieścić Olivię Munn na przysłowiowej mapie, był niczym innym jak nieistniejącym już „Atakem pokazu” G4! Seria śledziła nowości technologiczne, recenzje, krótkie szkice, historie naukowe, gry wideo i wszystko inne, co można uznać za nerdy. Pojawiając się w programie w 2006 roku wraz ze współgospodarzem Kevinem Pereirą, Munn faktycznie wygrała swoją rolę w konkursie, który był otwarty dla publiczności.

W wywiadzie dla IGN w 2014 roku Munn powiedziała o swoim czasie w serialu: „Tęsknię za robieniem „Ataku serialu” na co dzień. pokaż dla G4. Kevin i ja, wierzę, że to była błyskawica w butelce z nami dwojgiem. Nie wiem, czy znajdę też inną osobę, z którą się skontaktowałem. To, co mieliśmy i zrobiliśmy razem, było błyskawica w butelce.”

Munn pojawił się jednocześnie w Daily Show i Perfect Couples

Olivia Munn śmieje się z mężem swojej postaci w Perfect Couples

Chociaż Olivia Munn pojawiła się w kilku filmach krótkometrażowych oraz w powracającej roli w „Beyond the Break”, być może jedną z bardziej znaczących we wcześniejszej karierze Munna była rola w „Perfect Couples” z 2011 roku. W serialu Munn pojawia się w 14 odcinkach jako postać Leigh. Występujący u boku Hayesa MacArthura jako Rex, ten konkretny program zawierał trzy różne zestawy różnych par na różnych etapach ich związku. Leigh i Rex reprezentują doświadczonych weteranów związków i oferują swoim przyjaciołom mądrość.

Ten program NBC niestety trwał tylko jeden sezon, ale w tym samym czasie Munn użyczyła swoich umiejętności jako korespondentka w wersji „The Daily Show” Jona Stewarta. Rozmawiając z Colliderem i o tym, jak planowała zarządzać występami w obu programach, Munn powiedziała: „To sen, o którym nawet nie sądziłem, że wolno mi śnić. Chcę wrócić do dziesięcioletniego mnie i powiedzieć: „Stary, przestań płakać. Wszystko będzie dobrze”. Przynajmniej przez tydzień wszystko będzie dobrze”.

Munn był genialnym, ale niezręcznym ekonomistą w The Newsroom

Olivia Munn rozmawia z szefem w The Newsroom

Kolejnym ważnym przedsięwzięciem Olivii Munn był serial telewizyjny Aarona Sorkina na HBO z 2012 roku „The Newsroom”.

To był pokaz, który rozpoczął się słynnym reporterem Jeffa Danielsa, Willem McAvoyem, przemawiającym do pokoju studentów college’u, a w chwili kłującej jasności McAvoy odchodzi na styczną, która wskazuje na całkowitą śmieszność wielu współczesnych tropy informacyjne i plemienność polityczna, która nadaje tempo reszcie serii — która od tego momentu koncentruje się na wewnętrznych działaniach serwisu informacyjnego. Munn gra rolę Sloan Sabbith, niezwykle inteligentnej ekonomistki z rozległą wiedzą na swój temat i dwoma doktoratami, które to potwierdzają. Jednak Sloan jest niedoceniana ze względu na jej niezręczną postawę społeczną i zwykle nie radzi sobie z sytuacjami osobistymi.

W wywiadzie dla Reuters Munn opowiedziała o niektórych problemach, z jakimi borykała się podczas portretowania postaci. Powiedziała: „Normalnie mówię bardzo szybko. Moja azjatycka matka zawsze każe mi zwolnić. Największym wyzwaniem jest oddanie sprawiedliwości dialogowi Sorkina. Ma w sobie melodię, a Sloan ma inną kadencję niż ja. Wyzwanie uczy się postaci tak dobrze, że staje się jej drugą naturą.”

