Skip to content

Disney zadebiutuje w cyfrowej ofercie DisneyMe, rozpoczynając obchody setnej rocznicy na targach D23 Expo we wrześniu – aktualizacja

30 de lipiec de 2022
Screen Shot 2022 07 29 at 4.54.30 PM

AKTUALIZOWANE przez cały czas: Firma Walt Disney Company ogłosiła dzisiaj, że obchody 100-lecia, nazwane Disney100, oficjalnie rozpoczną się na dorocznej imprezie fanów D23 Expo tej jesieni. Chociaż szczegóły dotyczące planów firmy są wciąż nieliczne, można się założyć, że każde ramię imperium Disneya będzie miało specjalne plany na rocznicę. Pojawi się również nowatorska oferta cyfrowa pionu parków. Więcej na ten temat poniżej.

Post na D23.com ujawnia: „Disney100 rozpoczyna się na D23 Expo w piątek, 9 września, o 10:30 epicką prezentacją, która obejmuje ceremonię rozdania nagród Disney Legends z udziałem dyrektora generalnego Disneya Boba Chapka”. Zobacz wszystkie nowe szczegóły dotyczące harmonogramu targów poniżej.

Disney od lat planował oczywiście swoją setną rocznicę. Na Destination D23 w 2021 roku firma ujawniła logo obchodów Disney100.

W marcu 2021 roku Disney ujawnił, że Archiwa Walta Disneya tworzą wystawę prezentującą historię i dziedzictwo firmy, która ma zadebiutować w The Franklin Institute w Filadelfii w lutym 2023 roku.

„Wraz z galeriami wystawa będzie przedstawiać wciągające środowisko obrazu i dźwięku o powierzchni 15 000 stóp kwadratowych, prezentujące historie i postacie z ostatniego stulecia The Walt Disney Company”, zgodnie z zapowiedzią firmy.

Wydarzenie będzie również uświetnić debiut DisneyMe, zupełnie nowego cyfrowego awatara w aplikacji Play Disney Parks. Goście mogą „wyrazić swój Disneyowski styl”, tworząc swój własny, niepowtarzalny DisneyMe. Goście D23 Expo zostaną zaproszeni na misję, którą można ukończyć tylko na Expo. Uczestnicy odkryją specjalnie zaprojektowaną cyfrową odzież i akcesoria Disney Wish i D23 Expo dla swoich DisneyMe na parkiecie. Dalsze szczegóły zostaną prawdopodobnie ujawnione na Expo.

Można się założyć, że pojawią się również aktualizacje Disney+, Pixar, Marvel Studios i Lucasfilm. Poniżej znajduje się ogólny harmonogram wskazujący, kiedy każdy podmiot Disneya będzie obecny na D23 Expo.

HARMONOGRAM 2022 D23:

piątek, 9 września

10:30 – Disney100 rozpoczyna się na D23 Expo prezentacją, która obejmuje ceremonię rozdania nagród Disney Legends z udziałem dyrektora generalnego Disneya Boba Chapka. Ceremonia Disney Legends po raz kolejny uhonoruje tych wizjonerów i artystów, którzy wnieśli znaczący wkład w dziedzictwo Disneya. Nazwiska adeptów 2022 zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach.

10:30 rano – Spojrzenie od środka na Stowarzyszenie Odkrywców i Poszukiwaczy Przygód na Backlot Stage

O 15:30 goście będą mieli okazję poznać nowe szczegóły, pierwsze spojrzenia, zapowiedzi, niespodzianki i ogłoszenia dotyczące nadchodzących tytułów kinowych i Disney+ od Disney Live Action, Pixar Animation Studios i Walt Disney Animation Studios. Szefowie studiów, filmowcy i członkowie obsady spotkają się na scenie, aby zapoznać się z niektórymi z najbardziej ekscytujących tytułów tych wytwórni.

Sobota, 10 września

10.00 – Filmowcy, celebryci i niespodzianki dołączą do przedstawicieli m.in. Marvel Studios i Lucasfilm na scenie w hali D23, aby zaprezentować tytuły teatralne i Disney+. Zajrzawszy za kulisy długo oczekiwanych filmów, programów specjalnych i seriali tych wytwórni, uczestnicy zobaczą ekskluzywny materiał filmowy i jako pierwsi dowiedzą się, co jeszcze jest w toku.

10 rano – Zajrzyj za kurtynę do laboratorium tworzenia iluzji wyobraźni i efektów specjalnych Walta Disneya na scenie w archiwum Walta Disneya

12:00 – Odkrywanie skarbów z kolekcji Marty Sklar na scenie w Archiwach Walta Disneya.

16:00 – Marzenie, projektowanie i realizacja życzeń Disneya na Backlot Stage

O 15:30 telewizja Disney Branded zaprezentuje ekskluzywną prezentację nadchodzących treści. Prezentacja będzie zawierać występy talentów i nigdy wcześniej nie widziane zapowiedzi oryginalnych treści dla Disney+, Disney Channel i Disney Junior, w tym spojrzenia na nową serię Disney+ Original Skarb narodowy, Amerykanin urodzony chinczykiemoraz Święty Mikołaj.

Niedziela, 11 września

O 10:30 dołącz do Josha D’Amaro, prezesa Disney Parks, Experiences and Products, aby zobaczyć, co będzie się działo na całym świecie w parkach, na pełnym morzu, w domu i poza nim. Uczestnicy będą mogli zajrzeć za kulisy pracy nad tym, nad czym pracują Disney Imagineers.

1 po południu – Wyobraźnia Walta Disneya: 70 lat czynienia niemożliwego możliwym na Scenie Premierowej

16:00 – Parki Disneya przez dziesięciolecia: perspektywa ambasadora Disneya na scenie w archiwum Walta Disneya

16:15 – Ujawniono świat Duffy’ego i przyjaciół w Hyperion Stage

O 16:15 Disney Concerts zaprezentuje specjalny spektakl Księżniczka Disneya – Koncert, z udziałem nominowanej do Tony’ego Susan Egan. Obsada zagra ulubioną księżniczkę Disneya i Mrożony utwory, w tym klasyki, takie jak „Part of Your World”, „Let It Go”, „A Whole New World”, „Colors of the Wind” i „Prawie tam”. Wykonawcy podzielą się ekskluzywnymi historiami zza kulis z ich czasu na scenie i ekranie.

Czy ten post był pomocny?