Skip to content

Dlaczego Eren rozpoczął awanturę w Atak na Tytana? Czy może to zatrzymać?

11 de październik de 2022
Shingeki no Kyojin 87 Large 36 1

Eren jest bez wątpienia najbardziej kultową postacią anime w serii Atak Tytanów, jest głównym bohaterem serii i jakoś udało mu się również stać się głównym antagonistą. Zaczął jako porywczy chłopak z problemami z gniewem, który teraz ma moc wykorzenienia całego świata, jeśli chce, ale dlaczego Eren Yeager zaczął Dudnienie i czy może je powstrzymać?

Eren rozpoczął Rumbling, aby zemścić się na imperium Marleya, które spiskowało przeciwko Eldianom z Raju, planuje zniszczyć cały świat. Ma pełną kontrolę nad tytanami i może w każdej chwili powstrzymać Dudnienie.

W dalszej części artykułu omówimy wydarzenia, które doprowadziły do ​​Dudnienia, powód, dla którego Eren nie planuje powstrzymać Dudnienia i dlaczego Zeke zdecydował się na współpracę z Erenem, aby zainicjować plan eutanazji. Zarówno Eren, jak i Zeke odegrali rolę w rozpoczęciu Rumblingu, a ten artykuł omówi wszystkie szczegóły.

Czy Eren zaczął Dudnienie?

Eren Rozpoczął Dudnienie, wymyślił z Zeke plan aktywacji mocy Tytana Założycieli i wykonania planu eutanazji Eldian; jednak w końcu go zdradził i użył mocy Tytana Założycielskiego, aby rozpocząć Dudnienie.

Zeke był pod wrażeniem, że Eren podąża jego śladem i nawet jeśli zdecyduje się go zdradzić, królewska krew Zeke’a zapewni mu kontrolę nad Ścieżkami; jednakże, mimo że Zeke miał władzę w Świecie Ścieżek, Eren był w stanie uwolnić się ze swoich kajdan i rozkazać Ymirowi aktywować Dudnienie.

Z powodzeniem zburzył trzy ściany i był w stanie obudzić tysiące kolosalnych tytanów, by rozpoczęli Dudnienie; jednak nie przejął kontroli nad tytanem stworzonym przez Zeke’a.

ZWIĄZANE Z:

Jak Eren stał się tytanem (za każdym razem)?

Czy Eren powstrzymuje Dudnienie?

Nie, Eren nie powstrzymuje Dudnienia, depcze naród Marley i zabija miliony ludzi, w tym Eldian przebywających obecnie w obozach Marley, nie przestanie, dopóki każdy wróg Eldii nie zostanie zmiażdżony.

Walczy, by chronić swój lud, rozumie jacy są ludzie i jacy byli przez setki lat, świat zawsze będzie patrzeć z góry na Eldian i będzie ich traktować niesprawiedliwie, a jeśli nie zrobi tego, co konieczne, to ludzie, na których mu zależy, w końcu umrą.

Jego działania mogą wydawać się przesadne, ale Eren widział przeszłość i przyszłość, świat za oceanem jest zły, nigdy nie zaakceptują Eldian i zawsze traktują ich niesprawiedliwie, więc jedynym sposobem na osiągnięcie prawdziwego pokoju jest zmiażdżenie tych, którzy się im sprzeciwiają .

Jaki jest plan Erena w sprawie Dudnienia?

Dlaczego Eren rozpoczął awanturę w Atak na Tytana?  Czy może to zatrzymać?

Eren Planuje zniszczyć tych, którzy mieszkają poza wyspą Raju, chce unicestwić każdego, kto spiskuje przeciwko nim, a także sprowadzi tysiące kolosalnych tytanów i spłaszczy cały świat pod jego stopami, rozumie, że wojna między Eldią a innymi narody nigdy się nie skończą, dopóki każda ze stron nie zostanie całkowicie zniszczona.

Wszystko to zaczęło się, gdy Marley wysłał kandydatów na wojowników, by odzyskali Tytana Założycielskiego, tego dnia, kiedy Tytan Kolosalny rozbił Mur Maria na kawałki, a Eren stracił matkę, on tylko odwzajemnia ból, który został mu zadany.

Eren spędził całe życie nienawidząc tytanów, jedyne, czego kiedykolwiek chciał, to zmieść każdego tytana z powierzchni ziemi, dopóki nie zrozumiał prawdy, która kryje się za tym wszystkim, jest gotów zniszczyć cały świat, wie, że wojna nigdy się nie skończy, a on nie chce stracić nikogo bliskiego.

Dlaczego Eren potrzebuje Zeke’a do Awantury?

Dlaczego Eren rozpoczął awanturę w Atak na Tytana?  Czy może to zatrzymać?

Aby aktywować dudnienie i przejąć kontrolę nad bezmyślnymi tytanami, potrzebne są dwie rzeczy, Eren ma moc Tytana Założycieli, którą dał mu jego ojciec; jednak tylko osoba z krwią królewską ma władzę nad tytanami.

Tak więc obaj wymyślili plan połączenia swoich mocy, aby przejąć kontrolę nad Imperium Eldian i tytanami; Zeke urodził się i wychował w Marley i zawsze uczono go, że Eldianie są pomiotami diabła, a światowi będzie lepiej, jeśli znikną.

ZWIĄZANE Z:

Dlaczego tytani zjadają ludzi podczas ataku na Tytana?

Jego jedynym celem było użycie mocy Tytana Założycielskiego do eutanazji całej populacji Eldian, aby mogli uwolnić się od ciężaru i ostatecznie umrzeć w pokoju; jednak Eren ostatecznie zdradził Zeke’a, okłamał go o zaakceptowaniu planu eutanazji dla Eldian i zamiast tego aktywował Dudnienie, aby wyeliminować tych, którzy chcą skrzywdzić jego lud.

Zeke myślał, że jest o krok przed Erenem, ale Eren przewidział wszystko od samego początku, jego pragnienie życia i ochrony było znacznie większe niż nienawiść Zeke’a do samego siebie i dlatego był w stanie obalić Zeke w świecie ścieżek.

  • Dlaczego Eren rozpoczął awanturę w Atak na Tytana?  Czy może to powstrzymać?

    Umair Shahid

    Umair Shahid

    Nazywam się Umair. Tylko twój przyjacielski pisarz anime, kocham anime i wszystko, co jest z nim związane. Wielki fan sportowego i militarnego anime, choć najbardziej lubi anime. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, co czytasz, skontaktuj się z nami.

Czy ten post był pomocny?