Munn założył kultowy kostium i broń w X-Men: Apocalypse

Psylocke Olivii Munn słucha Apocalypse

Jednym z najbardziej zapamiętanych momentów Olivii Munn było zagranie roli Marvela w „X-Men: Apocalypse” z 2016 roku. Głównym złoczyńcą tej części serii „X-Men” jest słynny tyran En Sabah Nur, znany również jako Apocalypse (Oscar Isaac, w doświadczeniu na planie, które określił jako koszmar), starożytny egipski mutant o niszczycielskich mocach. Munn gra postać Psylocke, potężnego mistrza sztuk walki z psionicznym ostrzem i natychmiast rozpoznawalnym kostiumem. Chociaż Psylocke pomaga Apocalypse w jego wysiłkach przekształcenia świata, stając się nawet jedną z jego Czterech Jeźdźców Apokalipsy, ostatecznie unika konsekwencji jego porażki z rąk X-Men i Jean Grey (Sophie Turner).

Psylocke była w tym momencie jedną z najbardziej kultowych postaci X-Men, która nie pojawiła się jeszcze w filmie, a Munn wyraźnie wniósł wiele pasji i poświęcenia do swojej roli – co sprawiło, że była rozczarowana ostatnim filmem, szczególnie od czasu, gdy Psylocke rola była znacznie mniejsza niż spodziewali się fani. Podczas pytania i odpowiedzi dla GQ Munn wyraziła niektóre ze swoich problemów z reżyserem i scenarzystą „X-Men: Apocalypse”, mówiąc: „Kiedy robiłam „X-Men”, byłam właściwie zaskoczona, że ​​reżyser i pisarz nie wiedział nawet, że Psylocke ma brata bliźniaka i musiałem z nimi porozmawiać o wielu różnych rzeczach o Psylocke i niektórych innych częściach świata, których nawet nie znali, a jako fan było bardzo frustrujące”.

Munn zmierzył się z kosmitami w The Predator

Olivia Munn boi się kosmitów w Predatorze

Oczywiście, po spędzeniu czasu w rolach, które widziały ją jako guru relacji, zręczną ekonomistę i zmutowaną ninja, ma sens, dlaczego Olivia Munn pojawiła się w „Predatorze” z 2018 roku jako naukowiec Casey Brackett. Wyreżyserowany przez Shake’a Blacka „Predator” opowiada o tytułowych kosmitach próbujących wykorzystać ludzkie DNA w celu poprawy siebie, podczas gdy w tym samym czasie rząd stara się zrozumieć jak najwięcej nie tylko o kosmitach, ale także o ich technologii. Brackett okazuje się bardzo ważny w tych wysiłkach.

Rozmawiając z Impulse Gamer, Munn powiedziała, że ​​początkowo odrzuciła rolę w „The Predator”, ponieważ zakładała, że ​​​​będzie po prostu zainteresowanie miłością, ale wyjaśniła: „Poprosili mnie o spotkanie z Shane’em i wyraziłem to dość dosadnie dla niego. Powiedział, że to nie to. Powiedział, że główna kobieta jest naukowcem i jest bardzo częścią tej walki. Ci faceci walczą z Predatorem za pomocą brutali i broni i potrzebują cię tak samo, jak ty ich potrzebujesz. część naukowa. Pomyślałam: okej!”

Munn pomógł zbadać supermoce w The Rook

Olivia Munn zastanawia się, dlaczego to ona pomaga w Wieży

W 2019 roku Olivia Munn podróżowała po stawie, który jest Oceanem Atlantyckim, aby dołączyć do obsady serialu Starz „The Rook”. Ten serial otwiera postać o imieniu Myfanwy Thomas (Emma Greenwell) otoczona martwymi ciałami i cierpiąca na dość intensywną amnezję. Później okazuje się, że faktycznie ma supermoce i pochodzi z tajnej agencji rządowej zwanej „Checguy”, i ma oznaczenie „Wieża”, które pochodzi od figury szachowej o tej samej nazwie.

Munn jest agentką Moniką Reed w „The Rook” i pochodzi z amerykańskiej wersji Checguy. Posiada również niesamowitą siłę. Munn pojawiła się we wszystkich ośmiu odcinkach serialu, a jak donosi Decider, Munn powiedziała, że ​​osobiście czuła pociąg do swojej postaci. „Widziałem ją jako klasyczną rybę wyjętą z wody, ale rybę wyjętą z wody, która nauczyła się oddychać na lądzie” – wyjaśnił Munn. Jest jedyną Amerykanką w tej historii i bardzo różni się od pozostałych”.

Czy ten post był pomocny?