Skip to content

Diego Maradona Jr., dawniej tajny syn legendy piłki nożnej, tworzy filmy dokumentalne o swoim ojcu z NEO Studios i Roma Press

11 de lipiec de 2022
GettyImages 1231928187

EKSKLUZYWNY: Trwają prace nad filmem dokumentalnym o Diego Maradonie Jr., wcześniej nieznanym synu legendy argentyńskiej piłki nożnej.

Maradona Jr., który jest również Diego Sinagra, urodził się w 1986 roku, ale włoski sąd dopiero w 1993 roku uznał zwycięzcę Pucharu Świata za jego ojca i kolejne 13 lat, zanim sam Maradona uznał swojego syna.

W ciągu czterech lat obaj wzmocnili swój związek, łącząc swoją pasję do piłki nożnej, zanim Maradona zmarł w 2020 roku.

Był moim ojcem (w/t) pochodzi z NEO Studios, oddziału produkcyjnego grupy mediów sportowych Eleven i włoskiego producenta Roma Press.

Maradona Jr. będzie świętować i analizować życie i dziedzictwo swojego zmarłego ojca oraz kronikować swoje doświadczenia dorastania jako nieznany syn jednego z najbardziej znanych i kontrowersyjnych piłkarzy wszechczasów.

Nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie ojca z powodu COVID-19, czteroczęściowa seria będzie również towarzyszyć Diego Jr., który podróżuje do Argentyny, aby uzyskać wgląd w życie ojca poza boiskiem. Zagłębi się w złożoną relację Diego Jr. i Maradony, emocjonalne wyzwania, z jakimi zmagał się Diego Jr., dorastając z ojcem, który odmówił uznania go i żyjąc w cieniu jego ojca, jednocześnie podkreślając ich szczególną więź, pojednanie i czas, w którym udostępnione przed odejściem Maradony.

Analizując ostatnie chwile przed jego odejściem, Był moim ojcem obejmie również nigdy wcześniej niepublikowane nagrania Maradony, a także wywiady z jego rodziną, przyjaciółmi i byłymi kolegami z drużyny, którzy oferują nieopowiedziane historie o legendarnym piłkarzu i zapewniają widzom ekskluzywne okno na życie i świat Diego Maradony.

NEO Studios, prowadzone przez globalną dyrektor generalną Anouk Martens, stoi za seriami takimi jak Discovery+ Dziedzictwo: W cieniu wielkości i Amazona Zabierz nas do domu: Leeds Unitedpodczas gdy Roma Press stoi za Warner Discovery W czasie rzeczywistym: sekunda Życie. Serial oparty jest na autorskiej koncepcji Gabriele Parpiglii.

Diego Jr. powiedział: „Mój ojciec żył w oczach opinii publicznej, ze wszystkimi kontrowersjami i spekulacjami, które się z tym wiążą. Choć była to trudna droga, była też świetna, która ostatecznie nas połączyła. Zależało mi na tym, aby ustalić porządek i podzielić się swoją historią – która jest również historią mojej matki – jednocześnie uhonorowując prawdziwe dziedzictwo mojego ojca, Diego Maradony”.

„Maradona jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów, ale jego życie poza boiskiem było również sensacyjne, często wywołując krytykę” – dodał Martens. „Przez obiektyw jego pierworodnego syna, widzowie uzyskają bezprecedensowy dostęp do życia Maradony i wpływu na sport. Cieszymy się, że Diego Jr. w końcu podzieli się swoją historią, szanując dziedzictwo swojego ojca”.

NEO Studios jest reprezentowane przez APA.

Czy ten post był pomocny?