Skip to content

Dlaczego Alucard zamienił się w dziewczynę w Hellsing The Dawn? Wyjaśniono

14 de grudzień de 2022
alucard girl hellsing

The Hellsinga Manga i anime przyniosły masowe rozprzestrzenianie się potężnych postaci i nikczemnych wrogów, z niesławnym Alucardem najbardziej godnym uwagi. Alucard afiszuje się ogromną siłą w prawie każdej ze swoich form, ale wielu Hellsinga fani byli dość zaskoczeni, widząc go w postaci małej dziewczynki Hellsinga Świt.

Alucard przybrał postać młodej dziewczyny Hellsing Świt, występujący pod pseudonimem „Girlycard”. Nie ma oficjalnych powodów, dla których Alucard zdecydował się zmienić w dziewczynę, ale wielu fanów spekuluje, że zrobił to na złość swoim przeciwnikom, którzy zostaliby pokonani przez małą dziewczynkę, oprócz niektórych teorii dotyczących romantycznych preferencji królowej dla jego kobiecej postaci .

Chociaż nie ma konkretnego ani absolutnego powodu, dla którego Alucard zdecydował się zostać młodą nastolatką, fani wymyślili różne teorie – z których wszystkie są dyskusyjnie skandaliczne. Zostań w pobliżu, aby dowiedzieć się wszystkiego o Alucard w Hellsingaa także dlaczego zmienił się w dziewczynę Hellsing Świt.

Alucarda w Hellsing

Alucard jest głównym bohaterem całej mangi i anime Hellsing, prawdopodobnie będąc najpotężniejszą bronią pod kontrolą Organizacji Hellsing. Jest niesamowicie lojalny wobec lidera organizacji Hellsing, Sir Integry Fairbrook Wingates Hellsing, i działa przeciwko wampirom, a także innym nadprzyrodzonym istotom we wszechświecie Hellsing.

Sugerowano, że Alucard może być po prostu najpotężniejszą postacią w całej serii, rywalizując tylko z postaciami pasującymi do Kapitana i Alexandra Andersona. Ponadto Alucard jest również mistrzem Seras Victoria i jest w stanie stawić czoła niemal każdemu przeciwnikowi w sadze Hellsing.

Wygląd i specjalne moce Alucarda

Alucard ogólnie wydaje się być wysokim i zbudowanym mężczyzną w wątpliwym wieku, chociaż zwykle wydaje się być dorosłym w średnim wieku (oczywiście, technicznie rzecz biorąc, wciąż ma setki lat). Zwykle nosi klasyczny wiktoriański strój, w tym grafitowy garnitur, skórzane buty do jazdy konnej i długi czerwony płaszcz z ozdobnym czerwonym krawatem.

ZWIĄZANE Z:

Hellsing i Hellsing Ultimate: kompletny porządek oglądania

Wśród wielu supermocy, takich jak transcendentna fizjologia wampirów, nieśmiertelność, ostateczna regeneracja, nadprzyrodzona siła, szybkość, refleks, dokładność, zwinność i wiele innych, Alucard może manipulować iluzjami i cieniami, teleportować się, używać telekinezy, telepatii, kontroli umysłu, a nawet kontrolować pogoda. Ale tym, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, jest to, że może również zmieniać kształt w różne istoty, w tym ludzi, zwierzęta i wszystko pomiędzy – Alucard może prawie zmieniać swoje formy, jak mu się podoba, z określoną przyczyną lub bez niej.

1671040168 390 Dlaczego Alucard zamienil sie w dziewczyne w Hellsing The Dawn

Wielokrotnie stwierdzał, że większość jego wyborów postaci jest dokonywana bez żadnego rymu ani powodu, a przełączanie się między ludzkimi formami niekoniecznie nic dla niego nie znaczy. Alucard ma kilka form, takich jak Nosferatu, jego postać w Brazylii i Vlad Dracula, ale postać, która przyciągnęła największą uwagę fanów Hellsinga, to jego postać kobieca – młoda dziewczyna w wieku około 13 lub 14 lat.

1671040168 653 Dlaczego Alucard zamienil sie w dziewczyne w Hellsing The Dawn

Ta kultowa postać z anime pojawia się jako drobna młoda dziewczyna Hellsing Świt, odpowiednio nazwany „Girlycard” w przeciwieństwie do Alucard. W swojej formie Girlycard, w której można go zobaczyć w latach czterdziestych XX wieku, Alucard nosi puszystą czapkę, trencz, spodnie i podobną odzież w wymiennych kolorach, a także długie i gładkie kruczoczarne włosy z klasyczną, ciężką grzywką, która zasłania mu oczy .

