Skip to content

Diego Luna mówi, że „Gwiezdne wojny: Andor” zakończył zdjęcia i spodziewa się „znanych twarzy”

27 de wrzesień de 2021
MCDROON EC048

Na twarzy Diego Luny pojawia się uśmiech, gdy pyta się go, co go czeka Gwiezdne Wojny postać Cassiana Andora w nadchodzącej serii Disney+ Gwiezdne wojny: Andor. Bezczelny uśmiech to połączenie oczekiwania, podekscytowania i odrobiny tajemnicy w związku z 12-odcinkowym projektem, w którym jest producentem wykonawczym i w którym występuje, a którego premiera ma nastąpić w 2022 roku.

„Na pewno zobaczysz znajome twarze” – powiedziała Luna Wszykina Andor jednocześnie promując powrót jego oryginalnej serii Amazon Prime Video Pan Y Circo 8 października. „Mogę opowiedzieć o tym projekcie jak żaden inny, ponieważ nie mogę zepsuć zakończenia, jeśli widziałeś [Stars Wars: Rogue One] już. Bez względu na to, co powiem, nie mogę zepsuć zakończenia.”

Podczas gdy Luna śmiał się z tego, jak otwarty jest na dyskusję o śmierci Andora na dużym ekranie, unikał również zbytniego zagłębiania się w to, co nas czeka w serii prequel. Zastanowił się nad wyzwaniami związanymi z przetrwaniem pandemii.

„Szczerze mówiąc, wykonywanie tej pracy i wykonywanie jej w tych okolicznościach było wielkim błogosławieństwem” – powiedział. „Miałem okazję pracować z zespołem, z którego nie mógłbym być bardziej dumny i którego bardziej podziwiam. Kręcenie zdjęć to ciężki moment i mieliśmy szczęście. Skończyliśmy już zdjęcia i przygotowujemy je, aby widzowie mogli je zobaczyć”.

Dodał: „Chociaż nie mogę wiele powiedzieć, mogę powiedzieć, że to doświadczenie było dla mnie dosłownie transformacją. To jest coś, co naprawdę chciałem zrobić i myślałem, że nie będę w stanie zrobić. Jestem bardziej niż szczęśliwy.”

Luna z dumą reprezentuje społeczność latynoską na skalę globalną jako artysta, producent i człowiek, który inicjuje niewygodne, ale niezbędne rozmowy za pośrednictwem Pan Y Circo. Przypisuje odpowiedzi fanów za swój sukces w kontynuowaniu historii Andora w prequelu i zachęca widzów do dalszego głosowania swoimi dolarami i głosami.

„Publiczność można usłyszeć; musimy wysłać wiadomość” – powiedział. „Chcemy zobaczyć nasze historie, chcemy zobaczyć i poczuć się reprezentowanymi. Chcemy połączyć się z tymi postaciami i historiami, które widzimy w filmie i na wszystkich platformach. Mamy głos jako publiczność i mamy władzę. Musimy wysłać odpowiednią wiadomość, gdy kupujesz bilet do kina lub klikasz na różnych platformach, wysyłasz wiadomość. A kiedy tego nie zrobisz, również wysyłasz wiadomość. Bądźmy więc odpowiedzialni, ponieważ możemy zmieniać rzeczy i upewnić się, że jesteśmy lepiej reprezentowani i lepiej reprezentowani na ekranie”.

Urodzony w Meksyku Luna zostanie 3 października uhonorowany nagrodą Platino Awards z Nagrodą Honorową za osiągnięcia w karierze.

Czy ten post był pomocny?