1671040168 27 Dlaczego Alucard zamienil sie w dziewczyne w Hellsing The Dawn

Jednak bycie młodą nastolatką niskiego wzrostu nie do końca wpłynęło na zdolności lub moce Alucarda. Forma Girlycard Alucarda jest tak samo potężna jak zawsze, afiszując się bronią i umiejętnościami bojowymi klasy A, które mogą załatać niemal każdego przeciwnika.

Dlaczego Alucard zamienił się w dziewczynę w Hellsing The Dawn?

Biorąc pod uwagę, że Alucard powiedział, że jego formy nie zawsze mają uzasadnienie lub znaczenie, można całkiem łatwo założyć, że Alucard zmienił się w dziewczynę po prostu dlatego, że miał na to ochotę – z niewielkimi lub żadnymi innymi motywami lub korzyściami za zmianą płci. Jednak w oparciu o wiele innych ciekawostek podanych w całej historii Hellsinga, fani zebrali kilka dość interesujących teorii dotyczących tego, dlaczego mógł zdecydować się na zmianę.

Alucard został dziewczyną na złość

Najbardziej wiarygodną teorią, w świetle osobowości Alucarda, jest to, że zdecydował się zostać dziewczyną tylko po to, by zrobić na złość swoim wrogom i zdeptać ich godność lub dumę, pokonując ich. Wielu fanów uważa, że ​​Alucard stał się dziewczyną, szczególnie na złość nazistom, wierząc, że pobicie ich przez małą dziewczynkę byłoby bardziej obraźliwe i skuteczne, w przeciwieństwie do klasycznych, męskich form Alucarda.

1671040169 114 Dlaczego Alucard zamienil sie w dziewczyne w Hellsing The Dawn

Niektórzy fani uważają również, że przekształcenie się w młodą nastolatkę byłoby szybkim i łatwym sposobem na zadzieranie z Walterem. W czasie, gdy Alucard początkowo stał się młodą dziewczyną, Walter byłby mniej więcej w tym samym wieku.

Teoretyczne romantyczne relacje z królową

Chociaż nie ma solidnych dowodów, wielu fanów uważa, że ​​Alucard mógł zmienić się w dziewczynę, aby mógł lepiej służyć królowej, że tak powiem – przynajmniej w Hellsing Skrócony. Fani teoretyzują, że królowa była w rzeczywistości biseksualna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Alucard zwracał się do królowej romantycznym tonem również przy innych okazjach, a wielu wierzy, że faktycznie dzielili łóżko i spali razem w pewnym momencie.

1671040169 592 Dlaczego Alucard zamienil sie w dziewczyne w Hellsing The Dawn

To powiedziawszy, nie byłby to pierwszy raz, kiedy dokucza się postaci o różnych, a nawet naprzemiennych lub wymiennych preferencjach seksualnych i tożsamościach. Twórca Hellsinga, Hirano, faktycznie pracował nad różnymi utworami Hentai przed rozpoczęciem sagi Hellsing i wykorzystał wiele wcześniej utworzonych pomysłów lub projektów Hentai dla wielu postaci Hellsing.

1671040169 356 Dlaczego Alucard zamienil sie w dziewczyne w Hellsing The Dawn

Oczywiście byłby to dość zwrot akcji i kontrowersyjny, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Alucard ma technicznie setki lat, podczas gdy królowa miała wtedy zaledwie 13 lub 14 lat. Mimo to, ta teoria generalnie potwierdza ideę, że Królowa jest w to zaangażowana, uznając formę „Girlycard” Alucarda za bardziej atrakcyjną – chociaż wydaje się, że okazuje uczucia Alucardowi również w jego męskiej formie.

ZWIĄZANE Z:

Gdzie oglądać Hellsing i Hellsing Ultimate?

To wszystko, co trzeba wiedzieć o tym, dlaczego Alucard mógł zmienić się w dziewczynę w Hellsing, z obrazami dzięki Odkrywaj wiki. Alucard mógł zdecydować się zostać dziewczyną Hellsing Świt, ale nadal jest bezwzględny i niebezpieczny jak zawsze. Z tak ciekawymi koncepcjami i teoriami stojącymi za przemianą Alucarda w dziewczynę Hellsing Świtfani mają nadzieję, że przyszłe wydawnictwa rzucą nieco światła na prawdziwe motywy nagłej zmiany.

  • Jeijei

    Jeijei

    Jeijei

    Jeijei to ekscentryczny dziwak, mający obsesję na punkcie anime, science fiction i fantasy. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów i grach wideo, zwłaszcza MMO i RPG, czy to na PC, konsolach czy urządzeniach mobilnych.

Czy ten post był pomocny?